Quest for Azrael
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!



Multiváltó
Felhasználónév:


Jelszó:


Legutóbbi témák

» Mesterségekhez kötődő vásárlások, receptek, alapanyagok
by Hóhajú Yrsil Csüt. Szept. 19, 2024 12:19 pm

» Küldetés: Az arany fényében tündökölvén (V.I.Sz. 822. Tél)
by Hóhajú Yrsil Szer. Szept. 18, 2024 7:15 pm

» [Útvesztő] A magoi hét próbája
by Ostara Vas. Szept. 15, 2024 9:41 pm

» Enoch ben Metathron
by Noel Vas. Szept. 08, 2024 12:18 pm

» Képességvásárlás
by Kyrien Von Nachtraben Vas. Aug. 25, 2024 7:55 pm

» [Magánküldetés] Rote Fenster hinter den Wänden (V.I.Sz. 822. Nyár)
by Ostara Kedd Aug. 20, 2024 6:40 pm

» Küldetés: Az arany fényében tündökölvén (V.I.Sz. 822. Tél)
by Ostara Hétf. Aug. 19, 2024 8:18 pm

» Kyrien Von Nachtraben
by Erlendr von Nordenburg Csüt. Aug. 15, 2024 1:52 pm

» Az oldal hírei
by Ostara Vas. Jún. 30, 2024 2:21 pm


Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

"Nem mind arany, de mind fénylik" Ékszerszaküzlet

+2
Gloria
Eiryn
6 posters

Go down  Üzenet [1 / 1 oldal]

Eiryn

Eiryn

Üdvözlöm! Mit keres? Ajándékot egy hölgynek, esetleg valami mágikus ékszert? Itt mindkettőt megtalálja! Nézzen csak körül, válogasson kedvére!


Elérhető áruk:

Név: Anhänger von Schutz
Alapanyagok: Fém, Ametiszt
Tanulás: 100 váltó, bármely mestertől
Szint: 1
Ékszerkészítési mód: Bármely
Leírás: Az ametiszt - megfelelően megmunkálva - képes a viselőjét megvédeni a mérgektől. Az apró ametiszt (10 Tp) ezt kétnaponta, a közepes (15 Tp) naponta, a nagy (20 Tp) pedig naponta kétszer képes ezt megtenni.

Név: Irányjelző gyűrű
Alapanyagok: Fém, Akvamarin
Tanulás: 90 váltó, bármely mestertől
Szint: 1
Ékszerkészítési mód: Bármely
Leírás: Az akvamarin a tájékozódás köve, a gyűrű viselője automatikusan tudja, merre van Észak. Közkedvelt a hajósok körében, mivel a színe miatt a vízen járók szerencsekövének is tartják. Tp: 15

Név: a Koncentráció Nyakéke
Alapanyagok: Fém, Azurit
Tanulás: 150 váltó, bármely mestertől
Szint: 1
Ékszerkészítési mód: Bármely
Leírás: Az azurit segíti a koncentrációt, ezért használatával pár percre viselője kiélesítheti az érzékeit. A kis kő (10 Tp) ezt naponta egyszer 20 percig, a közepes méretű (15 Tp) naponta kétszer 25 percig, a nagy (20 Tp) pedig naponta kétszer 30 percig képes ezt megtenni. A használt fém szint*2-vel növelik az időtartamot.

Név: Szoliter (egyköves gyűrű)
Alapanyagok: fém, drágakő
Tanulás: 100 váltó, bármely mestertől
Szint: 1
Ékszerkészítési mód: Bármely
Leírás: Egyszerű fémpánt, melyhez az egyetlen kő sima tokos vagy karmos foglalattal van erősítve.

Név: Karikagyűrű
Alapanyagok: Fém
Tanulás: 100 váltó, bármely mestertől
Szint: 1
Ékszerkészítési mód: Bármely
Leírás: Egyszerű, változó szélességű fémkarika, gyakran díszített

Név: Pecsétgyűrű
Alapanyagok: Fém
Tanulás: 100 váltó, bármely mestertől
Szint: 1
Ékszerkészítési mód: Bármely
Leírás: Karikagyűrű, lapos "fejjel", melyre a viselőjére jellemző bélyegző - monogram, családi jelkép, stb. - van vésve.

