Quest for Azrael
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!



Multiváltó
Felhasználónév:


Jelszó:


Legutóbbi témák

» [Magánjáték - Sigrun und Erlendr] Sárguló falevelek közt
by Sigrun Hjörnson Csüt. Ápr. 25, 2024 10:17 am

» [Útvesztő] A magoi hét próbája
by Ostara Kedd Ápr. 23, 2024 8:14 pm

» Alicia Zharis adatlap
by Alicia Zharis Hétf. Ápr. 22, 2024 1:43 pm

» Alicia Zharis
by Alicia Zharis Hétf. Ápr. 22, 2024 12:14 am

» Alicia Zharis
by Alicia Zharis Hétf. Ápr. 22, 2024 12:12 am

» Képességvásárlás
by Alicia Zharis Vas. Ápr. 21, 2024 11:30 pm

» Rothadó kalász - Dél (V.I.Sz. 822. Ősz)
by Hóhajú Yrsil Vas. Ápr. 21, 2024 4:42 pm

» Hóhajú Yrsil Bűvös Boltja
by Hóhajú Yrsil Vas. Ápr. 21, 2024 4:30 pm

» Ez vagyok én
by Kyrien Von Nachtraben Szomb. Ápr. 20, 2024 9:58 am


Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

Nyári találkozó, avagy hiányzik a család!

+5
Gloria
Tessa Hendriks
Serene Nightbough
Wilhelmina von Nachtraben
Rudenz von Hellenburg
9 posters

Mi legyen az időpont?

Nyári találkozó, avagy hiányzik a család! 1szava1010%Nyári találkozó, avagy hiányzik a család! 1szava11 10% [ 2 ]
Nyári találkozó, avagy hiányzik a család! 1szava1010%Nyári találkozó, avagy hiányzik a család! 1szava11 10% [ 2 ]
Nyári találkozó, avagy hiányzik a család! 1szava1040%Nyári találkozó, avagy hiányzik a család! 1szava11 40% [ 8 ]
Nyári találkozó, avagy hiányzik a család! 1szava1040%Nyári találkozó, avagy hiányzik a család! 1szava11 40% [ 8 ]
Összes szavazat : 20


Go down  Üzenet [1 / 1 oldal]

1Nyári találkozó, avagy hiányzik a család! Empty Nyári találkozó, avagy hiányzik a család! Hétf. Jún. 18, 2018 10:15 pm

Rudenz von Hellenburg

Rudenz von Hellenburg
Design manager
Design manager

Nos mivel tavasszal - legbecsesebb emlékeim szerint - úgy váltunk el, hogy mindenki várja a következőt, ehun lészen a kiírás! Időpontok szempontjából július 9. utánra tenném szívem szerint, merthogy az univerzum legmenőbb démonkirálya legjobb remények szerint akkor lép ki a vizsgaidősucknak nevezett rettenetborzadályból, de még viszonylag a hó elejére, mert hiányoztok! Ha mondjuk nem jó, akkor lehet később is, mit tudok tenni? Plusz a dolgozó népekre való tekintettel szombaton gondolnám leginkább adekvátnak, programnak pedig nekem a Margit-szigeti piknik tetszett múltkor, ismételhetnénk, hasonló feltételekkel! Szavazataitokat szeretettel várom:

Sixtus



A hozzászólást XIII. Sixtus összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Jún. 21, 2018 1:38 pm-kor.

Wilhelmina von Nachtraben

Wilhelmina von Nachtraben
Vámpírmágus
Vámpírmágus

Nahh ezt vártam már jó ideje!!

Sajnos a tavaszin nem lehettem ott, de a Margitsziget egy gyönyörű hely, nagyon szeretnék veletek talizni :3 Hansnak igyekszem intézni a pizzát, palacsintát meg almás sütit. Júli 5-től nekem is teljesen jó kb bármi, ugyanis azon szerencsés helyzetben vagyok, hogy még nincs vizsgaidőszakom.

Serene Nightbough

Serene Nightbough
Mesélő
Mesélő

Nekünk Darral augusztusban lenne jó, addig sajnos mindketten eléggé el vagyunk havazva. Talán júlus legvége megoldható, de augusztus lenne kényelmes. Margitszigetet támogatom, bár ugye az időjárás nem tudjuk a mi oldalunkon lesz-e, de hajlandó vagyok áldozni egy szüzet Hoshekhnek az ügy érdekében.

Rudenz von Hellenburg

Rudenz von Hellenburg
Design manager
Design manager

Na srácok! A szavazás eléggé bizonytalan, de most nézem, hogy augusztus negyedikét el is felejtettem betenni lehetőségnek... 18-án én nem vagyok itthon, de felőlem, ha nektek az a legjobb, akkor is szervezhető. Szóval kellene jelezni, hogy kinek melyik a legjobb, ezt írjátok le kérlek, ez legyen egyben jelentkezés is, hogy jöttök!

Türelem, szeretet, békesség, briós Nyári találkozó, avagy hiányzik a család! 3290953693

Tessa Hendriks

Tessa Hendriks
Sötét Tünde Druida
Sötét Tünde Druida

Hey!

