Quest for Azrael
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!



Multiváltó
Felhasználónév:


Jelszó:


Legutóbbi témák

» [Magánjáték - Sigrun und Erlendr] Sárguló falevelek közt
by Sigrun Hjörnson Csüt. Ápr. 25, 2024 10:17 am

» [Útvesztő] A magoi hét próbája
by Ostara Kedd Ápr. 23, 2024 8:14 pm

» Alicia Zharis adatlap
by Alicia Zharis Hétf. Ápr. 22, 2024 1:43 pm

» Alicia Zharis
by Alicia Zharis Hétf. Ápr. 22, 2024 12:14 am

» Alicia Zharis
by Alicia Zharis Hétf. Ápr. 22, 2024 12:12 am

» Képességvásárlás
by Alicia Zharis Vas. Ápr. 21, 2024 11:30 pm

» Rothadó kalász - Dél (V.I.Sz. 822. Ősz)
by Hóhajú Yrsil Vas. Ápr. 21, 2024 4:42 pm

» Hóhajú Yrsil Bűvös Boltja
by Hóhajú Yrsil Vas. Ápr. 21, 2024 4:30 pm

» Ez vagyok én
by Kyrien Von Nachtraben Szomb. Ápr. 20, 2024 9:58 am


Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

Küldetés: Igaz szerelem

+2
Wilhelmina von Nachtraben
Ciel von Eisenschnittel
6 posters

Go down  Üzenet [1 / 1 oldal]

1Küldetés: Igaz szerelem Empty Küldetés: Igaz szerelem Vas. Feb. 07, 2016 5:55 pm

Ciel von Eisenschnittel

Ciel von Eisenschnittel
Felderítő Kapitány
Felderítő Kapitány

Hogy s hogy nem (Szabad kezet kaptok, miként kerültök erre), éppen teszitek mindenféle dolgotokat ( Elfelés, Nekrózás, vámpírosdi) Délnek vidékén, amikoron is az este rútul megtalál titeket, s úgy hozza a sors, hogy egy isten háta mögötti kis Frankburg nevű faluban kell megszállnotok. A fogadóban ahogy éppen esztek/italoztok/megfordultok furcsa szóbeszédnek lesztek fültanúi: Olyasmiről dalol a susmus, hogy lakik egy vén boszorkány a közelben, akinél mindig akad valami feladat amit jól megfizet, érti az erdő dolgát, s emellett még talán nekromágus is. Arról is szól a fáma, hogy a matuzsálem teljesen bolond, éjszakánként hangosan ordibál a kalyibában, s hogy időnként egy furcsa, méretes látogatója van, akit sosem enged be magához. Jó ötletnek tűnik hát ránézni a dologra, nem lenne meglepő, ha éppen tudna nektek adni valamit, amire szükségetek van ( Tudást, pénzt, esetleg valami tárgyat?). A kocsmában együtt vagytok, de hogy miként közelítitek meg a problémát, illetve hogy egyáltalán együtt indultok-e meg rátok van hagyva. Annyit tudok biztosra mondani, hogy a játék végi harc folyamán nem fog ártani, ha nem egyedül rontotok az ellenségnek.

/ Fontos megjegyzés azoknak akik nem játszottak még velem: Semmiben sem fogom a kezeteket, csak arra reagálok amit ti írtok. Ergo ha körbenéztek a szobában, leírom mi van ott, de azt nem, hogy a komód harmadik fiókjának hátsó részében van egy csirizzel bekent kulcs, ami kinyitja a titkos ajtót, ami a könyvespolc harmadik fokának " Tüzes éjszakák az elfeknél " című könyv mögött van elrejtve /

2Küldetés: Igaz szerelem Empty Re: Küldetés: Igaz szerelem Vas. Feb. 07, 2016 7:46 pm

