Quest for Azrael
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!



Multiváltó
Felhasználónév:


Jelszó:


Legutóbbi témák

» [Magánjáték - Sigrun und Erlendr] Sárguló falevelek közt
by Sigrun Hjörnson Csüt. Ápr. 25, 2024 10:17 am

» [Útvesztő] A magoi hét próbája
by Ostara Kedd Ápr. 23, 2024 8:14 pm

» Alicia Zharis adatlap
by Alicia Zharis Hétf. Ápr. 22, 2024 1:43 pm

» Alicia Zharis
by Alicia Zharis Hétf. Ápr. 22, 2024 12:14 am

» Alicia Zharis
by Alicia Zharis Hétf. Ápr. 22, 2024 12:12 am

» Képességvásárlás
by Alicia Zharis Vas. Ápr. 21, 2024 11:30 pm

» Rothadó kalász - Dél (V.I.Sz. 822. Ősz)
by Hóhajú Yrsil Vas. Ápr. 21, 2024 4:42 pm

» Hóhajú Yrsil Bűvös Boltja
by Hóhajú Yrsil Vas. Ápr. 21, 2024 4:30 pm

» Ez vagyok én
by Kyrien Von Nachtraben Szomb. Ápr. 20, 2024 9:58 am


Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

Ashe Lindeburg

Go down  Üzenet [1 / 1 oldal]

1Ashe Lindeburg Empty Ashe Lindeburg Hétf. Feb. 29, 2016 11:29 am

Ashe Lindenburg

Ashe Lindenburg
Déli Katona
Déli Katona

Név: Ashe Linderburg
Faj: Ember
Frakció: Hellenburgi Királyi Szövetség
Kaszt: Zsoldos/fejvadász
Nem: Nő
Kor: 27

Kinézet: Hosszú élénkvörös  fürtjei mostanra fakóvá, zsírossá és ápolatlanná silányult, egykor színpompás ruhákban bájolgott és csavarta ujjai köré a férfi nem képviselőit, most mocskos és ápolatlan ruhákban járja a városokat és a környező vidéket. Élénk zöld szemei mik korábban élettel telítettek voltak már csak üresen a lélektelenséget tükrözve tekintetéből. A mindig vidám és mosolygós arca komorrá és rideggé avanzsálódott. Szépséges testét pedig mára már sebhelyek csúfítják. Aki régebben megdobogtatta a férfi szívet, most gyakran undorral vagy félelemmel tekintenek rá. Persze van ami nem változott, kecses mozgása megmaradt ami a harcban igazán szembetűnő, fürgesége pedig köszönhetően a gyakorlásoknak és vékonyka, középmagas testmagasságának pedig csak fejlődött.

Jellem:
Családjának bukás előtt igazi nőstény démonként tartották számon (Most is csak már más okokból), aki imádja a fiatal és szegényebb családból származó fiúk szívét és elméjét megfertőzni, kihasználni majd eldobható rongyként félrehajítani mikor már képtelenek tovább kielégíteni csillapíthatatlan étvágyát, megfosztva őket minden reménytől ami egy jobb életet ígért nekik. Legalábbis a pletykák szerint a valóság azért nem volt ennyire szörnyű. Bár tény, hogy Ashe nagyon is népszerű volt a férfiak körében és igencsak szeretett leereszkedni az alsóbb rétegekbe, románcai csak ritkán lépték át a testi örömök határait. Na  de a pletykák már csak ilyenek, felnagyítják a valóságot és nem merülnek el a részletekben csupán a felszínt kapargatják. Ez az évek során sem változott csupán a tartalom lett más. Azok akik csak futólag  ismerik egy kegyetlen, szívtelen gyilkost látnak benne akinek csakis a pénz számít. Morális és erkölcsi normák nélkül él, nem kérdez, nem hezitál és nem válogat. Ám vannak olyan szerencsések, mint példának okául én, akinek megadatott a lehetőség, hogy mélyebben is megismerhessem őt és bár valóban sokat változott útjai során azért még mindig fellelhető benne az a pimasz, talpra esett és életvidám lány aki egykor volt. Ki gondolná, hogy olyasvalaki aki nemrég még hidegvérrel győzött le egy kisebb csapat farkast fél a csigáktól? Vagy épp akit egy kis desszerttel pillanatok alatt le lehet szerelni, sőt még a költészetedben is jártas hisz az én alkotásaimban is rögtön meglátta a művészi értéket (bár csak egy vak nem lenne erre képes). Persze oly sok dolog van ami titokként lapul meg előttem és csak az istenek tudják előre melyik új oldaláról ismerhetem meg őt.

Felszerelés: Kard

Szint: 1. szint
Tapasztalat: 0
Vagyon: 0

Küldetésnapló: előtörténet

Vissza az elejére  Üzenet [1 / 1 oldal]

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.