Quest for Azrael
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!



Multiváltó
Felhasználónév:


Jelszó:


Legutóbbi témák

» [Magánjáték - Sigrun und Erlendr] Sárguló falevelek közt
by Sigrun Hjörnson Csüt. Ápr. 25, 2024 10:17 am

» [Útvesztő] A magoi hét próbája
by Ostara Kedd Ápr. 23, 2024 8:14 pm

» Alicia Zharis adatlap
by Alicia Zharis Hétf. Ápr. 22, 2024 1:43 pm

» Alicia Zharis
by Alicia Zharis Hétf. Ápr. 22, 2024 12:14 am

» Alicia Zharis
by Alicia Zharis Hétf. Ápr. 22, 2024 12:12 am

» Képességvásárlás
by Alicia Zharis Vas. Ápr. 21, 2024 11:30 pm

» Rothadó kalász - Dél (V.I.Sz. 822. Ősz)
by Hóhajú Yrsil Vas. Ápr. 21, 2024 4:42 pm

» Hóhajú Yrsil Bűvös Boltja
by Hóhajú Yrsil Vas. Ápr. 21, 2024 4:30 pm

» Ez vagyok én
by Kyrien Von Nachtraben Szomb. Ápr. 20, 2024 9:58 am


Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

[Küldetés: Sunset at Nordenmouth]

+7
Gerard D. Lawrenz
Edem Ara Shine
Crispin Shadowbane
Gustav Engelberg
Johnny Wood
Dieter von Rotmantel
Serene Nightbough
11 posters

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Go down  Üzenet [8 / 8 oldal]

176[Küldetés: Sunset at Nordenmouth] - Page 8 Empty Re: [Küldetés: Sunset at Nordenmouth] Vas. Dec. 09, 2018 8:24 pm

Lance Kalver

Lance Kalver
Tünde Katona
Tünde Katona

Amikor leült a por, amit kavart a kígyó testének lezuhanása, kissé lejjebb csökkent a harci kedvem is. Hirtelen mintha minden erőm elment volna, leültem a földre, a hátamat pedig a kígyó teteméhez vetettem. Reménykedve felemeltem a kezemet, hogy újból a régi, egészséges színében láthassam, de csalódnom kellett: még mindig szürkés volt. Ahogy egyre jobban tisztult a fejem, úgy jöttek vissza a bajaim: ugyanúgy sajogtak a csontjaim, egyre erősebben, a torkom száraz volt, és mikor köhögtem, éreztem, hogy egyre nehezebben jutok újra levegőhöz. Lassan, lomhán kinyújtottam a kezemet a víztömeg felé. Tompán hallottam, ahogy a többiek felől hangok jönnek, de nem tudtam értelmezni, teljesen elkábultam. Szomjas voltam, nem kaptam levegőt, és tulajdonképpen már csak azt akartam, hogy vége legyen ennek az egésznek. Fásultan a térdeimre szenvedtem magam, és előretettem a kezemet a tenger felé. ~ Mit csinálok? ~ Futott át az agyamon, ahogy a lábaimat is megmozdítottam.

https://questforazrael.hungarianforum.net/t866-lance-kalver-how-to-screw-a-child-s-life https://questforazrael.hungarianforum.net/t875-lance-kalver

177[Küldetés: Sunset at Nordenmouth] - Page 8 Empty Re: [Küldetés: Sunset at Nordenmouth] Vas. Dec. 09, 2018 8:37 pm

Dieter von Rotmantel

Dieter von Rotmantel
Vámpírmágus
Vámpírmágus

Valamiért mindenki egyformán lepődött meg a szívbemarkoló érzésen, amikor ráébredtek - az Átok nem múlt el a szörny legyőzésével. A támadás előtti süvöltő hang világosan kijelentette, hogy ez csak egy utolsó intézkedés volt.
Ha nem lesztek egyek velünk...
Elsősorban akárki is okozta ezt - vélhetően a Kísértet-szigeteket körülölelő vizekben lakó huldrák - át akarták változtatni az embereket, becsábítani a tengerbe, hogy halálukig torz halszörnyekként éljenek. A jormungandr ivadék közbelépése csak azért történt, mert mi megjelentünk. Mi voltunk az oka annak, hogy életek vesztek el. Én.
- Köszönöm szépen, a segítségedet, és remélem te is hamarosan felépülsz.
A szinte gyermeknek látszó mágusfiú hangja könnyed volt, és különös módon őszinte. Felé fordultam, aztán megvontam a vállamat.
- Nem tesz semmit. Orvos vagyok, ez a dolgom. És különben is, a sötét tünde többet tett.
Én csak helyre pattintottam az eltört csontok végeit, magamtól semmilyen segítséget nem jelentettem volna számára. A gyógyital volt, amely segített neki talpra állni és így leteríteni a szörnyet - végérvényesen pedig megmenteni mindannyiunkat, Maidstein falujával együtt.
- De azért köszönöm, hogy abban a helyzetben segített, meg Crispinnek is, hogy megoldotta a problémát.
A fiú hátranézett, én pedig követtem a tekintetét. A talán kultista, talán démon, talán Azrael tudja milyen szerzet mágus és csapata határozott, harcrakész szemeket meresztett a még mindig intakt csigolyatestre, aztán hirtelen hátrébb rebbentek, mintha bármelyik pillanatban felrobbanhatott volna.
- Akkor hát, én tovább állnék, megnézni hogy még mi dolgunk van itt a faluban, esetlegesen azzal a tengeri ereklyével mit kéne kezdenünk.
Egy pillanatig eljátszott a tekintetem a Maria nevű vámpír, emberi íjásznak tűnő társa és a tünde kardforgató átkozott vonásain, de nem engedtem a gyomromba gyűlő hideg noszogatásnak. Itt én már nem tehettem semmit, ez világos volt. Amit tettem, az csak ártott.
- Tegyenek meg mindent.
A mágusfiú bólintva elsietett, én pedig kiüresedett tekintettel néztem el a tenger felé. A nap lemenőben volt.


