Quest for Azrael
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!



Multiváltó
Felhasználónév:


Jelszó:


Legutóbbi témák

» [Magánjáték - Sigrun und Erlendr] Sárguló falevelek közt
by Sigrun Hjörnson Tegnap 10:17 am-kor

» [Útvesztő] A magoi hét próbája
by Ostara Kedd Ápr. 23, 2024 8:14 pm

» Alicia Zharis adatlap
by Alicia Zharis Hétf. Ápr. 22, 2024 1:43 pm

» Alicia Zharis
by Alicia Zharis Hétf. Ápr. 22, 2024 12:14 am

» Alicia Zharis
by Alicia Zharis Hétf. Ápr. 22, 2024 12:12 am

» Képességvásárlás
by Alicia Zharis Vas. Ápr. 21, 2024 11:30 pm

» Rothadó kalász - Dél (V.I.Sz. 822. Ősz)
by Hóhajú Yrsil Vas. Ápr. 21, 2024 4:42 pm

» Hóhajú Yrsil Bűvös Boltja
by Hóhajú Yrsil Vas. Ápr. 21, 2024 4:30 pm

» Ez vagyok én
by Kyrien Von Nachtraben Szomb. Ápr. 20, 2024 9:58 am


Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

[Magánjáték: Hans & Adel] Ha jobban megnézed

3 posters

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Go down  Üzenet [2 / 2 oldal]

Tertullius

Tertullius
Klerikus
Klerikus

A férfi ezúttal már csak csönddel felelt. Tényleg elvesztettük hát. Ezt azonban Robin is felismerte. Mesterkélten hangos léptekkel visszasétálva mellém, úgy tesz mintha elmennénk, helyette azonban int, hogy kerítsük be az épületet. Megfogadtam, hogy ezúttal úgy játszok ahogy ő óhajtja, így hát meg is indulok a ház bal oldala felé, szem elől tévesztve a nővért.
Át kell ugyan másznom a kertet körülvevő gyengécske fagallyakból összetákolt kerítést, de ezen túl semmi érdekessel nem találkozom. Hangtalan léptekkel végigsétálok a fal mellett, valahol meg is simítom, de semmi. Itt bizony nincs kijárat, bármit is remélt a nő. A ház hátsó oldalához érve megindulok oda, ahol neki kellett volna kutatnia, hátha ő talált valamit.

Robin Holzer

Robin Holzer
Klerikus
Klerikus

Megnyugodva, hogy nincs ellenére, hogy ennyi részt vállaljon a dologból, a másik irányba indulok. Nem sietős, óvatos léptekkel, keresve a ház falán, és annak környékény bármit, ami arra utal, hogy ott ki lehet jutni.
Első ránézésre reménytelennek tűnik a dolog, de nem adom fel. Kell valami kijáratnak lennie.
Végül megakadt a szemem.valamin, ami az eddigi távolabbról történő vizsgálódás során nem tűnt ki... Mindig a ház árnyékával, és a körülötte növő fűvel takarva(amit rá is kaszáltak) ügyesen el volt rejtve. Mégis kikandikált a lejáratot fedő ajtó egyik sarka, amit könnyű lett volna egyszerűen egy letörött fadarabkának nézni, de most szúrta annyira a szemem, hogy odalépjek, és jobban megvizsgáljam, így az ajtót felfedve.
Mire lejjebb takarítottam a rászórt füvet, Tertulius is megérkezett a másik oldalról. Némán jeleztem neki, hogy találtam valamit, és ha engedte, óvatosan felnyitottam az ajtót. Mivel nem maradt őr bejárat előtt, nem szabadna túl sok időt vesztenünk.
Úgy sem, hogy az ajtó alól hanar a halál összekeverhetetlen bűze vált halványan érezhetővé.