Wilhelmina von Nachtraben

Wilhelmina von Nachtraben
Vámpírmágus
Vámpírmágus

Lassan kezdi úgy érezni, kicsúszik a lába alól a talaj.
Ennek persze semmi köze a jelenlegi földrajzi elhelyezkedéséhez, vagy az éghajlati viszonyokhoz, pusztán átvitt értelemben van szó amolyan... elveszettségről. Természetesen tartoznak valaha, ám az a valahol is csak egy kis falu a többi közül, és ezenkívül meglehetősen kevés időt töltenek ott mostanában.
Most is hova keveredtek? Délre. Márpedig délen nem sokat járnak, igencsak ritkán fordul erre az útjuk, de hát, sose lehet tudni, merre van szükség bizonyos rablóbandák likvidálására, vagy hol találhatóak érdekes barlangok, amelyek talán többet rejtenek szerencsétlenül járt állatok, vagy esetenként kétlábú kalandozók csontjainál...
Ez alkalommal meglepő módon hajnalban támadt rájuk egy hírhedt banda. Na persze, nem voltak annyira hírhedtek, igazából csak egy másodosztályú hevenyészett csoportról volt szó. Nem találván civilizált környéket a közelben, egy vízmosásban éjszakáztak, pokrócba burkolva és kissé dideregve, de már hozzászoktak a viszontagságokhoz. (Azt viszont meg kell hagyni, hogy fokozottan nem kellemes, mikor egy vámpír vacog... azok a szemfogak... hát, maradjunk annyiban, hogy Mina nincs oda a hidegért.) Ahogy a nap első sugarai elkezdték ontani a meleget, akkor viszont arra ébredtek, hogy körül vannak véve egy csapat rozsdás késes törvényenkívülivel.
Nagy nehézséget nem jelentett elintézni őket. Igazából tökéletes munkát végeztek, mert mindegyik életben maradt, pusztán esélyesen hatalmas foltokkal a tesük legtöbb részén és nem kis mértékű fejfájással fognak majd felébredni pár óra múlva, és remélhetőleg a sikertelenségük miatt inkább egymás szemét kikaparni, mint továbbmenni és falvakat fosztogatni. Mina rengetegszer elgondolkodott rajta, hogy van-e értelme annak, hogy ezeket az embereket és másféle szerzeteket életben hagyják. Gyűlöli a kegyetlenséget, de... nem hiú remény-e abban bízni, hogy majd megjavulnak, és valamiféle értelmes munka után néznek ezek az elzüllött szerencsétlenek?
De, valószínűleg az. De sebaj, legalább, ha megint összefutnak, ismét megverhetik őket... A banditák csépelése meglehetősen jó feszültséglevezetés.
Egész nap gyalogoltak, míg megtalálták ezt a kis falut, és mivel eközben túl sok lehetőségük nem volt javítani a kinézetükön, tisztálkodni és hasonlók, így kissé csapzottak mindketten, és itt-ott elszórtan a ruhájukon egy-két vérfolt is található. (Igen, Damien, néha kicsit messzire mész.) Ennek mennyisége azonban kellően csekély ahhoz, hogy ne jelentsen túl nagy erőfeszítést elrejteni. A kócos hajjal és csapzott ruházattal már nem tudnak mit kezdeni. Nem számít. Stílusos erdőjáró viselet. A bőr egyébként is sokat bír.
A nap már lefelé megyeget, mikor hála a Holdnak, amely lassan már ismét tele lesz, így aztán éjszaka is egész láthatóvá varázsolja a földfelszínt, sikerült találniuk egy falucskát, ahol minden bizonnyal lesz fogadó is.
