Quest for Azrael
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!



Multiváltó
Felhasználónév:


Jelszó:


Legutóbbi témák

» [Útvesztő] A magoi hét próbája
by Jozef Strandgut Kedd Márc. 26, 2024 7:29 pm

» Küldetés: Hogyan rajzolj határvonalat
by Wilhelmina von Nachtraben Hétf. Márc. 25, 2024 9:01 pm

» Rothadó kalász - Észak (V.I.Sz. 822. Ősz)
by Robin Holzer Szomb. Márc. 23, 2024 7:52 pm

» Várakozás a semmibe
by Kyrien Von Nachtraben Szomb. Márc. 23, 2024 11:26 am

» Sötétségből a fényre.
by Kyrien Von Nachtraben Szomb. Márc. 23, 2024 11:23 am

» [Magánküldetés] Rote Fenster hinter den Wänden (V.I.Sz. 822. Nyár)
by Nessaris Maera Csüt. Márc. 21, 2024 7:14 pm

» Kyrien Von Nachtraben
by Kyrien Von Nachtraben Csüt. Márc. 21, 2024 1:33 pm

» Toborzó irodák
by Kyrien Von Nachtraben Csüt. Márc. 21, 2024 1:31 pm

» Kyrien Von Nachtraben
by Waldert von Dunkelwald Csüt. Márc. 21, 2024 11:42 am


Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

Játékostárs kerestetik

+32
Aaren Sagewind
Marcus Berger
Freia Suntide
Edem Ara Shine
Lamia von Nachtraben
Stefan von Nachtraben
Johnny Wood
Gustav Engelberg
Cedrick von Nebelturm
Hilde von Nebelturm
Lexa Warde
Serene Nightbough
Gregor Schottenstein
Joel von Finsterblut
Alicia Zharis
Brienne Cronefield
Leon Wittman
Vyrath
Luna Skyfesh
Adrastea
Fa'alherion
Gobz
Hóhajú Yrsil
Institoris
Rin Tarden
Alexander Schwarz
Alphonse von Baudissin
Gerard D. Lawrenz
Dieter von Rotmantel
Gloria
Beatrix R. Kappel
Azrael
36 posters

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next

Go down  Üzenet [2 / 3 oldal]

26Játékostárs kerestetik - Page 2 Empty Re: Játékostárs kerestetik Csüt. Okt. 20, 2016 4:42 pm

Gloria

Gloria
Klerikus
Klerikus

Engem érdekelne egy Halloweeni játék.


_________________
"Find the lady of the light gone mad with the night
That's how you reshape destiny"

27Játékostárs kerestetik - Page 2 Empty Re: Játékostárs kerestetik Csüt. Okt. 20, 2016 5:21 pm

Alicia Zharis

Alicia Zharis
Nekromanta
Nekromanta

Én is ezer örömmel jövök erre a Halloweenos dologra, viccesnek hangzik Very Happy (Majd én biztosítom a szellemeket és a szellemjárást, mint ahogyan azt egy tisztességes nekromantának kell!)


_________________
"I have seen and endured the biggest idiots of Veronia. I can do this."

Adatlap
https://questforazrael.hungarianforum.net/t700-alicia-zharis

28Játékostárs kerestetik - Page 2 Empty Re: Játékostárs kerestetik Kedd Nov. 29, 2016 7:41 pm

Vendég


Vendég

Hello!

Nos aki szeretne találkozni egy sötét tünde holdpappal, akkor itt a lehetőség. Egészen egy hely kiadó, szóval csapj le rám. Pm-ben várom a kedves jelentkezőt, vagy jelentkezőket. Válogatás jogát fenntartom Smile S ha van valami tuti ötleted, az plusz pontokat jelent nálam Smile

29Játékostárs kerestetik - Page 2 Empty Re: Játékostárs kerestetik Vas. Feb. 05, 2017 7:18 pm

Fa'alherion

Fa'alherion

Kopp-kopp!