_________________

Tertullius

Tertullius
Klerikus
Klerikus

Úgy tűnik a nőnek nagyobb szerencséje volt mint nekem – no nem mintha szóltam volna, ha bármit is találok - , hiszen amint átérek az ő oldalára, már látom is az ajtót, amit észrevett. Fűvel takarhatták el, nem lehetett túl nehéz kiszúrni a fa jellegzetes barna színét. Odamentem hozzá, és bólintottam a kérésére. Nyissa csak ki nyugodtan az ajtótót, őt ölje meg ha csapda van mögötte, vagy valami élőhalott.
Ez azonban nem következett be, helyette mindössze rothadozó hullák szaga ütötte meg az orromat, ahogyan az ajtó felnyitásával levegőt kapott a pince, vagy folyosó.
Ha a folyosó a házhoz van kötve, úgy a benti alak azonnal megérezheti a huzatot, vagy a szellőt, amit az ajtó kinyitásával okoztunk, így hát nem ártana sietnünk. Természetesen ezt nem mondom meg a nővérnek, hiszen még mindig ő irányít – mindössze álltam ott, jobbomat a kardom markolatán nyugtatva, várva, hogy mi lesz a következő lépése.

Robin Holzer

Robin Holzer
Klerikus
Klerikus

Nem voltam bolond úgy felnyitni az ajtót, hogy védtelen maradjak. Az ajtót használtam védelemként, míg kiderült, hogy nem védte csapda a lejáratot.
Viszont amint leértünk, kiderült, hogy jól gondoltam: A házban talált férfi nyilván rájött, hogy nem volt előnyös húzás úgy elzavarni az egyház jóindulatú szolgáit, és alig értünk le a rozoga létrán, már hallani lehetett sietősen közeledő lépteit.
Amennyire halkan ez lehetséges, előhúztam a kardom, és csendben vártam, hogy megérkezzen.
Nem kételkedtem benne, hogy a püspök is észrevette amit én, így feleslegesnek tűnt bármit jelezni neki.
Végül sietve valóban megérkezett az alacsony, tömzsi, láthatóan megviselt férfi.
Mielőtt másként reagálhatott volna, nekiszegeztem a kardom a mellkasának, és kérdő tekintettel néztem előbb meglepett, majd dühödté való szemeibe.
- Hová siet? - kérdeztem, előrelépve kissé visszafelé tessékelve a házba.


_________________

Tertullius

Tertullius
Klerikus
Klerikus

Követtem a nőt lefelé - elvégre hölgy, még ha ilyen esetben nem is lenne érvényes az etikettnek ez a szabálya. A férfi pedig meglepően gyorsan reagált, hallottuk is, ahogyan fut elénk. Nem volt túl bölcs döntés tőle, hiszen mit remélt, hogy majd elsétál mellettünk a járatban? Vagy meg akar küzdeni velünk? Ha csakugyan nekromanta, úgy nem sokat ér a seregnyi élőholttal egy ilyen szűk folyosón. Robin előhúzta a kardját, néhány pillanat múlva pedig a kis köpcös férfi. Szinte belefutott a nő kardjába, aki nem is restellte a dolgot, hozzá is szorította a férfi mellkasához. Kérdezett is, de a köpcös se volt rest, hátraugrott a fegyver előtt, a következő pillanatban pedig már egy csontpáncél jelent meg a mellkasára a semmiből.* Ismerős volt a fura fény is ami körülvette - egy egyszerű páncél, azonban azzal a karddal most egy ideig nem sokra fog menni a lány, ha nem forgatja mesterien. A halálpap még hátrált két lépést, látszólag felkészülve egy támadásra.
Persze én se maradtam tétlen. Ahelyett hogy a fegyveremen nyugtattam volna a kezem, ezúttal mellkasom előtt összefonva, az egyik falnak nekidőlve figyeltem, hogy mit alkot az ifjú inkvizítor.