Eltalálták.
Nem túl nagy ugyan, sem takaros, de van. És jobb híján ezt választják, mert még ez is jobb, mintha nem lenne fedél a fejük felett.
- Beszerezhetnél egy íjat, akkor legalább vadásznak néznének. - jegyzi meg a vámpírlány, ahogy a bejárat előtt tétováznak, melyikük nyisson be előbb.
- Miért kell, hogy bárminek is nézzenek? IGazságosztó vagyok. Aki ezt tudja, annak jó, akinek nem, annak is mindegy. - von vállat Damien, határozott büszkeséggel az arcán. Őt ugyan nem érdekli, hogy szakadt ruhában fog benyitni egy fogadóba, hiszen... maga a fogadó sem éppen egy nemesi szalon.
Bent a szokásos illat- és hangzavar fogadja őket, hamar le is telepszenek az épület sarkában, nem túl messze a bárpulttól, hogy ne kelljen túlzottan sok asztal között elszlalomozni, ha kérnének valamit enni.
- Nohát, ti aztán érdekes párocska vagytok. Mit adhatok? - érdeklődik a fogadós, akinek vigyora közben bebizonyosodik, hogy már csak néhány foga maradt meg, azok se éppen a legszabályosabbak.
- Két tál marhasült lesz. Olyan körettel, ami van, az nem számít.
- Éértem értem. És hogyan kérik a marhasültet? A kisasszony gondolom úgy véli, minél véresebb, annál jobb...
- Nem vicces. - csattan fel komoran, és lesütött szempillái alól pislog fel. - Aki beleköt az ízlésembe, az nyugodtan megetethet. Saját magából.
Erre már a fogadós sem tud mit visszavágni, pusztán elkerekednek a szemei, és annyiban hagyja a dolgot. A sötét tünde meg túl fáradt ahhoz, hogy lefussa a szokásos bocsássanak-meg-Minának-kört. Főleg, mivel teljesen jogosnak érzi most a lány felháborodását. Máskor lehet, hogy csak nevettek volna, de most...
Miután Mina visszahuppant a székére, hátradőlt és lejjebb csúszott, hogy szinte fekvő helyzetben foglaljon helyet, Damien és leül mellé, és csak szótlanul várnak...
Aztán egy idő után elkezdik befogni a környező információkat, nevesen az itt tartózkodók beszédét, amely ezúttal meglehetősen érdekes vizekre evez.
- Tudod, hova menj, ha pénzt akarsz keresni.
- Elment az eszed? Ahhoz a vén banyához? A végén még végez velem és én is a rabszolgájaként kötök ki! Élve, vagy nem élve, nem is tudom, melyik a rosszabb!
- Még az is jobb lenne, mint itt rohadni nap mint nap.
- Inkább rohadnál az erdő mélyén?... Még ha igaz is, amit mondanak, ez kockáza...
- Kockázatos, kockázatos! Mindenre csak ezt tudod mondani! Ennyi erővel hugyozni menni is kockázatos! Én azt mondom, ha a te helyedben lennék, nem tétováznék, hanem mennék, és megnézném, mi folyik ott.
- Hogyne, hogyne. De nem vagy az én helyemben. Akkora szájhős vagy te is. Honnan veszed, hogy egyáltalán beengedne abba a kis kunyhójába, ha odamennék? Azt a nagy behemótot sem engedi be soha...
- Mondjuk ebben igazad van. Meg mi van, ha az is ott lenne, mikor mész...
- Tessék. Egyetlen szó kellett, hogy te is betojj, mi?
Hogy mik nem vannak... Mina oldalra néz Damienre, aki kissé megvonja a vállát, de nem szól semmit, láthatóan gondolataiba merült...

