Quest for Azrael
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!



Multiváltó
Felhasználónév:


Jelszó:


Legutóbbi témák

» [Azonnali] - Mechanische Kasten
by Wilhelmina von Nachtraben Tegnap 10:49 pm-kor

» [Útvesztő] A magoi hét próbája
by Ostara Vas. Május 05, 2024 8:27 pm

» Negralous (folyamatban)
by Negralous Pént. Május 03, 2024 9:17 pm

» [Magánjáték - Sigrun und Erlendr] Sárguló falevelek közt
by Erlendr von Nordenburg Vas. Ápr. 28, 2024 3:10 pm

» Alicia Zharis
by Ostara Vas. Ápr. 28, 2024 2:50 pm

» Alicia Zharis
by Ostara Vas. Ápr. 28, 2024 2:48 pm

» Alicia Zharis adatlap
by Alicia Zharis Hétf. Ápr. 22, 2024 1:43 pm

» Képességvásárlás
by Alicia Zharis Vas. Ápr. 21, 2024 11:30 pm

» Rothadó kalász - Dél (V.I.Sz. 822. Ősz)
by Hóhajú Yrsil Vas. Ápr. 21, 2024 4:42 pm

Top posting users this month
Wilhelmina von Nachtraben
[Aréna]Theo Wagner a rejtélyek nyomában 1szava10[Aréna]Theo Wagner a rejtélyek nyomában Voting_bar2[Aréna]Theo Wagner a rejtélyek nyomában 1szava11 
Negralous
[Aréna]Theo Wagner a rejtélyek nyomában 1szava10[Aréna]Theo Wagner a rejtélyek nyomában Voting_bar2[Aréna]Theo Wagner a rejtélyek nyomában 1szava11 
Ostara
[Aréna]Theo Wagner a rejtélyek nyomában 1szava10[Aréna]Theo Wagner a rejtélyek nyomában Voting_bar2[Aréna]Theo Wagner a rejtélyek nyomában 1szava11 


Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

[Aréna]Theo Wagner a rejtélyek nyomában

2 posters

Go down  Üzenet [1 / 1 oldal]

1[Aréna]Theo Wagner a rejtélyek nyomában Empty [Aréna]Theo Wagner a rejtélyek nyomában Pént. Jan. 05, 2018 2:38 am

Theo Wagner

Theo Wagner
Déli Mágus
Déli Mágus

A baj akárhol megtalálhat, és akárhonnan akárkitől érhet.
Ha lehet ilyet, én a meglepetésre biznám, és a mesélőre, hogy mikor, mivel, hol, és hogyan talalkozom. Very Happy
A loot legyen vas Very Happy

Serene Nightbough

Serene Nightbough
Mesélő
Mesélő

A vas lelőhelye köztudottan a hegyekben van. A bányászfalvak egyhangúságát a Schattenschild fehéren csipkézett csúcsai törik meg csupán. A Schattenstahl vámpírcsalád felségterületén jársz, akik közismertek arról, hogy emberi rabszolgákat használnak az érc kitermelésére. Ezen a veszélyes vidéken viszont van más is, nem csak rabszolgavadászok...
Először a föld remeg meg, utána pedig meg is látod a hegyi troll fehér bundáját, amint épp azon az ösvényen végzi a dolgát, amerre neked kéne menned.

3[Aréna]Theo Wagner a rejtélyek nyomában Empty Re: [Aréna]Theo Wagner a rejtélyek nyomában Hétf. Jan. 08, 2018 10:10 am

Theo Wagner

Theo Wagner
Déli Mágus
Déli Mágus

Ahogy meglátom ezt a nagy fenevadat az ösvény szélén a dolgát végezni, behuzódom a legközelebbi szikla mögé. Ezek a territoriális lények, nagyon erőszakosan védik a területüket. Igy hát harc nélkül a biztos halál vár rám. Nekem kell kezdeményeznem a meglepetés erejével. A bundája nagynak tűnik,és zsirban sem szenved hiányt. Megidézem magamra a védelmet. (lvl4 kettő velem megegyező támadást képes kivédeni)
A köves csúcsokon minimális a hó, igy remélem, nehezen tudja eloltani a lángokat. Megpróbálok közel férkőzni hozzá, a rejtekhelyem mögül, majd felé szólva hogy felém nézzen, a gyujtófolyadékot szemböl nekidobva, perzselhetem fel, mely lángok erőrekaphatnaka bundáján, lakmározhatnaka zsirjából, és szemből még az arcát is megégethetnék.
Ez lenne a legjobb opció. Ha minden sikerülne.