Név: A holtak védelme
Típus: Mágia
Erősség: IIa.
Ár: 2500 váltó
Felhasználás: Egyszerű pecsét
Leírás: Az akolitus körülveszi magát csontokkal és lélekenergiával, ami megnöveli az ellenállását egy rövid időre mind a fizikai, mind a mágikus támadásokkal szemben is. Védőereje egy nehézpáncéllal egyenértékű. Öt körig tart.

Robin Holzer

Robin Holzer
Klerikus
Klerikus

Meg sem lepődöm, hogy a püspök úr nem hajlandó a kisujját sem mozdítani, ráparancsolni, vagy pláne könyörögni meg én nem vagyok hajlandó, hogy segítsen.
Már csak azért sem, mert a gondolataimat lefoglalja, hogy a kialakult helyzettel kezdjek valamit. Nem engedem le a kardomat, viszont észlelve, hogy felesleges lenne - egyelőre - nem is hadonászok vele.
De nem is várom tétlenül, hogy milyen trükköt húz még elő a nekromanta a tarsolyából. Abban a reményben, hogy legalább megzavarja majd, imádkozom az Úr Szent fényéért, ami ha másra nem is, arra biztosan alkalmat ad, hogy jobban megvizsgáljuk, mi van még a járatban.
Látható komolyabb kárt sajnos a védelmező szent fény nem okoz, de megvilágítja, hogy 5 holttest van a folyosó oldalából nyíló kis tárolókban.


_________________

Tertullius

Tertullius
Klerikus
Klerikus

Valami kosz ragadhatott az egyik körmöm alá, így csak félszemmel tudom követni, ahogyan Robin egy egyszerű szent fénnyel próbálja meg leszerelni a támadót. Az már dicséretes, hogy nem ugrott neki őrült módjára a páncél ellenére, mint ahogyan mestere tenné. Sőt, a fény még egy kis információt is jelentett, hiszen feltűntek a járatban elrejtett hullák is. Természetesen nem jelentenek ránk veszélyt, hiszen még ha sikerül is reanimálnia őket, úgy is túl szűk lesz a hely, hogy kihasználja a számokból fakadó előnyét.
A csapás láthatóan megzavarja a férfit egy pillanatra, de ahhoz kevés, hogy teljesen megállítsa a támadásban. Kardot ránt az övéről, és döfést indít Robin mellkasa ellen, egy igencsak egyszerű kitöréssel. Ezt még egy kezdőnek is képesnek kell lennie kivédenie, ennél jobb mesterek tanítanak a szemináriumban...bár egy nőről van szó, így az amúgy is alacsony elvárásaimat legalább megfeleznem meg kell. Mindenesetre örülök, legalább azt is megfigyelhetem a víváshoz mennyire ért a kisasszony.

Robin Holzer

Robin Holzer
Klerikus
Klerikus

Nem teljesen nyugtat meg, hogy adott esetben még 5 élőholt is kerül velünk… velem szembe, de ez a mennyiség nem is aggasztó tekintve, hogy ezeket a lényeket gyorsan térdre tudja kényszeríteni az Úr fénye.
Az őket irányító férfi már komolyabb gondot jelent, tekintve, hogy a rövid zavarodás után úgy dönt, rám támad.
A legegyszerűbb az lenne, ha oldalra lépve kerülném ki, de azzal szabad utat nyerne kifelé, a létrához. (Nem, nem számítok arra, hogy a püspök meg fogja állítani)
Nem tudom, hogy ideges, vagy ennyire esetlen, mindenesetre viszonylag könnyed mozdulat is elég, hogy más úton, a kardommal védjem a csapást, sőt, beleakasztva a kardomat az övébe, ki is tudom fordítani a kezéből a fegyvert, ami csörömpölve hullik a földre, mielőtt a biztonság kedvéért odébb rúgom a hátam mögé.
Egy pillanatra megfordul a fejemben, hogy rágyújtom a kis alagutat, de… Egyrészt mi is lent vagyunk, és nem tudnánk kimenni anélkül, hogy hátba támadna, másrészt, és ez még fontosabb, ha a ház lángra kap, a falu többi épülete is könnyen leéghet, amit nem engedhetek…  Kénytelen leszek valami mást kitalálni…
Mindenesetre jobb lenne, ha nem hagynám gondolkodni, úgyhogy legalább annyira, hogy a figyelmét a védekezés lekösse, igyekszem a normál páncélok hagyta gyengepontok felé szúrni.