3Küldetés: Igaz szerelem Empty Re: Küldetés: Igaz szerelem Hétf. Feb. 08, 2016 2:35 pm

Brienne Cronefield

Brienne Cronefield
Tünde Druida
Tünde Druida

*Mint oly sokszor, most sem gondolja át, hogy mégis hová akar menni, mit akar csinálni a nap folyamán, mert hát mindigis inkább a pillanat hevében, az érzéseit követve döntött, nem igazán gondolkozott...nem azért, mert nem tud, vagy éppen nincs neki mivel, csak úgy véli, hogy nincs értelme előre eldönteni, hogy mi lesz ekkor meg ekkor, vagy mi nem, hanem minden megtörténik a maga idejében. Hát így kerül ő most furcsa módon Délre, mert főképp az elfek erdejében, illetve annak környékén ténykedett, most viszont valami csoda folytán, amit ő sem igazán tud mire vélni arra ment, amerre a lába vitte, és nem nézte, hogy esetleg nem a megszokott útvonalat követi, minek hála az éjszaka még mindig úton éri, de szerencsére éppen egy kis faluban, ahol szinte biztos, hogy van fogadó, így aztán nem a szabad ég alatt kell éjszakáznia. Nem sokkal később meg is találja a keresett épületet, ami mint a fogadók általában zajos volt, de nem zavarja, inkább legyen élettel teli, mint ne legyen. Kissé bátortalanul tekint körbe a helységben, majd szeme megállapodik az egyik asztalnál tanyázó pároson, és örömmel konstatálja, hogy ők azok, akik a madarat keresték nem is olyan rég...bár most mintha kissé megtépázottabb állapotban lennének, mint akkor.*
- Sziasztok! Megvan a madarad?*lép oda érdeklődve a pároshoz, remélve, hogy nem küldik el melegebb éghajlatra...vagy ha mégis, hát akkor így járt, nem mindenki szereti a kotnyeles elfeket. Nem tudja, hogy most miért is vannak itt, vagy egyáltalán van-e valami céljuk, avagy csak az éjszaka kergette be őket is a fogadóba, de megkérdezni nem szándékszik, nem az ő dolga, feleslegesen meg nincs értelme a száját jártatni, inkább csak csöndben hallgatja a körülöttük lévők beszélgetéséből elcsíphető foszlányokat, amiből annyit azért ki tud szedni, hogy valami erdőben lakó öregasszonyról, meg pénzről van szó, de hogy mi köze a kettőnek egymáshoz, arról már fogalma sincs, de van egy olyan érzése, hogy hamarosan ez is ki fog derülni, sok más egyébbel egyetemben, csak győzzék kivárni..viszont az is biztos, hogy egyedül nem nagyon akaródzik nekimenni semminek, főleg nem ilyen helyzetekben, mikor nem tudja biztosan, hogy miről is van szó, így aztán úgy dönt, hogy jobb, ha a párossal marad, már ha amaz megtűri maga mellett.*

4Küldetés: Igaz szerelem Empty Re: Küldetés: Igaz szerelem Csüt. Feb. 11, 2016 9:16 pm