Akkor írom én először, mivel szívesen megejteném az első qfa-s talim. Smile
Nekem továbbra is aug. 25 környéke a legjobb, de 4-én is ráérek. A 11-e semmiképpen nem jöhet szóba, a többi pedig erősen kérdőjeles.

Gloria

Gloria
Klerikus
Klerikus

Nekünk úgy tűnt meg lett szavazva a 25.-e, de akkor újra: nekünk 11. vagy 25. a legjobb, de a 4-e is megoldható. (Többes számot értsd Lory és Darr)


_________________
"Find the lady of the light gone mad with the night
That's how you reshape destiny"

Tertullius

Tertullius
Klerikus
Klerikus

Nekem tökéletes mind a 25., mind a 11. A 4. necces, a 18 pedig csak ha nagyon muszáj.

Lamia von Nachtraben

Lamia von Nachtraben
Vámpírmágus
Vámpírmágus

A 4-e nem jó, a 11 mellett vagyok, de a 25 is tökély.


_________________
“Coming back to where you started is not the same as never leaving.”

Név: Mély levegő...
Típus: Személyes passzív
Erősség: I.
Felhasználás: Mágiamentes
Leírás: Lamia az évek során megtanulta, hogyan fojtsa magába az indulatait, amikor szükséges. Ennek hála néhéz kihozni a sodrából, részben tűrőképességének, részben elővigyázatosságának köszönhetően. Utóbbinak hála már-már ösztönösen megérzi, ha valakinek ellenséges szándékai vannak az irányába, hogy időben fel tudjon rá készülni..


Előtörténet | Adatlap

Cedrick von Nebelturm

Cedrick von Nebelturm
Vámpír Toronyőr
Vámpír Toronyőr

Szintúgy, a negyedike abszolút felejtős, a legjobb a 11 lenne, de 25 is megoldható.


_________________
’Would you tell me, please, which way I ought to go from here?’
‘That depends a good deal on where you want to get to,’ said the Cat.
‘I don’t much care where--’ said Alice.
‘Then it doesn’t matter which way you go,’ said the Cat.

Wilhelmina von Nachtraben

Wilhelmina von Nachtraben
Vámpírmágus
Vámpírmágus

Aug 10-12, 17, 19, nem jók nekem XD Ott programok vannak ez tuti egyébként én megyek szívesen bármikor :DD

Aug 25 esetleg, az csak egy nap fellépés



A hozzászólást Wilhelmina von Nachtraben összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Aug. 01, 2018 12:12 am-kor.


_________________
"Legendákat mesélnek rólad. A tékozló gyermek, aki a semmiből bukkant fel és hős lett a márványfalú városban a sárkány tombolása után. Igazán büszke lehetsz magadra." - Lucretia von Nachtraben

Iudex

Iudex
Klerikus
Klerikus

ÁÁÁÁÁ. Nem jó nékem a 25!


_________________
"Amikor Matheus inkább mágiapontokat költ, mert a világért sem viselkedne normális emberként."
- Lance Kalver

Rudenz von Hellenburg

Rudenz von Hellenburg
Design manager
Design manager

Úgy tűnik, mégiscsak augusztus 25. lesz a megfelelő időpont (bocsi Matt, de több embernek jó a 25, mint nem), szerintem a tavaszihoz hasonlóan délután egy órakor találkozhatunk a Nyugati Pályaudvar előtt. Onnan átbandukolunk a Margit-szigetre, és jól érezzük magunkat Very Happy Ha véletlen viharos idő lenne, fel tudom ajánlani, hogy hozzánk lehet jönni. Én tervezek vinni valami innivalót, pokrócot, társast, és mint mindig, egy raklap jókedvet. Pokróc nem árt még egy-két darab, hogy elférjünk kényelmesen, és rágcsálnivaló se rossz, ha van, akár itt a topikban, akár ezen kívül is össze lehet beszélni, tán itt praktikusabb. Addig is Azrael kardja világítsa meg minden lépéseteket!

Rudenz von Hellenburg

Rudenz von Hellenburg
Design manager
Design manager

Gyermekek!

Mivel esőt mond és nem is olyan keveset, azt az ötletet kaptam nálam okosabbaktól, hogy egy teaház megfelelő lenne. A helyet és időt a találkozásra az egyszerűség kedvéért nem variálnám át, viszont a helyszínt igen: amaz a Sirius Teaház lenne, ami a találkozónk helyszínétől 15-20 percre van, kettőre van a foglalás, de szerintem nem esznek meg, ha előbb érünk oda valamivel. Ott le tudunk ülni, és biztosan szárazon maradunk. Mivel teaház, innivalót nem feltétlenül lenne illendő vinni, de valami kevésbé romlandó snacket, amit adott esetben asztal alól lehet enni, nem lenne rossz üzlet. Mindenki készüljön úgy, hogy legalább egy teát venni kell majd, mert 700 forintba kerül az asztalfoglalás személyenként, viszont ez levásárolható, minden tea 770 forint. Holnap találkozunk, addig vigyázzatok magatokra!

Ajánlott tartalom



Vissza az elejére  Üzenet [1 / 1 oldal]

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.