_________________
"I watched with glee
While your kings and queens
Fought for ten decades
For the gods they made."

178[Küldetés: Sunset at Nordenmouth] - Page 8 Empty Re: [Küldetés: Sunset at Nordenmouth] Hétf. Dec. 10, 2018 11:06 am

Wilhelmina von Nachtraben

Wilhelmina von Nachtraben
Vámpírmágus
Vámpírmágus

A hálálkodás és káromkodások tömegéből nehéz kihámozni,épp mi is a teendő most. Bár nagyon úgy tűnik, hogy még mindig nem volt elég, amit műveltek, és hiába gyepálták agyon ezt a drága bestiát, a kövekkel még mindig kell valamit kezdeni. Ennyit a megkönnyebbülésről. Így aztán kénytelen egyetérteni a sötét tünde szavaival. Bár nem pont ugyanezen szavakat használná, de ez jelen esetben nem lényeges.
Hős kígyóölőjük rögtön ötletelésbe is kezd, mit lehetne a korongocskával művelni. Mina lassan elszégyelli magát, hogy Crispinnek ilyen bonyolult és összetett metódusok jutottak eszébe, míg ő csak annyira gondolt: össze kéne törni.
Lehet, hogy csak az agresszió beszélt belőle. Gerard egyik társa már azelőtt szét akarta töni a korongdarabot, mielőtt a többi része meglett volna.
- Én arra gondoltam... hogy most már talán széttörhetnénk.
Damien halkan felnevet, vagy valami olyasféle hangot ad.
- Jó, tudom, nagyon kifinomult módszer ez egy mágikus tárgy hatástalanítására egy mágustól...
Gerard bűvölése az első módszer, amellyel próbálkoznak. A levegőt is visszatartva figyelik, mi lesz a hatása. Ha nem, azon esetben a többi felsorakoztatott ötlet is jónak tűnik, de azért olyan áldásos lenne, ha működne... ha végre vége lenne ennek az egésznek, és a falu megmenekülne. Egyetért a fiú szavaival, és bár jól tudja, hogy a lelki beleélés sokat nem tud segíteni egy mágián, amit nem magad hajtasz végre, lelkiekben azért szinte eggyé válik a tisztító erővel, mely a korongra irányul.


_________________
"Legendákat mesélnek rólad. A tékozló gyermek, aki a semmiből bukkant fel és hős lett a márványfalú városban a sárkány tombolása után. Igazán büszke lehetsz magadra." - Lucretia von Nachtraben

179[Küldetés: Sunset at Nordenmouth] - Page 8 Empty Re: [Küldetés: Sunset at Nordenmouth] Hétf. Dec. 10, 2018 8:17 pm

Serene Nightbough

Serene Nightbough
Mesélő
Mesélő

Gerard varázslatának hatására a rúnák egy pillanatra felfénylettek a korongon, majd utána kihúnytak. A sok száz éves csontot már nem tartotta össze semmilyen mágia, így lassan elporladt és kifújta a szél a mágus ujjai közül a tenger felé. A nyugati horizonton a nap lassan alábukott, és ezzel együtt megszűnt az átok is. A halszerű vonások lassan visszaalakultak emberivé. A szomjúság nem gyötört többé és az ismeretlen hívás a végtelen vizek felé megszűnt. Az átoknak vége volt. Maidstein lakosai mintha álomból ébredtek volna, kábultan nézték egymást és a kezüket, és a házak romjait, amit a kígyó összezúzott. Már csak egy dolog maradt hátra ez pedig az ünneplés, de talán egy ilyen kaland utána a pihenésre mindenki jobban vágyik.

//Kedves gyerekek! A kaland ezennel végetért a győzelmetekkel. Én személy szerint nagyon élveztem, jó volt látni, ahogy hétről hétre tanakodtok, hogy mit kéne tenni, izgultok mi fog történni, hogy vajon mint huldrák lesztek-e vagy megússzátok ezt a történetet szárazon. Példás volt, ahogyan a határidőket tartottátok, pedig az egy hetes körök viszonylag szűkek voltak. Meg vagyok veletek elégedve, úgy érzem ez volt a legjobb kalandom itt eddig. Köszönöm a részvételt! Nade, jöjjön végre amire mindenki várt, a jól megérdemelt jutalom!

Kezdetnek mindenkinek jár 400 tp és 4000 váltó ezen kívül pedig személy szerint a radnom nyersanyagok:

Mina: Achát, Magnézium, Cédrus, Karneol, Déracél

Johnny: Trollháj, 2x Nyílalap, Pajzs alap, Lapályi murok

Theo: Jáde, Meteorit, Bürök, Nyílalap, Azurit

Cyne: Lapályi murok, Angyaltrombita, Opál, Alkohol, Vas

Ger: Tükör, Rugó, Madártoll,  Pajzs alap, Tigrisszem

Johannes: Nyílalap, Desztillált víz, Malachit, Ametiszt, Ólom

Dieter: Lánc, Feketeacél, 2x Papír, Gránit

Lance: Smaragd, Tigrisszem, Gyöngy, Rubint, Azurit
//

Ajánlott tartalom



Vissza az elejére  Üzenet [8 / 8 oldal]

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.