_________________

Tertullius

Tertullius
Klerikus
Klerikus

Mint kiderült, csakugyan nem a zárda egyik szobájában tölthette az időt a novíciusokkal a vívás leckék alatt, hárítja a szúrást, sőt, még a fegyvert is sikeresen fordítja ki a férfi kezéből. Balga lenne nem kihasználni a szabad utat a támadáshoz - szúr is egyet a váll és felkar felé, hiszen ott már nem takarja a páncél az illetőt. A nekromata lassú volt, és bár megpróbált kitérni, csak azt érte el vele, hogy a felkarja közepébe mélyedt bele a penge. Felordított fájdalmában, de az őrület jegyei is megmutatkoztak: figyelmen kívül hagyva a kezében lévő pengét, egyenesen nekivetette magát Robinnak, testével próbálva leteperni a földre. A penge természetesen még inkább belemélyedt karjába, de nem érdekelte, próbálta a nyakát megfogni a nőnek. Engem úgy tűnik észre se vett túlságosan, ahogyan álltam ott a hátuk mögött, ez azonban tökéletesen megfelelt még nekem egyelőre.

Robin Holzer

Robin Holzer
Klerikus
Klerikus

A szúrás jól sikerült. Talán túl jól. A kardom beáll a páncéltól nem védett felkarjába a férfinak, aki nem törődve a sérüléssel, még jobban rá is nyomta magát a pengére, hogy hozzám férkőzzön.
Ez a fokú őrület eléggé ijesztő, de kiképeztek, hogy ne bénítson meg a rémület. A markolatot egyelőre elengedem, amíg a karjában van, nem sok hasznát veszem.
Ha a nyakamat akarta megfogni, hát leguggoltam, és azzal a lendülettel megpróbáltam elkaszálni a lábát.
Az esése elég időt adott, hogy kirántsam a kardomat a karjából, és a páncéllal nem törődve a torkának szegezzem.
Nem teszek még mást, előbb az arcát fürkészem, hogy van-e vajon értelme kérdezni.


_________________

Tertullius

Tertullius
Klerikus
Klerikus

Meglepő módon a lánynak sikerült kiviteleznie az igencsak kockázatos tervet, ahogyan kitért a férfi elől. Kardját a torkának szegezve fürkészte az arcát, ahogyan innen nézem. Vagy csak egyszerűen gyáva megtenni amit kell? Persze, mégis mit vártam tőle...Közelebb hajoltam picit, hogy lássam az arcát, és a férfiét. Megöli vajon?
A nekromata is érzékelte azonban a hezitálást, és érezvén a kard vagy máglya általi halál közelségét, még inkább őrült dologba kezdett. Kezével megfogta a kardot, és megpróbálta egyszerűen arrébb tolni a nyakától. Természetesen vérzett a keze, szinte megöli magát ezzel a művelettel, de nem csodálkoztam a tettén: a sarokba szorított állat is őrült módjára harcol. Ez már elég lesz a nőnek ahhoz, hogy meghozza az elkerülhetetlen döntést?