Név: Tárológyűrű
Alapanyagok: Fém, Gyémánt
Tanulás: 100 váltó, bármely mestertől
Szint: 1
Ékszerkészítési mód: Bármely
Leírás: A gyémánt híresen nagy hatásfokkal képes magába fogadni a mágikus energiákat akár már rendezett formában is, így egy gyűrűbe illesztve képes egy (saját) varázslatot bizonyos időre elraktározni majd később egyetlen intésre, bármiféle pecsét vagy ige nélkül szabadon engedni. Az apró kő egy órára, a közepes fél napra, a nagy pedig akár egy napig is képes őrizni a varázslatot. A használt fém szint*1-szeresére növeli a tárolási időt.
Tapasztalat: 10 (apró), 15 (közepes), 20 (nagy)

Név: Töltőgyűrű
Alapanyagok: Fém, Zafír
Tanulás: 100 váltó, bármely mestertől
Szint: 1
Ékszerkészítési mód: Bármely
Leírás: A zafír előnyös tulajdonsága, hogy képes a környezetből sugárzott mágikus energiákat összegyűjteni és eltárolni, így képes megújítani viselője varázserejét. Az apró zafírkő kétnaponta egyszer, a közepes naponta, a nagy pedig félnaponta képes ezt megtenni.

Név: Kitartás és Erő
Alapanyagok: Fém + Malachit
Szint: 1.
Tanulás: 200 váltó, bármely mestertől
Ékszerkészítési mód: bármely
Leírás: Ez a két-két kar- és bokaperecből álló szett képes naponta egyszer 10 percre másfélszeresére növelni viselőjének erejét, illetve ha fáradt, azt ez idő alatt nem érzi. Persze amint elmúlik a hatása, a fáradtság is visszatér.

Név: Zárópecsét
Alapanyagok: Fém, a leendő tulajdonos pár csepp vére
Tanulás: 200 váltó, vámpír mestertől
Szint: 2.
Ékszerkészítési mód: Bármely
Leírás: Egy pecsétgyűrű, amit a vámpírok a vér segítségével hozzákötöttek a gazdája akaratához. A levél, amit egy ilyen darabbal zártak le, csak a címzett által felbontható.

Név: Fordító
Alapanyagok: fém, karneol
Tanulás: 200 váltó, bármely mestertől
Szint: 2.
Ékszerkészítési mód: Bármely
Leírás: egy pár szép fülbevaló, melynek segítségével naponta 2x20 percre a viselője bármilyen nyelvet megért. (beszélni nem tud)

Név: Álcalánc
Alapanyagok: fém, opál, miniatúra
Tanulás: 200 váltó, bármely mestertől
Szint: 2.
Ékszerkészítési mód: Bármely
Leírás: Egy kinyitható medál, amelybe opált foglaltak. A viselője naponta egyszer 1 órára felveheti annak az alakját, akinek a képét beleteszi a medalionba.
FIGYELEM!: Minden kép megszerzéséről egy magánjátékot kell játszani a birtokosnak azzal a személlyel, akinek a miniatúráját meg kívánja szerezni.

Név: Vámpír tárológyűrű
Alapanyagok: Fém, Gránát
Tanulás: 300 váltó, vámpír mestertől
Szint: 3
Ékszerkészítési mód: Bármely
Leírás: A gránátot gyakran "vérkőnek" is nevezik, és nem véletlenül! Egyrészt képes felerősíteni a vérmágia hatását, másrészt a vámpír el is zárhatja benne mágiája egy részét, amit egy kritikus pillanatban visszatölthet. Amikor a követ tárolásra használják, a mágia erősítésére nem képes. A vérmágiát a kis kő (10 Tp) naponta egyszer 10 percig, a közepes (15 Tp) naponta kétszer 15 percig, a nagy pedig (20 Tp) naponta kétszer 20 percig tudja felerősíteni. A használt fém határozza meg, hogy milyen erősségű mágiát lehet tárolni az ékszerben: az 1-es szintű fém 1-3-as szintű mágia, a 2-es szintű fém 4-6-os szintű mágia, a 3-as szintű fém pedig 7-10-es szintű mágia tárolására teszi alkalmassá a követ. FIGYELEM: ezüsttel nem működik.