4[Aréna]Theo Wagner a rejtélyek nyomában Empty Re: [Aréna]Theo Wagner a rejtélyek nyomában Csüt. Jan. 11, 2018 9:32 pm

Serene Nightbough

Serene Nightbough
Mesélő
Mesélő

Ügyes gondolat, főleg hogy talán régi olvasmányaidból még emlékezhetsz rá, hogy a troll gyengéje valóban a tűz. Amikor nekidobod meggyullad a bundája és éktelen hangon felüvölt, majd az öklével feléd csap egy nagyot, de ez lepattan a pajzsodról. Ez után viszont jobban érdekli a bundája eloltása így belehempereg a hóba, közben továbbra is üvöltözik... Egyelőre nálad marad a kezdeményezés lehetősége, de az biztos, hogy nagyon-nagyon feldühítetted.

5[Aréna]Theo Wagner a rejtélyek nyomában Empty Re: [Aréna]Theo Wagner a rejtélyek nyomában Pént. Jan. 12, 2018 9:27 pm

Theo Wagner

Theo Wagner
Déli Mágus
Déli Mágus

Itt az idő! Amikor az embernek esélye van rá, akkor kell a legnagyobbat csapnia! - Riel kapaszkodj! - Szólok a kis gólemnek, majd aktiválom a Holdapa köpenyét. Amíg esélyem van, addig kell a mobilitását elvennem. Így hát várok pár pillanatot, majd amikor a troll éppen fordulna a másik oldalára, egy hasítást lövök az egyik lábába, a térde felé, a minnél nagyobb roncsolás okozása reményében. Aztán ha úgy van esélyem, a másik térdét vagy a jobbi kesetben térdhajlatát is megcélzom. A troll csontozata erős, így nem vagyok benne biztos hogy pár hasítás elég lenne, még ha fejét telibe is találná a felerősített csapás. Ezért ahogy sikerült elvenni a járását, és már csak kúszni tud, kihátrálok tőle. Ügyelve a támadásaira, felmérem a terepet, nem e van valamilyen instabil szikladarab, ami a mostani hasítás hatására, megindulna lefele a lejtőn, komoly sebesülést okozva az ellenfelemnek, esetleg megölve azt ha a fejére esik. Már a kőhalom alá temetés is bőven jó alternatíva lenne.

Serene Nightbough

Serene Nightbough
Mesélő
Mesélő

A két hasítás betalált, a troll mindkét lábából szivárog a vér, sőt, ha jobban megnézed a lábai mintha félig lifegnének térdtől lefelé. Holdapa köpenye annyira felerősítette a varázslatod, hogy átvágtad nem csak a troll vastag bőrét, hanem a szalagokat és inakat is egy-egy oldalon. A troll ismét üvölt, és dühösan kúszni kezd feléd, bár azt látod, hogy a tüzet már eloltotta magát. Az égési sérülései rondák, vér és szövetnedv szivárog a hólyagosra égett bőrről, és nem is gyógyul, ellentétben a lábával, ami mintha minden egyes megtett centiméterrel jobb lenne. Bizony a trollok híresek a regenerációs képességükről...
Ha felfelé nézel nem látsz oylan sziklát, ami a hasítás miatt megindulna feléd, igazából a környezetedben nem tettél kár. Mindenfelé hó borította ormok vannak, itt-ott kiszögellések és csipkék. Egyértelműen van, amiben képes lennél kárt tenni a varázslataiddal.

Theo Wagner

Theo Wagner
Déli Mágus
Déli Mágus

Lehet hogy most még hagynom kéne a ráomlasztás eshetőségét, túl sok időt venne igénybe a felkutatás, és omlasztás. Addigra a holdapa köpenyének erje is elhalványulna, és eltűnne. Új még nekem a köpeny, így első használat után, meglepődtem hogy milyen mértékben erősödtek fel a képességeim. A troll lábának gyógyulási üteme is aggasztott, de a hólyagos égésnyomok, nem kezdtek el gyógyulni. Ebből arra következtetek, hogy a troll ahol megégett, ott nem képes magát regenerálni. Bár így most meg lett nehezítve a dolgom, hogy a troll szembe velem kúszik, és az égett felületek nemigen látszódnak. Ezért egy dolgot kell most tennem. Valahogy ki kell játszanom, hogy ráláthassak. A Dühtől elborult agya most nemigen képes gondolkodásra. Na mert mintha alapból képes lenne rá. De ha sikeresen megvakulna, vagy ha már csak az arcához kapna, és megzavarodna egy pillanatra, lenne időm újabb lépéseket tenni. Miközben hátrálok a trolltól, megidézem rá a térgörbítést, mely így sokkalta erősebb. Az arcába lövök négy arkán lövedéket, hogy megzavarjam, és megpróbáljam megvakítani. Ahogy ez sikerül, sietve haladok majd, hogy a troll oldalából csaphassak majd le. Eközben figyelek a troll ütéseire, melyeket most könnyebben védek, ámbár még így is rettentően veszélyesek. Remélem sikerül, és nekiláthatok a tervem következő fázisának.