Robin Holzer

Robin Holzer
Klerikus
Klerikus

Sokminden látszott a férfi szemében, de az értelem, ami kellett volna, hogy felfogja, ha kérdezek valamit az nem.
Ellenben megint olyat tett, amivel csak magában tett kárt, de esélye nem lett volna, hogy komoyl hatást érjen el.
Megérezve hogy elkezdi eltolni a kard hegyét még stabilabban tartom, és egy mozdulattal megkímélem a maga okozta, lassú haláltól.
Később gondoskodnom kell, hogy ezek a szerencsétlenek tisztességes temetést kapjanak, és ha nem is üdvösségben, de békében nyugodjanak.
Ahogy kihuny a fény a férfi szemében, kihúzom a kardom a torkából, és megfordulok, a többi, már bőven oszló holttest felé. Meg kell néznem őket, aztán a házban is körülnézni. Ez a dolgom.
Ráadásul lehetőséget ad, hogy megnyugodjak, és helyrebillentsem a lelki egyensúlyomat, mielőtt a püspök szemébe nézek.
A holttesteket látva gyorsan kiderül, hogy nincs több dolgunk. A három ember közül az egyiket épp most engedtem a túlvilágra, a másik kettő pedig (még éppen felismerhető állapotban) itt feküdt a holttestek között. Több volt mint amennyit láttam az Úr szent fényének megvilágításánál.
- Ők voltak a másik két látogatója a háznak - mondtam Tertuliusnak, nem nézve rá vissza. Még nem. Aztán tovább indultam, hogy a házban is körülnézhessünk.


_________________

Tertullius

Tertullius
Klerikus
Klerikus

Nézem ahogyan végül csak meghozza a szükséges döntést: egyetlen mozdulattal megöli a férfit. Nem láttam sajnos az arcát, pedig különösen kíváncsi lettem volna arra, hogy milyen ábrázattal volt képes ezt megtenni, megúszta e könnyek nélkül. Azonnal elindul a holttestek felé, amit nem rég bevilágított a fény, talán épp azért, hogy ne keljen találkoznia a tekintetünknek. Követem őt, anélkül hogy megpróbálnék rápillantani: no nem azért, mert annyira tiszteletben tartottam, hanem mert azt akartam, hogy ezt higgye.
Jóleső érzéssel konstatálom, hogy tulajdonképpen véget ért a dolgunk, a három emlegetett személy halott. Természetesen nem tudhatjuk, hogy nem rejtőznek e mások is erre, de nem túlságosan érdekelt a falu sorsa, amiért pedig küldtek, azt elvégeztük.
Kérdés nélkül indul el fel a házba, gondolom át akarja kutatni. Fel is gyújthatnánk az egészet, de őszintén szólva az én fantáziámat is piszkálta, hogy van e valami mélyebb a történetben, vagy csak egyszerű nekromantákról van szó, akik még a Kísértet szigetről szöktek meg. Követtem hát szótlanul, és nyitva tartottam a szemem, érdekes feljegyzések és dokumentumok után kutatva.

Robin Holzer

Robin Holzer
Klerikus
Klerikus

Kivételesen hálás voltam a püspöknek, hogy nem szólalt meg. Észrevettem, hogy utánam jött. Így elég időt kaptam, míg felértünk a házba, hogy megbékéljek a döntéssel, amit hoztam.
Odafent első pillantásra nem volt sok látnivaló: Szerényen berendezett otthon volt, egyszerűen, de láthatóan hozzáértéssel, és szépen faragott bútorokkal, néhányszál kókadó virággal az asztal közepén, könyvekkel a polcon, kellemes hangulatot adó, de minta nélküli, vastag függönyökkel, és az indokoltnál észrevehetően több gyertyával.
A falakon semmiféle jel nem utalt maradandó veszélyre, ahogy a bútorokba vésve sem, így végsősoron meggyőződésem lett, hogy kár lenne mindezért az értékért.
A könyvek voltak az egyedüliek, amiket közelebbről megnézve kiderült, hogy mindenképpen el kell őket égetni, nehogy egy ártatlan lélek kezébe kerülve újabb szerencsétlent vezessenek a kárhozatba. Ehhez pedig kézenfekvő volt, hogy a gyertyákat használjuk, amiket az egyház nem vehet használatba előéletük miatt, jóérzésű falusi pedig egyenesen viszolyogna is tőle.
- Az Ön szeme tapasztaltabb, lát valamit, ami miatt az ügyet még nem tekinthetjük lezártnak, Excellenciás uram? - fordultam a püspökhöz, talán először használva bármiféle kényszer, vagy erőltetett semlegesség nélkül a méltóságának megfelelő megszólítást.