Módok és technikák

Mód: Egyszerű
Tanulás: -
Árnövekedés a kész ékszerben: 100 váltó
Szint: 1.
Tanár: Bármelyik mesterékszerész
Leírás: A pályakezdő ékszerészek jellemző módja, általában egyszerű, bonyolult motívumokat kerülő, arányaiban letisztult kinézetű ékszerek készíthetőek, amelyek nem vállalnak feleslegesen nagy kockázatot.

Mód: Finomított
Tanulás: 150 váltó
Árnövekedés a kész ékszerben: 150 váltó
Szint: 2.
Tanár: Bármelyik mesterékszerész
Leírás: A gyakorlottabb ékszerészek által használt ékkővágási mód, gyakran nagyobb így értékesebb kövekkel, kissé merészebb motívumokkal díszített, középosztálybeli vevőnek szánt ékszerek készíthetőek ilyen módon.

- Név: Ötvözés
Árnövekedés a kész ékszerben: nincs, illetve az ötvözött fémek arányos ára szabja meg
Szint:1
Tanulás: 100 váltó, bármely haladó ékszerész
Leírás: Az ékszerész nem csak a fém díszítésével vagy ékkövekkel, de az ötvözéssel is változtatni tud egy ékszeren: az ötvözetek színe gyakran eltérő, illetve ezzel a technikával az anyag ellenállósága is nagyban befolyásolható.

- Név: Zománcolás
Árnövekedés a kész ékszerben: 150 váltó
Szint: 1
Tanulás: 100 váltó, bármely mestertől
Leírás: Egyfajta üvegport (porrá tört kristályüveg, bóraxxal és fém-oxidokkal keverve) az ékszer mélyedéseibe, esetleg vékony fémsodronyok közé helyeznek, majd megolvasztják. Az így keletkező zománc szépsége vetekszik a drágakövekével.

Név: Díszítő vésés
Árnövekedés a kész ékszerben: 150 váltó
Szint: 2
Tanulás: 150 váltó, bármely mesterékszerész
Leírás: Az ékszerész magát a fémet díszíti, ékkő nem is feltétlenül kerül az ékszerre. Aprólékos, precíz munkát igényel, igazi mesterművek készíthetők el így az adott ékszerész tapasztalatától függően.
Tapasztalat: 15

Név: Kombinálás
Szint: 4.
Árnövekedés a kész ékszerben: nincs
Leírás: A mesterékszerész képes egyes drágakövek mágikus tulajdonságait kombinálni. Megjegyzés: kettőnél több kő mágiáját lehetetlen összeegyeztetni.
Tanulási ár: 350 váltó
Tapasztalat: 25

Mód: Fegyverdíszítés
Árnövekedés a kész termékben: 150 váltó
Szint: 2.
Tanulás: 150 váltó, bármely haladó ékszerész
Leírás: Az ékszerész a fegyvert egy ékkövet illeszt a fegyverbe, átruházva arra a kő mágikus tulajdonságait.
Megjegyzés: Az ékkő foglalatát a fegyver készítésekor kell beleilleszteni, utólag nem lehetséges. Így az ilyen módon elkészített fegyverek egy kovács és egy ékszerész közös munkáját igénylik.

Név: Fegyverdíszítés: Szalamandra
Szint: 1
Leírás: Az ékszerész egy rubint tesz a markolatba, amelynek hatására az perzselő hőt áraszt magából, lángra gyújtva az éghető anyagokat és felszíni égési sérüléseket okozva az ellenfeleken. A hatás egy választott kulcsszóval be- és kikapcsolható, de használatának ideje összesen egy óra lehet.
Tanulási ár: 200 váltó
Hozzávalók: Rubin, vörösréz a foglalathoz
Mesterség tapasztalat: 10

Név: Fegyverdíszítés: Zúzmara
Szint: 1
Leírás: Az ékszerész egy zafírt tesz a markolatba, amelynek hatására azt elviselhetetlen hideg lengi körül, roncsolva szinte bármilyen anyagot, és fagy okozta károsodásokat okozva az ellenfelekben. A hatás egy választott kulcsszóval be- és kikapcsolható, de használatának ideje összesen egy óra lehet.
Tanulási ár: 200 váltó
Hozzávalók: Zafír, ezüst a foglalathoz
Mesterség tapasztalat: 10