Y'jehrnuarl

Y'jehrnuarl
Kísértő
Kísértő

Vannak olyan napok, amikor módfelett motivált vagyok. Nem mondom, hogy gyakran, de időnként előfordul. Ilyenkor próbálok némi pénzt szerezni vagy netán valami információt elcsípni az Azrael hollétéről. Ez persze azzal jár, hogy a vérszomjam meghatványozódik. Véletlenszerűen válogatok, hogy kiket ölök meg. Nem szokásom az eszeveszett, cél nélküli gyilkolászás, de még is csak démon vagyok az istenit.
Így hát faluról falura jártam, hullákat, keserűséget és házasságtöréseket hagyva magam mögött. Vannak ezek a pillanataim, amikor érzem, hogy el kell érnem egy bizonyos mennyiséget, hogy megint visszaléphessek a rendes kerékvágásomba. Körülbelül három négy elvett emberéletre voltam ettől, amikor egy kisebb faluba tévedtem. Frankburg… szánalmas kis település. Minden egyes kis részletéről lesült az igénytelenség. Mintha pestis pusztított volna pár hónappal azelőtt. Kapucnimat mélyen az arcomba tolva sétáltam az utcán mikor szembejött velem egy férfi. Valamiféle könyvet olvasott menet közben, ezért nem látott engem és kissé nekem ütközött. Azt hitte ezek után egy „bocs”-al el van intézve az egész. Én megfordultam és azzal a lendülettel hátba szúrtam. Nem szóltam egy szót sem, tovább folytattam a sétát.
A fogadó cégérét tényleg csak az isten tartotta még a magasban. Az egész épület olyan lepusztult volt, hogy még szemetesnek se használtam volna. Bár ha jobban belegondolok a bent lévő emberek alapján lehet erre a célra született. Szétdobált tárgyak mindenfelé, felforgatott asztalok, irdatlan izzadtság- és alkoholbűz fogadott. A kabátomat, levéve a vállamra hajítottam és körbenéztem. Részeg emberek, üvöltözve, rikácsolva próbálták elfelejteni a problémáikat, a munkát esetleg a családot. A hideg is kirázott a helytől. Ezek az emberek (már ha egyáltalán azoknak lehet őket nevezni) még arra se voltak méltóak, hogy rám nézzenek. Egyik kezemet a tőrömön nyugtatva, míg a másikat ökölbe szorítva léptem a pultoshoz.
- Van olyan itala aminek nincs dögíze? – kérdeztem unott hangon.
- Parancsol? – húzta idióta vigyorra a száját az alak.
- Nem szokásom megismételni magam. – lassan előhúztam a tőröm és a pultra helyeztem.
A kocsmáros idegesen körbenézett, hogy segítséget keressen a szemével, azonban senki sem figyelt ránk. Kopogni kezdtem az ujjammal. Gyakran kopogok az ujjammal valamin, ha türelmetlen vagyok. Ez amolyan megmaradt szokás lehet az előző életemből. A férfi megfordult és elkezdett matatni a polcon. Valami rettenetes whiskyt töltött ki, amit ő ritkának és drágának titulált. Szánalmas egy alak volt. Fizetés nélkül foglaltam helyet egy asztalnál, amikor egy kisebb társaságon akadt meg a szemem. Vámpírok… gyűlölöm a vámpírokat…

5Küldetés: Igaz szerelem Empty Re: Küldetés: Igaz szerelem Pént. Feb. 19, 2016 8:04 pm