_________________

Tertullius

Tertullius
Klerikus
Klerikus

Figyelem ahogyan kutakodik - kíváncsi, de látszik, hogy túl sok tapasztalata még nincs a dologban. Ez mondjuk érthető, a kérdés az, hogy megéli e, hogy legyen. Én is átnézem a könyveket és papírokat amiket találok a nekromantához képest egészen kellemesen berendezett házban, de csak rituálékat írnak le. Azonban a rendezettség megüti a szememet. Szinte teljesen őrültként viselkedett, miután találkoztunk, képes lett volna ilyen rendet fenntartani egy házban? Talán a másik kettőé volt? Hogyan haltak meg? Megvizsgálhattam volna a hullákat, de nagy valószínűséggel egyszerűen összevesztek valamin, ő pedig megölte a többit.
Robin meglepően...őszintén fordult hozzám a kérdésével, tíz perc után nagyjából be is fejezte a kutatást. Bólintottam egyet, majd elhúztam néhány szekrényt, eltoltam néhány ládát, de semmit nem találtam. Rendezett volt az eredeti tulajdonos, de ahhoz nem elég okos, hogy a lényeget itt rejtse el. Pontosabban belegondolva, lehet hogy nem is volt lényeg, és nincs semmi mélyebb a történet mögött.
Negyedóra tologatás és kutakodás után fejcsóválással jelzem, hogy nincs semmi egyéb veszélyes dolog a házban.
Odalépek hozzá és kezet nyújtok.
- Gratulálok. - mondom széles mosollyal. Nem mintha nagy kihívás lett volna megölni egy őrült nekromantát, de így legalább pozitív kép él majd benne rólam. - Mit rakott össze a történetből? - mutattam körbe az épületen, hiszen egy egyszavas gratuláció nem elég ahhoz, hogy őszintének tűnjek.

Robin Holzer

Robin Holzer
Klerikus
Klerikus

Nem vettem magamra, hogy azokra a helyekre is benézett, amiket már én is megnéztem. Pont azért kérdeztem, hogy ha valami felett elsiklottam, az kiderüljön, és a végeredmény volt a lényeg: Úgy fest itt nem volt olyasmi, aminek fel kellett volna tűnnie, de elkerülte a figyelmemet.
Ellenben miközben figyeltem, és adott esetben segítettem is egy-egy nagyobb bútort arrébb tolni, alaposan megjegyeztem magamnak azokat a területeket, amiket nem jutott eszembe megvizsgálni, mert bár végül kiderült, hogy ott sem találtam volna semmit, ez nem lesz mindig törvényszerűen így.
Ilyen házban nem volt furcsa a rendezettség, és az ajtó elől odébb rakott nagyobb fotel, és székek elhelyezése az összképen is sokat változtathatott.
Meglepve nézek előbb a felém nyújtott kezére, majd a szemébe, mielőtt elfogadtam volna a gesztust, és kezet rázok vele.
- Nincs miért gratulálnia, a dolgomat végeztem. - reagáltam - Viszont köszönettel tartozom, hogy lehetőséget adott, hogy egy ilyen ügyben is kipróbálhassam a tudásomat. - hajtottam röviden fejet, és nem tettem hozzá hangosan, hogy bármi célja is volt vele.
- Akivel találkoztunk egyszerű ember lehetett, aki megszokások szerint élt, az egyház valamivel megsértette, és a kezébe akadt valamilyen nekromanta rituálé könyve, így ehhez fordult, hogy akaratát érvényesítse, ami végül a józanságába került. A másik kettő társai vagy családtagjai lehettek, akikkel amilyen zavarodott volt, bármin összekaphatott, és erősebb lévén ő került ki győztesen az összetűzésből. - válaszoltam a kérdésre. Továbbra sem értem, mit akar ezzel, de nem láttam, hogy bármi hátrányom származhatna belőle, ha válaszolok. Felesleges feltételezésekbe nem bocsátkoztam, már csak azért sem, mert már teljesen mindegy, hogy mi is a férfi története.
Az én megbízásom ezzel még nem ért véget, hiszen gondoskodnom kellett róla, hogy ne maradjon lehetőleg a faluban megfelelő táptalaj az eretnekségek beszivárgásához, ennek pedig az első lépése az volt, hogy a könyvek, és a gyertyák eltűnjenek.
Meg egyébként is... Egy-két napig még szerettem volna figyelni, hogy a falu halad a talpraállás felé, illetve biztosítani, hogy a nekromanta pincéjében talált holtestek, és a nekromanta is a nekik megfelelő rend szerint el legyenek temetve.