Név: Fegyverdíszítés - Berserk
Szint: 4
Leírás: A fegyvert az ékszerész viking mintákkal díszíti. Kiválasztott kulcsszóra a minták életre keltik a használó vérszomját és harci vágyát. 5 percig a fegyver sebzése, a használó sebessége és ereje 10%-al megnő, és nem érzi a fáradtságot vagy a fájdalmat. Hátránya, hogy az őrület közepette a harcos nem feltétlenül tudja megkülönböztetni a barátot az ellenségtől, illetve hogy a finom mozgásra alapozó harci technikák és a taktika nem működik.
Tanulási ár: 350 váltó
Hozzávalók: -
Mesterség tapasztalat: 25
Megjegyzések:
-› A technika előfeltétele a "Díszítő vésés" elsajátítása
-› Mivel ez esetben az ékszerész egyszerűen rávési a fegyver felületére a mintát, ez a mód nem igényli a kovács együttműködését



A hozzászólást Eiryn összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Okt. 21, 2017 7:00 pm-kor.

Gloria

Gloria
Klerikus
Klerikus

A koronaékszereimért szeretnék adni Eirynnek 5600 váltót. Smile


_________________
"Find the lady of the light gone mad with the night
That's how you reshape destiny"

Eiryn

Eiryn

Akkor Lorynak megy: 1 db tiara, 1 db. nyakék, 1 db. gyűrű meg egy karkötő Very Happy
Ebből nekem asszongya a profitom: 5600 - 4300 = 1300 váltó, és 50 Tp



A hozzászólást Eiryn összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Feb. 09, 2017 5:58 pm-kor.

Crispin Shadowbane

Crispin Shadowbane
Éjvándor
Éjvándor

Óvatosan besomfordál a műhelybe, résnyire nyitva az ajtót. Azt hallotta hogy itt vannak igen csak drága cuccok, amiket el lehet lopni. Azonban meglát egy ismerős alakot a pult mögött, így inkább letesz erről a tervéről.
- Óh, szia kis vámpírjányzó. Örülök, hogy újra láthatlak békésebb körülmények között. Mondd csak, meggyűrűznél engem?
Közben nézegeti a kirakatot és végül kiválaszt egy nemesacél gyűrűt, mert az olyan jól néz ki.
- Hmm...800 váltó megfelel érte? Adhatok 799,99-et vagy 800,01-t is. A döntés a Te kezedben!


_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
"Ki vagy te valójában a sok szöveg mögött, Cynewulf?"
- Armin Fairlight herceg

" You know the guy, the batshit loose one, thinkin’ two guys livin’ in his head. Good homie, just crazy and drunk most of the time. "
- Random nigga from the ghetto to Det. Christine Dalgarde

Cynewulf "Soberisthenewugly" Longtalk
- Szép kis megnevezés ala Darr

Eiryn

Eiryn

Eiryn mosolyogva felpillant az ajtó nyikordulására.
- Üdvözlöm, kedves...
A hangja elhal, ahogy megpillant egy igen ismerős arcot. Az ügyfélmosoly elenyészik, de arckifejezése meleg marad.
- Szia! Mi kéne?
A kacifántos köszöntőt figyelmen kívül hagyja.
- A 800 tökéletes lesz érte, viheted! Csak lehetőleg rendeltetésszerűen használd, kérlek...

//Egy darab nagy tárológyűrű megy Cynének, az azt jelenti, hogy 800-680= 120 váltó és 20 Tp nekem//

Eiryn

Eiryn

Magamnak: 1db közepes Irányjelző gyűrű, és egy közepes Koncentráció nyakéke, mindkettő nemesacélból...
Az azt jelenti, hogy 11220-600=10820 váltó, és + 30 Tp

Eiryn

Eiryn

Hildének megy egy egyszerű, réz és kő medál - ajándékba Very Happy

Hilde von Nebelturm

Hilde von Nebelturm
Vámpír Toronyőr
Vámpír Toronyőr

Ajándék átvéve, köszönöm szépen Very Happy

Johnny Wood

Johnny Wood

Szabad érdeklődni, hogy a pecsát gyűrű mennyibe kerül?


