Quest for Azrael
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!



Multiváltó
Felhasználónév:


Jelszó:


Legutóbbi témák

» Aktuális azonnalik
by Ostara Tegnap 9:09 pm-kor

» [Azonnali] - Mechanische Kasten
by Ostara Tegnap 9:08 pm-kor

» [Útvesztő] A magoi hét próbája
by Jozef Strandgut Tegnap 4:58 pm-kor

» [Magánjáték - Sigrun und Erlendr] Sárguló falevelek közt
by Erlendr von Nordenburg Szer. Ápr. 17, 2024 4:05 pm

» Karakterek kitűzött céljai és tervei
by Rothawdar Arskeliss Kedd Ápr. 16, 2024 1:26 pm

» Sötétségből a fényre.
by Rothawdar Arskeliss Hétf. Ápr. 15, 2024 12:21 pm

» Arskeliss balladái
by Rothawdar Arskeliss Hétf. Ápr. 15, 2024 12:19 pm

» Rothadó kalász - Dél (V.I.Sz. 822. Ősz)
by Kyrien Von Nachtraben Szer. Ápr. 10, 2024 3:56 pm

» Játékostárs kerestetik
by Sigrun Hjörnson Csüt. Ápr. 04, 2024 11:15 am


Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

Illatár, avagy Skri'sha vs Oswald

Go down  Üzenet [1 / 1 oldal]

1Illatár, avagy Skri'sha vs Oswald Empty Illatár, avagy Skri'sha vs Oswald Kedd Szept. 29, 2020 11:08 pm

Skri'sha

Skri'sha

A mocsár édesen ocsmány bűze lengte körbe a vidéket. A környezet lepusztult, rothadástól erjedő mivoltja rengeteg élet elvesztéséért felelős. Beláthatatlan ingoványok és mélységbe rántó mocsarak minden felé… és ezt a mindent beborító kénes illóolajok… egyszerűen… IMÁDOM! A halál csarnoka ez nem más, egy természet adta csoda, mi egyszerű kánaán azok számára, akik fogékonyak az ilyesféle „perverziókra”. Egyszerű kincsesbarlang számunkra, kik nem félik összemocskolni a kezüket egy kis bűzös iszappal. Hogy jelenleg mit csinálok? Egyszerű. Egy csontváz segítségével vizsgálom át a fenékgödröket rejtett kincs után nyomozva. Nem ritka, hogy emberek tucatjai süllyedjenek el óvatlan pillanatukba, és hát nem mindegyiküknek van üres zsebe. Alapjáraton se áll távol tőlem a hullák kifosztása, de valamiért ez a féle zsákmány horgászat kifejezetten elszórakoztat, így a semmittevéseim között, bár az tény, hogyha ezzel végzek nagy eséllyel alapos fürdőt kell majd vennem, ha azt akarom, hogy kimenjen a hajamból és a bőrömből ez a kénes bűz. Igazából… engem nem annyira zavar, de azért szeretem megadni a módját a megjelenésemnek. Épp akkortájt bukkant fel ismét a csontvázam koponyája, mikor ismét bele-belemerültem gondolataimba, és előre is nyújtja azt a leszakadt satnya kis erszényt, melyet talált. Sajnos azonban a korlátozott értelmi készségei miatt és nehézkes irányítás végett nem igazán sikerült eredménnyel zárni ezt a merülést, hisz bár erszénnyel tért vissza, ám az erszény maga lyukas volt, így bevételem sajnos még várat magára. Mindenesetre nem tört le ez a féle balsiker, egyszerűen csak egy satnya intéssel hátra arccal szépen visszaküldöm a tömegsírba, hogy keressen még valami finomat. Bár nagy eséllyel egy ideig még úgyse fog találni, de hát egyelőre még nem sietek sehová se.


_________________
Skrisha:
- Beszédszíne: #9966ff
- Elbeszélés színe: #669999

Vissza az elejére  Üzenet [1 / 1 oldal]

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.