Szeretnék egy magánjátékot bevállalni valakivel. Ha valaki szívesen ismerkedne egy nyitott tudásdémonnal, vagy ötlete támadna, szívesen várom Pm-ben!
Very Happy
Elvittek! °O°

30Játékostárs kerestetik - Page 2 Empty Re: Játékostárs kerestetik Csüt. Feb. 23, 2017 8:50 pm

Joel von Finsterblut

Joel von Finsterblut
Vámpír Toronyőr
Vámpír Toronyőr

Szingli, magas, jóvágású fiatal vámpír keres játszópajtást. Tehetős család, kidolgozott felsőtest, eget verő tesztoszteron szint. Imádja az erőszakot, meg... az erőszakot. (ha lehet fajtiszta legyen az illető.)

Elkeltem.

31Játékostárs kerestetik - Page 2 Empty Re: Játékostárs kerestetik Hétf. Feb. 27, 2017 7:30 am

Gregor Schottenstein

Gregor Schottenstein
Agreus
Agreus

Jó napot kívánok. Azért bátorkodom ideírni mert örülnék ha lehetne, hogy volna-e valaki aki benne van, hogy szeretne, hogy szívesen játszana velem valamit. Köszönöm.
*Meghajol és elsiet. Közben megtörli a homlokát."Hú ez annyira nem is sikerült rosszul."*

32Játékostárs kerestetik - Page 2 Empty Re: Játékostárs kerestetik Szer. Márc. 01, 2017 6:28 pm

Serene Nightbough

Serene Nightbough
Mesélő
Mesélő

Ha valaki szeretne egy félangyal apostollal játszani, be tudok vállalni egyszerre max két audienciát.

Elkeltem!



A hozzászólást Sabriyah összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Márc. 12, 2017 10:24 am-kor.

33Játékostárs kerestetik - Page 2 Empty Re: Játékostárs kerestetik Csüt. Márc. 09, 2017 12:37 pm

Vendég


Vendég

Hey, hey! Ki szeretne egy sötételf pappal találkozni? Smile

34Játékostárs kerestetik - Page 2 Empty Re: Játékostárs kerestetik Hétf. Márc. 13, 2017 2:46 pm

Vendég


Vendég

Ezen felem is szívesen felajánlom 1-2 játékra, nem csak Holdpap felem. Szeszélyes Útvesztő tulajdonosa szívesen várja a kikapcsolódni vágyó lelkeket Smile

35Játékostárs kerestetik - Page 2 Empty Re: Játékostárs kerestetik Csüt. Júl. 06, 2017 11:49 am

Lexa Warde

Lexa Warde
Nekromanta
Nekromanta

Nyári játékokra keresnék vállalkozó szellemű játszópajtást, vagy neo-veronia, vagy azrael high realmen. (elsődlegesen Lexával jönnék, de Joelt is nagyon szívesen hozom ha úgy van.) :*

36Játékostárs kerestetik - Page 2 Empty Re: Játékostárs kerestetik Szomb. Júl. 08, 2017 9:21 pm

Hilde von Nebelturm

Hilde von Nebelturm
Vámpír Toronyőr
Vámpír Toronyőr


Úgy döntöttem, hogy a jövőhétre kiteszek egy játékostárs keresőt, hétfőtől lesz egy kis időm játszani egyet. A szezonális játékok közül egy Western téma érdekelne, de ha az nem, végül is vevő vagyok variálásokra Very Happy Ha valakit érdekel esetleg a lehetőség, Pmben jelezzen kérem (Mivel sajnos eléggé szét vagyok havazva csak egy játékot vállalok be, ha jelenetkezen más is, majd azt pótoljuk később Smile )

37Játékostárs kerestetik - Page 2 Empty Re: Játékostárs kerestetik Pént. Júl. 21, 2017 10:54 am

Gloria

Gloria
Klerikus
Klerikus

Játszanék magánjátékot valakivel.

Egy embert tudok bevállalni közepes/lassú tempóval, jövőhéttől. Preferálnám a canon játékokat, de ha valaki szezonálisat szeretne, akkor semmi jónak nem vagyok elrontója, vagyunk olyan kreatívak, hogy akármelyik szezonális világban alkossunk valamit. Örülnék, hogyha a játékostársamnak lenne valami ötlete, de ha nincs, nem katasztrófa, kitalálunk valamit.

Edit: Arénát is vállalok, pve és pvp is.


Elkeltem


_________________
"Find the lady of the light gone mad with the night
That's how you reshape destiny"

38Játékostárs kerestetik - Page 2 Empty Re: Játékostárs kerestetik Hétf. Szept. 11, 2017 9:48 am

Vendég


Vendég

Uffoyhi!