Serene Nightbough

Serene Nightbough
Mesélő
Mesélő

Amikor elkezded sorozni a trollt az arkán lövedékkel az az arca elé kapja a karját, és levédi vele az összeset, hiába találnának amúgy célba. Viszont szerencséd, hogy gyorsabban hátrálsz, mint amilyne gyorsan ő kúszik, így egy találata sem ér el téged, egyszerűen messze vagy hozzá, ha epdig sietősre fogod a lépted valóban könnyedén az oldalába kerülsz.
Erre ő oldalra fordul, és megpróbál felállni. Lassan csinálja, de nem túl bztató, hogy a sérülése ellenére lehetséges, hogy sikerülni fog neki...

Theo Wagner

Theo Wagner
Déli Mágus
Déli Mágus

A célpont tiszta. A vágás szintúgy az lesz. Most mindkét kezével támaszkodik. hasítást intézek a felégett hasfala irányába, hogy kiontsam a beleit, melyek ettől kezdve ott fognak neki lógni. Ha feláll, és lépeget, még ráléphet. Ha pedig nem foglalkozik vele, elvérzik rövidesen. Én azért úgy helyezkedem, hogy mindíg tartsam a távolságot. Egyszer még használhatom a védelmet, de megidézem a két üvegpajzsot, egyiket a jobb, másikat a bal kezemre. Ügyelnem kell amanámra is. Már nem vagyok a régi, de ez nem jelenti azt, hogy végtelen lenne. Lehet hogy gyorsan regenerálódik, de a vérveszteség még végezhet vele.

10[Aréna]Theo Wagner a rejtélyek nyomában Empty Re: [Aréna]Theo Wagner a rejtélyek nyomában Hétf. Jan. 15, 2018 4:58 pm

Serene Nightbough

Serene Nightbough
Mesélő
Mesélő

A vágás betalál, igazából nem is lehet elvéteni, de a hatás nem akkora mint vártad. Az égés ugyan nem gyógyul, de ettől még nem lesz kevésbé vastag a bőre, így a belei sajnos nem esnek is. Vérzik, de ennek ellenére mostmár valónak lábra áll, látod, hogy szépen förrnak össze az izmok sőt még a szalagok is, amire csak egy troll lehet képes. Egy sziklát kap fel maga mellől, és felé hajítja, ami egyenesen telibe találja a pajzsodat. Még hallod is a csengő hangot, ahogy összetörik, de szerencsére a szikla is, így az apró darabjai nem tesznek túl nagy kárt benned. Közben látod, hogy a troll már nyúl is a következőért, ami akkora mint a fejed, de ő úgy játszik vele, mint egy kislabdával.

11[Aréna]Theo Wagner a rejtélyek nyomában Empty Re: [Aréna]Theo Wagner a rejtélyek nyomában Hétf. Jan. 15, 2018 5:04 pm

Theo Wagner

Theo Wagner
Déli Mágus
Déli Mágus

Megpróbálok elfutni, és keresni szakadék szélt, vagy kecskék álltal használt, vékony kis patkát, hogy odacsalhassam, a kő elől megpróbálok közbnen kitérni, egy védelmem, és pajzsom még maradt. Azért még futás közben, megiszom az élénkítő italt A holdapa köpenye is a végét járja, remélem hogy sikeresen kitart a hegyoldalig, de nem vagyok benne biztos. A Shchattenshield hegység nagyon meredek oldalú, így ha képes lennék oda csalni, és valahogy a szakadékba lökni, túlélhetném ezt a találkozást.

