Quest for Azrael
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!



Multiváltó
Felhasználónév:


Jelszó:


Legutóbbi témák

» Mesterségekhez kötődő vásárlások, receptek, alapanyagok
by Hóhajú Yrsil Csüt. Szept. 19, 2024 12:19 pm

» Küldetés: Az arany fényében tündökölvén (V.I.Sz. 822. Tél)
by Hóhajú Yrsil Szer. Szept. 18, 2024 7:15 pm

» [Útvesztő] A magoi hét próbája
by Ostara Vas. Szept. 15, 2024 9:41 pm

» Enoch ben Metathron
by Noel Vas. Szept. 08, 2024 12:18 pm

» Képességvásárlás
by Kyrien Von Nachtraben Vas. Aug. 25, 2024 7:55 pm

» [Magánküldetés] Rote Fenster hinter den Wänden (V.I.Sz. 822. Nyár)
by Ostara Kedd Aug. 20, 2024 6:40 pm

» Küldetés: Az arany fényében tündökölvén (V.I.Sz. 822. Tél)
by Ostara Hétf. Aug. 19, 2024 8:18 pm

» Kyrien Von Nachtraben
by Erlendr von Nordenburg Csüt. Aug. 15, 2024 1:52 pm

» Az oldal hírei
by Ostara Vas. Jún. 30, 2024 2:21 pm


Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

Helga Lothbrock

Go down  Üzenet [1 / 1 oldal]

1Helga Lothbrock Empty Helga Lothbrock Hétf. Okt. 19, 2015 7:03 pm

Helga Lothbrock

Helga Lothbrock
Északi Katona
Északi Katona

Név: Helga Lothbrock
Faj: Ember/Viking
Frakció: Északi Királyság
Kaszt: Zsoldosként dolgozó Íjász
Nem: Lány/Nő
Kor: 19

Kinézet:
Teljesen megváltoztam önmagamhoz képest, ha egymás mellé állítanák a tizennégy éves önmagam és a mostanit egy cseppet sem hasonlítanánk. Kivéve talán a szőke hullámos tincseimet és ég kék szikrázó szemeim. A csontos soványka kislányból sokkal teltebb és izmosabb nő született köszönhetően a rendszeres bő táplálkozásnak. A magasságom is jócskán megnőtt valahol százhetvenöt és száznyolcvan centiméter között lehet, már lazán át tudok lőni bárki válla fölött. Sokan tartanak szépnek és ha csicsás ruhákban járnék talán még hercegnőnek is elmennék, de én nem tartom magam e terén olyan nagyra, inkább csak átlagos külsővel rendelkezem. Egy nagy kincsem van az a hófehér még sérülés mentes bőröm. Talán Istennek köszönhettem eddigi szerencsémet ki tudja. Nőies ruhám egyetlen egy van. Egy kék amiben elhagytam szülőföldem. Sok sok pénzembe került mindig a testemhez igazíttatni de ez az egyetlen emlékem onnan. Csak kivételes esetekben viselem. Az esetek kilencvenkilenc százalékában barna vagy fekete nadrágot viselek fekete bőrpáncéllal. Ilyen az élet amit megírtak nekem nem valami nőies de legalább kényelmes. Hidegebb napokon és esténként egy fekete köpönyeget is magamra terítek, bár a déli tél nem igazán csípős.

Jellem:
A legrosszabb tulajdonságom a bácsikám szerint, hogy rettentően makacs vagyok, ha egyszer valamit a fejembe veszek tűzön vízen át igyekszem véghez vinni és egyszer ez fogja a végemet okozni, mert nem tudom mikor kell feladni. Viszont ennek a makacsságnak köszönhetem kitartásomat is, ha valami nem megy elsőre nem adom fel addig csinálom, gyakorlom, tanulom amíg nem lesz az enyém. Jó hallgatóságnak bizonyulok társaságban. Mivel nem szeretek a középpontba kerülni ezért keveset beszélek főleg ha idegen is vannak a társaságomban. Viszont akiket ismerek régóta, azokkal teljesen nyílt és barátságos vagyok. Mintha egy másik ember lennék. Nem mondanám magam vallási fanatikusnak bár katolikus vagyok sokszor gondolok arra, hogy a régi Isteneket jobban magaménak tudnám érezni. Erről nem beszélek nyíltan csak az előtt akire az életemet is rábíznám. Nem szeretném egy máglyán végezni eretnekségért. Igen nagy szívem van és talán ezért is nincs soha egy vasam se. Mindig adakozom az árváknak amiért bácsikám rendszeresen veszekedik velem. Nem azért teszem, hogy bosszantsam őt. Talán csak anyai érzéseim élem ki vagy csak így próbálok bocsánatot nyerni azokért a bűnökért amelyeket most már lelkiismeret furdalás nélkül képes vagyok megtenni. Sok dolgot láttam és tettem én magam is és egy kis ital segített legyőzni a maradék gátlásokat is bennem ezen dolgok helyes vagy helytelen megítélését tekintve. Lojálisnak mondanám magam. Elsősorban tanítómhoz a bácsikámhoz, népemhez és legutolsó sorban királyunkhoz.

Szint:

Tapasztalat:

Vagyon:

Felszerelés:
íj+nyilak (25)

Képességek:
Személyes passzív: Vikingvér
Leírás: Helga származását illetően északi, ezért jellemzi a küzdőszellem és a vadság. Csatában nehezebb megfélemlíteni, nehezebben fárad és jól bírja a hideget. Valamint ismeri a régi legendákat.

Név: Pünktlichkeit / Pontosság
Szint: 1.
Ár: Az Íjászok kezdéskor megkapják, 1000 váltó
Leírás: Az íjász egy pillanatra megáll, majd minden tudását latba vetve, egyetlen nyilat lő ki, ami 100% biztossággal talál. Csak óvatosan, meg kell állnod hozzá!


Küldetésnapló:

Vissza az elejére  Üzenet [1 / 1 oldal]

Similar topics

-

» Helga Lothbrock

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.