Nah mivel elkészültem, így bedobnám magam a mély vízbe! Akinek van kapacitása és kedve gamélni az jelezzen!

39Játékostárs kerestetik - Page 2 Empty Re: Játékostárs kerestetik Csüt. Szept. 28, 2017 6:15 pm

Dieter von Rotmantel

Dieter von Rotmantel
Vámpírmágus
Vámpírmágus

*A vámpír csöndesen elhelyezkedett a fórum-tó partján, majd frissen elkészült ET-jét rászúrva a horogra bedobta a csalit a vízbe, és várta, hogy valamelyik játékos-hal ráharapjon.*

//Nem-cringe módon: ha valakinek van kedve egy kötetlen tempójú játékra állok rendelkezésre - megj: a kötetlen néha piszok lassút jelenthet az egyetem függvényében//


_________________
"I watched with glee
While your kings and queens
Fought for ten decades
For the gods they made."

40Játékostárs kerestetik - Page 2 Empty Re: Játékostárs kerestetik Kedd Okt. 03, 2017 8:49 pm

Cedrick von Nebelturm

Cedrick von Nebelturm
Vámpír Toronyőr
Vámpír Toronyőr

Hosszú kihagyás után azt hiszem ideje lenne belevetni magam valamibe. *tenyeret dörzsöl*
"A Nebelturm-család szégyene keresi első játszópajtiját aki képes elviselni a hülyeségeit!.." (csak viccelek, ennyire nem rossz a helyzet.)
De kapható vagyok egy -, vagy lehet két,- lassabb folyású játékra, egyeztetés kérdése, hogy pontosan milyenre.
Akit érdekel a dolog az érjen utol valahol.


SOLD OUT

41Játékostárs kerestetik - Page 2 Empty Re: Játékostárs kerestetik Kedd Okt. 10, 2017 10:45 pm

Gustav Engelberg

Gustav Engelberg
Klerikus
Klerikus

Üdvözlet Gyermekeim!

A szolgálataimat bárki számára elérhetővé teszem. Legyen szó feloldozásról, gyónásról, keresztelőről, házasságról, átok, Ördög, Démon, Anyósűzésről. (Anyósűzésért több váltót kérek, mert nehezebb elűzni őket)

Röviden játékostársat keresek.

Jelige: Ha nincs ital a közelben, az Úr vezeti lépteinket.


_________________
"Az Úr megteremtett megannyi csodát, majd a hetedik napon elfáradt, megpihent, talán elmehetett dolgát is végezni...így keletkezhetett Gustav Engelberg..."


Játékostárs kerestetik - Page 2 Guszti10
From my friend, Crispin Shadowbane, and Lance Kalver, who saved this image. Thanks Guys!
Gustav atya, részeg atya, vágtat fakó hordóján; körötte szesz, s amerre megy, részeg mulatás - Crispin Shadowbane

42Játékostárs kerestetik - Page 2 Empty Re: Játékostárs kerestetik Szomb. Nov. 04, 2017 11:47 am

Gloria

Gloria
Klerikus
Klerikus

Soka vissza nem térő, egy napig élő ajánlat:
A MAI NAPON NOVEMBER 4.-én, tolnék valakivel egy RT-t. Mostantól, korlátlan ideig, akár éjszakába nyúlóan, bárkivel, rövidreagokkal. Jelentkezni lehet chaten, skypeon, pm-ben, facebookon mindegy. Very Happy Nem kell félni, alapvetően kedves nő vagyok.


_________________
"Find the lady of the light gone mad with the night
That's how you reshape destiny"

43Játékostárs kerestetik - Page 2 Empty Re: Játékostárs kerestetik Vas. Nov. 12, 2017 1:05 am

Gerard D. Lawrenz

Gerard D. Lawrenz
Szemfényvesztő
Szemfényvesztő

Ollé, de rég jártam már itt. Szóval, játékostársat keresek magánjátékhoz. Lehet gyors, lehet lassú, lehet akár olyan is, hogy csak hetente egyet írunk a másiknak. Ötletem van, nem is egy, de bármire kapható vagyok. Akit érdekel, zaklasson chaten, vagy PM-ben.