_________________
[You must be registered and logged in to see this link.]

"Ha ez működik, én megcsókolom Johnny-t... annál undorítóbbat elképzelni se tudnék!" - Cynewulf, a holdcsókolt Éjpenge

"Meg kell mondjam, Johnny Wood, te vagy a legszórakoztatóbb halandó, akivel hosszú létezésem alatt találkoztam. Menjetek, és találjatok módot, hogy megszabadítsatok." - Armaros, a bukott angyal

Eiryn

Eiryn

Eiryn felnéz az ajtócsengő hangjára. Amint felismeri a belépő hórihorgas alakot, rögtön a munkapadjához siet, ahonnan felkapja a megrendelt ékszert.
- Nemesacél pecsétgyűrű, rubinberakással és díszítő véséssel, a pecsét maga egy sólyom. Négyszáztíz váltó, ahogy megbeszéltük - nyújtja át mosolyogva a darabot.

Johnny Wood

Johnny Wood

-Köszönöm! Ahogy ígértem itt az ára! - lecsaptam a pénzt az asztalra, majd tovább álltam.

//Köszönöm! Smile 2000-410=1590 váltó //


_________________
[You must be registered and logged in to see this link.]

"Ha ez működik, én megcsókolom Johnny-t... annál undorítóbbat elképzelni se tudnék!" - Cynewulf, a holdcsókolt Éjpenge

"Meg kell mondjam, Johnny Wood, te vagy a legszórakoztatóbb halandó, akivel hosszú létezésem alatt találkoztam. Menjetek, és találjatok módot, hogy megszabadítsatok." - Armaros, a bukott angyal

Vendég


Vendég

Belépdel, aztán kérdez
- A töltőgyűrű, hogy van árba? Le vagyok szegényedve, nincs túl sok váltóm.

Eiryn

Eiryn

A belépő holdpapra mosolyog.
- Milyen lényegre törő valaki! Semmi felesleges köszönés, vagy udvariassági formulák, egyenesen bele a közepébe! Nos, itt van például egy nemesacél töltőgyűrű, kicsi kővel. Ha tényleg annyira nincs váltód, akkor megajánlom jutányosan, csak alapanyag-áron. Ez így 360 váltó lesz. Megfelel?

//Az azt mondja, hogy nekem ez +10 tp//

Vendég


Vendég

- Teljesen megfelel! Pompás darab, semmi cicoma - szól elégedetten, aztán nyúl a váltóért, s kifizeti. Ha megvan a gyűrű, akkor lelécel!

// 500 Váltó - 360 Váltó = 140 Váltó //

Hóhajú Yrsil

Hóhajú Yrsil
Kísértő
Kísértő

Szélesen mosolyogva lépett be az ajtón, kezében egy tálca süteménnyel. Miután letette a pultra a finom muffinokat, megigazította a hófehér sörényét és előhúzta az erszényét.
- Jó napot kívánok kisasszony ! - köszöntött jókedvűen. - Az előzetesen megbeszélt dolgokért jöttem. Egy rókaformájú [You must be registered and logged in to see this link.], négy kígyóformájú [You must be registered and logged in to see this link.] és egy szintén rókalakú [You must be registered and logged in to see this link.] lenne az a három dolog amit megrendeltem. Gondoltam sütök önnek valamit hálám jeléül, remélem ízleni fog.


_________________
"I was the biggest idiot that Alicia seen and endured. She can do this."

[You must be registered and logged in to see this image.]
https://questforazrael.hungarianforum.net/t324-hohaju-yrsil

Eiryn

Eiryn

- Jó napot - mosolyog a belépőre.
- Egy pillanat, máris adom az ékszereket...
Lehajol a pult alá, elővesz három dobozt, majd egyenként kinyitja őket, felfedve a tartalmukat.
- Ha megfelelőnek ítéli, akkor az összesen 1390 váltó lesz. És nagyon szépen köszönöm a sütit.
Miután lebonyolították az üzletet, élvezettel nekilát a muffinoknak.

//És ezzel Silnek ment:
egy finomított, kígyós  Kitartás és Erő díszítő véséssel nemesacélból,
egy finomított, rókás  Töltőgyűrű nemeacélból díszítő véséssel,
és egy finomított, rókás Koncentráció Nyakéke nagy azurittal, nemesacélból, díszítő véséssel.
Nekem ez azt mondja hogy 1390-940 = 450 váltó//

Hóhajú Yrsil

Hóhajú Yrsil
Kísértő
Kísértő

- Csodás ! - szólalt meg a démon, majd a keze ügyébe vette a karperecet. - Hé, Jör ! - böködte a ruháját - Jör ! Jörmungand ? Jör, ezt nézd ! - ébresztette fel a testére csavarodott kígyót, aki lomhán kúszott ki a karjára. - Majdnem olyan mint te !
Az erszényéből leszámolta a kért árat, egy külön kis bőrerszébe szórva a csilingelő százasokat, majd felöltötte a nyakékjét és ujjára húzta a gyűrűt.
- Igazán remek, kisasszony. Köszönöm. - szólalt meg, majd rókabőrt húzva kisompolygott az ajtón, az óriáskígyójával a nyomában...