_________________

Tertullius

Tertullius
Klerikus
Klerikus

Összességében nem csalódtam a nőben. Persze, nem voltak túl magasak az elvárásaim, úgyhogy még azt is mondhatnám, hogy túlszárnyalta őket. A beszédben és a beépülésben elment - sokkal ügyesebben is hazudozhatott volna, így nem kellett volna holmi pincéken keresztül bejutnunk az épületbe. A harcban sem kellett túl sokat bizonyítania, azt azonban nem akarom elvitatni előle, hogy leleményes volt abban, hogy felfedezze milyen lépésére mivel válaszolhat a férfinak. Ami leginkább meglepett azonban, hogy képes volt megölni - természetesen nem tudhatom milyen érzésekkel a háttérben, pedig kifejezetten kíváncsi lettem volna rájuk. Vajon a máglya szenvedésétől akarta megóvni, vagy pánikba esett, hogy esetleg megsebesítheti? Végig gondolva mindegy, ha új képes lesz meghozni a döntést, amennyiben szükség van rá. Sajnos még egy ilyen feladatnál is sok olyan dolog akadt, amiben nem tudtam megfigyelni, például pont egy-egy potenciális áldozat kikérdezése - ennek ellenére biztos voltam benne, hogy később is lesz lehetőségem rá.
- Ne szerénykedjen. - nyugtázom egy intéssel a hárítását, majd a magyarázatára egyszerűen bólintottam anélkül hogy reagáltam volna helyességére. Nem kaphat mindenre választ ő sem. Nem úgy tűnt, mint aki indulni akar, ráadásul a könyveket is meg kellett még semmisíteni, reménység szerint az egész házzal együtt - csupa olyan munka, amit ő eltud végezni egyedül.
- Örültem a közös munkának. - csaltam még utoljára mosolyt az arcomra, majd kimentem a házból. Ideje megkeresni a katonákat, és visszaindulni a Katedrálisba.

Lothar von Nebelturm

Lothar von Nebelturm
A Nebelturm család feje
A Nebelturm család feje

Na hát ez aztán nem mindennapi játék volt. Ritka gyönyör, amikor a játékosok maguknak mesélnek, mindig jó látni, hogy remekül boldogulnak a magánokban is, mesélő segítsége nélkül. Jól összeszedett kis történet volt, akár egy küldetés részeként is megállta volna a helyét, szóval szép munka. Kíváncsi leszek rá, lesz-e a kis kiruccanásnak visszhangja később, vagy említés kerül-e rá. Jutalom gyanánt íme 100-100 TP, valamint Hans részére egy Rugó, Adel részére pedig egy Gyémánt.

Ajánlott tartalom



Vissza az elejére  Üzenet [2 / 2 oldal]

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.