44Játékostárs kerestetik - Page 2 Empty Re: Játékostárs kerestetik Vas. Nov. 12, 2017 2:42 pm

Johnny Wood

Johnny Wood

Én még nem is írtam ide... Mindegy, a lényeg, hogy játékos társat keresek. Nyitott vagyok vérkomoly akcióra és nyugodt slice of life-ra is.


_________________
Adatlap

"Ha ez működik, én megcsókolom Johnny-t... annál undorítóbbat elképzelni se tudnék!" - Cynewulf, a holdcsókolt Éjpenge

"Meg kell mondjam, Johnny Wood, te vagy a legszórakoztatóbb halandó, akivel hosszú létezésem alatt találkoztam. Menjetek, és találjatok módot, hogy megszabadítsatok." - Armaros, a bukott angyal

45Játékostárs kerestetik - Page 2 Empty Re: Játékostárs kerestetik Pént. Jan. 19, 2018 6:00 pm

Cedrick von Nebelturm

Cedrick von Nebelturm
Vámpír Toronyőr
Vámpír Toronyőr

Még egy körre jönnék, szóval aki netán érezne magában energiát játszani az dobjon meg egy üzenettel. 1-2 játékot vállalok, nem ígérem, hogy mindennap megy reag, de két naponta már elképzelhető. Ötletnek ezúttal is híján vagyok, de cserébe nyitott vagyok (szinte) bármire.

46Játékostárs kerestetik - Page 2 Empty Re: Játékostárs kerestetik Szomb. Feb. 03, 2018 5:32 pm

Stefan von Nachtraben

Stefan von Nachtraben
Vámpírmágus
Vámpírmágus

Sziasztok! Very Happy

Érettségire való felkészülés végett eléggé háttérbe szorítottam magam. Ebből, hogy fellendüljek, szeretnék játszani valakivel, valamit. Wink

47Játékostárs kerestetik - Page 2 Empty Re: Játékostárs kerestetik Pént. Feb. 09, 2018 2:58 pm

Lamia von Nachtraben

Lamia von Nachtraben
Vámpírmágus
Vámpírmágus

Én egy mágikus szabót keresek... (kevés pénzért.)


_________________
“Coming back to where you started is not the same as never leaving.”

Név: Mély levegő...
Típus: Személyes passzív
Erősség: I.
Felhasználás: Mágiamentes
Leírás: Lamia az évek során megtanulta, hogyan fojtsa magába az indulatait, amikor szükséges. Ennek hála néhéz kihozni a sodrából, részben tűrőképességének, részben elővigyázatosságának köszönhetően. Utóbbinak hála már-már ösztönösen megérzi, ha valakinek ellenséges szándékai vannak az irányába, hogy időben fel tudjon rá készülni..


Előtörténet | Adatlap

48Játékostárs kerestetik - Page 2 Empty Re: Játékostárs kerestetik Szomb. Feb. 17, 2018 8:14 pm

Johnny Wood

Johnny Wood

Szórakozott, kissé ügyetlen, de bármire nyitott szárazföldi polip keres játszótársat magának.


_________________
Adatlap

"Ha ez működik, én megcsókolom Johnny-t... annál undorítóbbat elképzelni se tudnék!" - Cynewulf, a holdcsókolt Éjpenge

"Meg kell mondjam, Johnny Wood, te vagy a legszórakoztatóbb halandó, akivel hosszú létezésem alatt találkoztam. Menjetek, és találjatok módot, hogy megszabadítsatok." - Armaros, a bukott angyal

49Játékostárs kerestetik - Page 2 Empty Re: Játékostárs kerestetik Vas. Márc. 11, 2018 6:58 pm

Vendég


Vendég

Hey!

Bedobnám magam ide, mert elfogytak a játékaim ( mondhatni ). Ennek fejében keresnék 1-2 játékos pajtit, akinek van felesleges energiája, vagy éppenséggel meg akar ismerkedni egy zsoldossal. Pm-ben, vagy Chaten várom a jelentkezőt Smile

50Játékostárs kerestetik - Page 2 Empty Re: Játékostárs kerestetik Szer. Jún. 06, 2018 11:14 pm

Edem Ara Shine

Edem Ara Shine
Éjvándor
Éjvándor

Valaki esetleg egy kis örültségre kapható lenne? Azt hiszem felöntenék valakivel a garatra

Ajánlott tartalom



Vissza az elejére  Üzenet [2 / 3 oldal]

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.