12[Aréna]Theo Wagner a rejtélyek nyomában Empty Re: [Aréna]Theo Wagner a rejtélyek nyomában Hétf. Jan. 15, 2018 6:27 pm

Theo Wagner

Theo Wagner
Déli Mágus
Déli Mágus

A kődobás erejének hatására, előre bukfencezem egyet, de gyorsan felpattanva futok tovább a célom megtalálására. És elfogyasztom az élénkítő italt.
Eközben a troll pedig követ engem, egyelőre elég lassan és tovább lassítja, hogy köveket keresgél. Talál is egy nagyobbat, bár nem akkora mint az előző,  mely vállon talál, és a fél karom lezsibbad. A terv viszont beválik, a troll mit sem sejtve közeledik a szakadék széle felé. Abban viszont biztos vagyok, hogy rám futni nem fog, mert nem tud, annyira még nem regenerálódott a szétvágott lába.
Miközben a szakadék felé haladok, kicsit lelassítok, hogy a troll ne tudjon elkapni, de azért ne legyen olyan égbekiáltó távolság közöttünk. Eközben szilánkfüstöt fújok a botomból, mely átszáll a vállam fölött. Remélem, rontja a látását, és eljutok a szakadék széléig.
Eközben talál még egy követ, el is dobja, de éppen csak súrol. Így sem kellemes, de nagy kárt nem tesz bennem, ugyanis a melákot jobban lefoglalja a szilánkfüst, amit a képébe fújtam. Megáll, és elkezdi a szemét törölgetni a szőrös karjával, így biztonságosan eljutok a szakadék pereméig.
A szakadék pereménél megállok, lefekszem, és a kopieval fújom a szilánkfüstöt, mely így sokkal tovább kitart. A botom felettem, kissé előre tartva ontja magából, a már hamis füstöt. Így láthatom, hogy mikor ér közel, mivel a lábai látszódnak a füst alól nagyjából olyan térd magasságig. Ő láthatja, hogy honnan omlik kifele a füst. És remélem, hogy amikor közel ér, akkor arrébb tudok gurulni, hogy a szakadéknál tovább sétálva, a mélybe zuhanjon.
A nagy melák, lépeget felém, de elég lassan.
Amikor a közelembe látom, pár lépésre a lábait, kigurulok az útból. Szerencsés voltam, mert éppen amikor kigurultam, a troll elcsapott felettem.
Eleve a füst ömlésének irányába célzott, de bőven időben lebukok és még a botom is megtartom, ellenben így ugyebár a füst ömlése abbamarad. A szilánkok még a levegőben vannak, így a troll nem lát engem, és mivel kigurultam az útból a taposási kísérlete is mellé megy.
Felgugolok, a szakdék széléhez sunnyogok, majd ahogy megidézek egy fénygömböt, azt a szakadék felöli oldalon, feldobom mellé a levegőben, És várom, hogy felé nyúljon, és lépjen. A lépés pillanatában kezdődik az én következő lépésem.
Ekkor nem is nyúl inkább csap a feldobott gömb felé remélve, hogy ott vagyok.
Ekkor jön a következő fénygömb, mely már előrébb, a szakadék felett fog szállni neki. Ahogy a másik lábával is előre lép, bevihetem az utolsó csapást, a biztonság kedvéért. Igyekeznem kell, mert a füst lehet, hamarosan felszáll.
Eddig a tervem szerint halad. Ismét előre lép a másik lábával is, egészen a szakadék szélén van már, de vigyáznom kell, mert a füst ott már nem nagyon van, ha nem vagyok gyors, leesik neki hogy nem vagyok ott.
A lépése folyamán, egy hasítást lövök a vádlijába, mely hasítás már nem hinném, hogy olyan erős, a holdapa köpenye nem tudom, hogy kitart e még. De már csak ha fáj, képes leszek elérni, hogy arra a lábára roskadjon, és a lendülete bevigye a szakadékba.
A szakadék szélén féltérdre esik... És a felsőtestével felém fordul. Ekkor egy pillanatra megfagy benne ma vér.
De nincs időm tervezgetni. Utolsó esélyemként, a Nyitott combhajlatába lövöm a megmaradt erőmből a hasítást, mellyel remélhetőleg a troll tartó ereje elmúlik, és a szakadékba hull.
A legnagyobb szerencsémre, sikerült a találat, melytől a troll elveszti az egyensúlyát, és a mélybe zuhan.

13[Aréna]Theo Wagner a rejtélyek nyomában Empty Re: [Aréna]Theo Wagner a rejtélyek nyomában Hétf. Jan. 15, 2018 6:31 pm

Serene Nightbough

Serene Nightbough
Mesélő
Mesélő

Jól van szépen befejezted a trollt, ügyesen játszottál. Megkapod a kért vasat, szám szerint 10 darabot - ilyenkor ugye xp nem jár.

Ajánlott tartalom



Vissza az elejére  Üzenet [1 / 1 oldal]

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.