3100 - 1400 = 1600 váltó


_________________
"I was the biggest idiot that Alicia seen and endured. She can do this."

[You must be registered and logged in to see this image.]
https://questforazrael.hungarianforum.net/t324-hohaju-yrsil

Crispin Shadowbane

Crispin Shadowbane
Éjvándor
Éjvándor

Szépen betipeg a szép kis boltba, alaposan körbenéz és szemeit legelteti a csodálatosabbnál csodálatosabb ékszereken, aztán végre-valahára meglátja kedvenc vámpírkáját és a pulthoz sétál.
- Szia drágaságom. Miután meg vagyok elégedve eddigi munkásságoddal, és mert szeretem támogatni az ügyedet - tudod, én tök bírlak téged - ezért adnék le némi rendelést, hogy kis örömet szerezzek neked ezzel - na meg legyen betéveled is, nehogy itt nekem éhen haljál szegénykém, azt nem viselném a szívemen. Szóval, ha tudnál nekem adni legyél szíves pár dolgot, persze a legjobb anyagokból és a legerősebben megmunkálva, azért hálás lennék és Te is hálás lennél a fizettségért. Amit én kérnék tőled, kedveském, az a következő lenne: egy Koncentráció Nyakéke, hogy alaposabban tudjak koncentrálni elbűvölő arcocskádra, egy "Erő és Kitartás", hogy...ehm, szóval csak úgy, egy Töltőgyűrű és egy Álcalánc, hogy mások bőrébe meg tudjalak téged néha viccelni...vagy is hát, hogy meg tudjalak lepni. Határozottan az utóbbi!


_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
"Ki vagy te valójában a sok szöveg mögött, Cynewulf?"
- Armin Fairlight herceg

" You know the guy, the batshit loose one, thinkin’ two guys livin’ in his head. Good homie, just crazy and drunk most of the time. "
- Random nigga from the ghetto to Det. Christine Dalgarde

Cynewulf "Soberisthenewugly" Longtalk
- Szép kis megnevezés ala Darr

Eiryn

Eiryn

Eiryn elmosolyodik, ahogy Cyne belép, ami csak kiszélesedik, amikor a self megszólal.
- Igenis, uram! - hajol meg játékosan, aztán a pult alól előkotor egy nagy rakás ékszert.
- Nos, feháraranyból megfelel? - kérdezi, és már válogatja is ki a kért darabokat.
- Egy Koncentráció Nyakéke, egy Erő és Kitartás, egy Álcalánc és egy Töltőgyűrű. Ez összesen 2 930 váltó lesz, de azt a harmincat elengedem.

//Akkor az egy nagy Nyakék és egy nagy Töltőgyűrű Cyne-nak, kiegészítve egy Erő és Kitartással, illetve egy Álcalánccal, mindez fehéraranyból.
Nekem pedig 2900 - 2530 = 370 váltó, és 75 Tp//



A hozzászólást Eiryn összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Okt. 21, 2017 6:17 pm-kor.

Crispin Shadowbane

Crispin Shadowbane
Éjvándor
Éjvándor

- Na ezt a gyorsaságot és szakértelmet már szeretem! Nem hiába vagy te a Number One vérszívóm. Nagyon hálásan köszönöm Eiryn, és örülj, csak most, csak neked, csak ma a rendes nevedet használtam, érezd megtisztelve magadat! Ja , és itt van a 2900 váltó, bár szívesen adtam volna érte jóval többet is!


_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
"Ki vagy te valójában a sok szöveg mögött, Cynewulf?"
- Armin Fairlight herceg

" You know the guy, the batshit loose one, thinkin’ two guys livin’ in his head. Good homie, just crazy and drunk most of the time. "
- Random nigga from the ghetto to Det. Christine Dalgarde

Cynewulf "Soberisthenewugly" Longtalk
- Szép kis megnevezés ala Darr

Ajánlott tartalom



Vissza az elejére  Üzenet [1 / 1 oldal]

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.