Astonien Michelberger

Astonien Michelberger
Klerikus
Klerikus

Ez így nagyon nem lesz jó.
Nem kimondottan gondoltam át, mikor elindultam ide. Az addig rendben van, hogy eljöttem Frankburgba egy kétes információ alapján, miszerint él itt egy kitaszított egyházi, hisz kit ne érdekelne a helyemben egy olyan alak, aki pap volt, de kitaszították Északról, és most Dél elől is bujkál?
A gond ott kezdődik, hogy este érkeztem meg, tehát rögtön meg is kell szállnom valahol. Nem terveztem többnaposra nyújtani ezt a látogatást, de úgy tűnik, másképp alakul a helyzet.
Sóhajtok egyet... semmit nem tudok a faluról, de nem lehet túl nagy, a fogadót biztos könnyedén megtalálom. Mintha csak gúnyolódni akarna a sors, szinte azonnal meglátom a cégért. Egy elfojtott mosollyal veszem tudomásul a szerencsét a szerencsétlenségben, és ahogy odaérek, már ugrom is le a lovamról (ezt kivételesen loptam, csak hogy ne jöjjek ki a gyakorlatból). Megkötöm, és belépek a helyiségbe.
Azonnal megcsap a fülledtség. Szeretem az efféle helyeket, jól el tudok vegyülni, és kellő ügyességgel akár új áldozatokat... khm, ismerősöket is szerezhetek; az alkohol sok nyelvet megold, és az, hogy pénzt vagy információt lopok, már részletkérdés.
Biztos megnéznek maguknak jó páran, hisz mindenkinek egyértelmű lehet, hogy most érkeztem a faluba. Senki sem ismer, ahogy én sem ismerek senkit, ráadásul a barna utazóruhám van rajtam... és ez így van jól, nem áll szándékomban titkolni, hogy vándorúton vagyok.
Ha valamit leplezni akarnék, arra nem jönnének rá.
A pult felé veszem az irányt, a fogadós már jó előre köszön. Nem nézek az itt ülőkre, a kérdezősködést holnap fogom elkezdeni, most csak kifújom magam.
-Jó estét! Egy korsó sört szeretnék... és egy szobát éjszakára. - a másik csak bólint, mond egy elég csinos kis összeget, és elém rak egy kulcsot. Oda se figyelve veszem elő az erszényem, és fizetek... más fogott meg. Hallottam valamit; igaz, csak foszlányok, de elég volt ahhoz, hogy felkeltse az érdeklődésem.
Talán róla beszélnek.
Mondok valami üres frázist köszönetként, elveszem a korsót, és a hang irányába indulok. Rögtön meglátom, kik lehettek azok - csak egy pillantást tudok vetni rájuk [Mináék, természetesen], de nem is kell több, így is egyértelművé válik, hova üljek le. Na nem, természetesen nem melléjük; egy asztalt látok meg, ami pont megfelelő távolságra van tőlük. Elég közel van ahhoz, hogy minden szót halljak, de elég messze is, hogy ne legyen feltűnő, és ha suttogni akarok valamit, ne hallhassák meg. Ez már csak amolyan... megszokás. Ha évekig dolgozik együtt valakivel egy tolvaj (aki nevezetesen a mestere), akkor jó pár dolog ráragad.
Elfoglalom hát a helyem, belekortyolok a nem is olyan rossz sörbe, és várok. Egyelőre csak ennyit tehetek.

6Küldetés: Igaz szerelem Empty Re: Küldetés: Igaz szerelem Szomb. Márc. 05, 2016 9:48 pm

Leonard Albert Trumbauer

Leonard Albert Trumbauer
Északi Katona
Északi Katona

"A halál nem kifogás, aki nekem tartozik, az meg is adja így vagy úgy" hangzottak el az alábbi szavak Walther Baumhauer szájából, majd egy termeteset köpött maga mellé a földre. Talán ezzel az egy gondolattal sikerült is jellemeznem személyiségének nagy részét: kapzsi, slampos zsoldos. Persze "nem süllyed annyira mélyre, hogy sírokat raboljon ki" - már ha az adósai közül valakit egyáltalán érdemes lenne - helyette behajtja azokon akik ismerték az illetőt, legyen az barát, rokon, vagy éppen én.
Ez csak akkor igazán szomorú, mikor közlik az emberre, hogy egy életre - vagy inkább két életre - szóló adóssága van, olyan pitiáner indokokkal alátámasztva, mint "Én ruháztalak és etettelek" vagy "Fedélt adtam a fejed fölé és többször megmentettem azt a mocskos segged a kivégzéstől" meg ehhez hasonló marhaságok. Nevetséges.
Ezért is adódott, hogy nem mondtam egy határozott nemet és küldtem el (hangosan) melegebb éghajlatra Walther-t, mikor KÖZÖLTE, hogy van egy munka délen, én pedig meg fogom csinálni, HELYETTE. Lusta semmirekelő zsoldos, legalább kérhetett volna vagy valami.
Így adódott hát, hogy kénytelen leszek ebben a lepukkant fogadóban maradni , éjnek évadján, egy isten háta mögötti faluban Na jó, azért, na meg azért is mert elbaltáztam a munkát, majd mire sikerült meglógnom az engem üldöző kutyák elől besötétedett és kénytelen voltam itt megállni az éjszakára. Mint utólag kiderült nem csak én. Mármint nem csak rám esteledett, a kutyás rész nem valószínű.
Amikor belépek elég pár pillantás, hogy körübelülre felmérjem a terepet - és elhajoljak az esetleg felém repülő berendezési tárgyak és korsók elől - lévén nem számítok rá, hogy életveszély vár odabenn. Velem és a korcsmárossal együtt kb tíz-tizenkét ember tanyázik az elhanyagolt viskóban, pont akkora létszám, hogy kényelmetlenül érezzem magam a levegőtlenség és az összegyűltek esszenciájának keverékétől. Ám a lehetőségek szűk tárháza miatt nem fordulok sarkon és hagyom itt az egész kócerájt, hanem illedelmesen becsukom magam mögött az ajtót és a pulthoz sétálok. Már meg sem lepődve a furcsa pillantásokon megérdeklődöm egy vacsora és egy éjszaka árát, majd az utolsó filléreim átadása után helyet keresek magamnak a zsúfolt asztalok között. A helyi erőkhöz semmiképp sem szeretnék társulni, amellett hogy hangosak, így messziről is lerí róluk, hogy vizet is régen láttak. Noha a többiek sem a legápoltabbak, de rajtuk inkább az út pora látszódik meg, mintsem a pórusaikba ivódott kosz, így őket kezdem pásztázni. Az egyik asztalnál egy hármas fogat tanyázik, láthatóan ismerik egymást, egy tünde, egy sötét tünde... és egy vámpír. Utóbbi csak némi vizslatás után válik világosság számomra. Na nem mintha számítana, hisz nekem édes mindegy melyik faj képviselője az illető, legyen ember, tünde vagy vámpír ha kell szét rúgom a seggét.... ha pedig erősebb elfutok. Sajnos sokat szoktam futni.
Végül arra jutok, hogy mivel egy nagyobb csoporthoz nehezebb csapódni a legjobb ha más helyet keresek magamnak, így egyetlen opcióként az az asztal maradt, ahol egy látszólag utazóruhában öltözött egyén egyedül üldögél. Miután megszületik az elhatározás kezemben a kulccsal és a ház specialitásával - ami legnagyobb meglepetésemre csak kicsit hányás állagú - megközelítem a magányos egyént.
- Szép estét. Ha nem túl nagy kérés megengedné, hogy helyet foglaljak? - szólítom meg az ismeretlent, ahogy az asztalához lépek.
Csak reménykedem, hogy nem utasítja el a dolgot, mert abban az esetben vagy a pultnál eszem, vagy csipesszel az orromon ülök le a a zajos pároshoz. Ha lesz olyan jóindulatú, hogy megszán - mert hát ha valami akkor mindenképp szánnivaló vagyok - megköszönöm, majd helyet foglalok és neki kezdek a vacsorámnak.
Ahogy lassan szürcsölgetem a kásás valamit, és próbálom azt képzelni, hogy valami ehetőből van érdekes információ jut el hozzám, meglepő módon a helyierők jóvoltából. Nem tagadom a "pénz" szó volt, ami felkeltette az érdeklődésem, méghozzá annyira, hogy a "boszorkány" és a "behemót" egynelőre a háttérbe szoruljon. Hogy őszinte legyek kevésbé félek az olyasfajtáktól, mint a mérges Walther-től, aki nem kapta meg a pénzét. Így hát, bár nem emelem fel a fejem, tovább fogyasztom az előttem lévő tál tartalmat és fülelek, hátha akad még érdekes információ morzsa.

7Küldetés: Igaz szerelem Empty Re: Küldetés: Igaz szerelem Pént. Márc. 18, 2016 8:32 pm

Ciel von Eisenschnittel

Ciel von Eisenschnittel
Felderítő Kapitány
Felderítő Kapitány

Jehr: A kocsmáros bár kissé fél attól, hogy a kést elővetted, kifejezetten szúrós tekintetekkel figyel téged ahogy fizetés nélkül távozol. Azonnal érzed is, ahogy magadra tapadnak a szemek, bár talán emiatt még nem leszel megkéselve. Talán. 

Többiek: Tulajdonképpen úgy látom kell még nektek egy két kör, szabadon éljétek ki magatokat, és legyen valami Very Happy

8Küldetés: Igaz szerelem Empty Re: Küldetés: Igaz szerelem Hétf. Ápr. 11, 2016 4:15 pm

Astonien Michelberger

Astonien Michelberger
Klerikus
Klerikus

Annyira elmerülök a beszélgetés figyelésében, hogy szinte észre se veszem a szavakat.
-Szép estét. Ha nem túl nagy kérés, megengedné, hogy helyet foglaljak?
Mi tagadás, kis késéssel reagálok: felemelem a fejem, és egy pillanatra még az értetlenségem is elfelejtem leplezni. Színészkedés ide vagy oda, pontosan olyannak tűnök most, amilyen vagyok... egy embernek, akit megzavarnak, és a váratlanságtól azt is elfelejti, hogy válaszolni kellene.
Persze gyorsan összeszedem magam, túllépve azon a különös tényen, hogy egy fiatal fiúról van szó.
-Hogyne, ülj csak le nyugodtan! - mutatok a velem szemközt lévő helyre, s ügyelek arra, hogy bár udvarias legyek, mégse tűnjek merevnek.
Hogy miért foglalkozom ennyire ezzel, mikor valószínűleg ma este látom egyedül? Két oka is van.
Az egyik a megszokás. Bárhova keveredem, mindig fordítok figyelmet a viselkedésemre, és igyekszem hű maradni az alakított jellemhez. Soha nem tudhatom, mikor jön jól.
A másik...
Bár csak pár szót mondott, valahogy ismerős a hangja. Vagyis nem a hangja... inkább a hanglejtése, a szavai, az... akcentusa.
Csak nem? Még nem vagyok biztos benne, de ha valóban helyes a sejtésem, akkor mégis érdekes, hogy éveinek száma talán az én korom fele. Bár egyelőre nem érdekel jobban ez a fiú, mint az, amiről a vámpír asztalánál beszélnek, mégis hasznos lehet kicsit többet megtudni róla.
-Mondd, te itteni vagy? - hülye kérdés, hisz szinte biztos, hogy nem. Csupán meg akarom törni a szótlanságot. Bármilyen furcsa, az ilyen értelmetlen mondatok egy beszélgetés legjobb indítói.

9Küldetés: Igaz szerelem Empty Re: Küldetés: Igaz szerelem Szer. Júl. 06, 2016 6:00 pm

Ciel von Eisenschnittel

Ciel von Eisenschnittel
Felderítő Kapitány
Felderítő Kapitány

Jól van. Szeretnék érdeklődni, hogy az itt lévők közül ki szeretné folytatni ezt a játékot. Lezárjam egy jelképes ajándékkal, vagy indítsam be nektek, és csináljuk? Az tuti, hogy Jehr és Leo ki van írva a játékból, így akik még életben vannak az Astonien, Brie, Mina. Érdekel titeket ennek a hármasban való tovább vitele, vagy felesleges erőltetni az egészet, s hagyjuk? Szeretnék erről visszajelzést kapni mielőbb, hogy ennek megfelelően rendezkedjek. 

Köszönöm.

10Küldetés: Igaz szerelem Empty Re: Küldetés: Igaz szerelem Hétf. Júl. 11, 2016 4:13 pm

Ciel von Eisenschnittel

Ciel von Eisenschnittel
Felderítő Kapitány
Felderítő Kapitány

Úgy döntöttem, hogy lustaság, s történetvezetési szempontból egyszerűbb lesz, ha ezt is átvariáljuk majd Skypera mesélésként. Ha akarjátok az eredeti kezdő szituációba is bele lehet majd nyúlni, ha emiatt volt nehéz a kezdés. Ezzel kérlek majd keressetek fel, vagy éppenséggel ÉN kereslek majd fel titeket. Jövőhéttől lehet majd tárgyalni.

11Küldetés: Igaz szerelem Empty Re: Küldetés: Igaz szerelem Vas. Dec. 11, 2016 9:27 pm

Ciel von Eisenschnittel

Ciel von Eisenschnittel
Felderítő Kapitány
Felderítő Kapitány

Ez is kill, beszélhetünk engesztelésről ha visszatértek gyerekek.

Ajánlott tartalom



Vissza az elejére  Üzenet [1 / 1 oldal]

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.