Quest for Azrael
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!



Multiváltó
Felhasználónév:


Jelszó:


Legutóbbi témák

» [Magánjáték - Sigrun und Erlendr] Sárguló falevelek közt
by Sigrun Hjörnson Csüt. Ápr. 25, 2024 10:17 am

» [Útvesztő] A magoi hét próbája
by Ostara Kedd Ápr. 23, 2024 8:14 pm

» Alicia Zharis adatlap
by Alicia Zharis Hétf. Ápr. 22, 2024 1:43 pm

» Alicia Zharis
by Alicia Zharis Hétf. Ápr. 22, 2024 12:14 am

» Alicia Zharis
by Alicia Zharis Hétf. Ápr. 22, 2024 12:12 am

» Képességvásárlás
by Alicia Zharis Vas. Ápr. 21, 2024 11:30 pm

» Rothadó kalász - Dél (V.I.Sz. 822. Ősz)
by Hóhajú Yrsil Vas. Ápr. 21, 2024 4:42 pm

» Hóhajú Yrsil Bűvös Boltja
by Hóhajú Yrsil Vas. Ápr. 21, 2024 4:30 pm

» Ez vagyok én
by Kyrien Von Nachtraben Szomb. Ápr. 20, 2024 9:58 am


Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

[Magánküldetés] - A Kaszás Kialudt Mécsese

2 posters

Go down  Üzenet [1 / 1 oldal]

Lothar von Nebelturm

Lothar von Nebelturm
A Nebelturm család feje
A Nebelturm család feje

Régóta járod már a kontinens városait, itt-ott megfordulva, hol elidőzve egy-egy városban. Valahol a két királyság határáál egy népesebb faluban egyszercsak egy felettébb érdekes beszélgetésre leszel figyelme. Ahogy közelebb hajolsz, két alakot látsz, akik kedélyesen társalognak egy szénabála mellett várva a társaikra.
- Lassan egy éve már...
- Á, van az több is!
- Tudod, mit hallottam? A szellemeik kikeltek a tömegsírból és azóta is ott kísértenek.
- Még jó, hogy idáig nem ér el a kezük.
- nevetett a másik.
- Az kéne még csak. Előbb a sáskák, aztán meg a halálpapok.
- A rokonom járt a part mellett. Azt mondta, két mérföldre semmit nem látni, csak sivár pusztaságot. Az a hely örök időkre el lett átkozva, né mondom...

Korábban hallottál már erről. Hajdanán, majd egy éve a két egyház összefogott és kiűzték a Sötét Apostol híveit a Kísértet-szigetekről. Azóta egy élettelen, sivár pusztaság az egész, melyet a napok többségében csak körülölel a köd. Nincs más arra, csak hullák, dögszag, éhes farkasok, még éhesebb egyházi katonák...no meg persze a nekromanták hátrahagyott kincsei.


/Az első köröd tartson addig, hogy eljutsz a tenger partjához, a horizonton megpillantva a szigetcsoportot eltakaró köd szélét/

Johnny Wood

Johnny Wood

Már régóta sétáltam. Igazából nem tudtam minek, lehet Armaros sem, csak úgy elküldött, hogy ne tűnjön olyan haszontalannak, mint amilyen.
- Hová is megyek? - kérdeztem Armarostól minden reményemet feladva.
~ Csak menj még egy kicsit. Találsz egy falut, ott pihenj meg. - mondta olyan nyugodtan, mintha fel lett volna készülve arra, hogy az út közben mindentől elmegy a kedvem.
Mindenesetre én úgy tettem ahogy mondta. Érdekes módon aznap este óta nem jelentkezett, csak ebédnél.
~ Johnny, látom már jól laktál. - mondta.
- Nem laktam jól. - nyökögtem neki teli szájjal.
~ Nyeld le, ami a szádban van aztán beszélj! De most már indulj tovább!
- Van egy olyan érzésem, hogy nincs is számomra feladatod, csak fontoskodsz.
~ Ugyan! Alábecsülsz! Most indulj el északra és onnan...
- Te is hallod ezt? - vágtam szavába, ugyanis pár alak érdekes beszélgetésére lettem figyelmes.
- Lassan egy éve már...
- Á, van az több is!
- Tudod, mit hallottam? A szellemeik kikeltek a tömegsírból és azóta is ott kísértenek.
- Még jó, hogy idáig nem ér el a kezük.
- Az kéne még csak. Előbb a sáskák, aztán meg a halálpapok.
- A rokonom járt a part mellett. Azt mondta, két mérföldre semmit nem látni, csak sivár pusztaságot. Az a hely örök időkre el lett átkozva, én mondom...
Azután elsétáltak valamerre. Én elmosolyodtam, majd odaszóltam Armarosnak.
- Tudod, miről beszéltek, ugye? - kérdeztem önelégülten.
~ Persze. A nekromantákról, akiket pár éve kíűztek a Kísértet-szigetekről azok a vallásos idióták. De ez téged miért érdekel? Tehát ott tartottam, hogy...
- Tudod mi van ott a sok hullán kívűl? - vágtam ismét a szavába.
~ Hallottam valami mesét a kincseikről, de ez tényleg csak mese. Tehát, menj észak...
- Megvan, hova megyek! - törtem meg beszédét, mostmár harmadjára.
Még aznap elértem a tenger parthoz, ahonnan már látszott a szigeteket eltakaró óriási köd réteg.


_________________
Adatlap

"Ha ez működik, én megcsókolom Johnny-t... annál undorítóbbat elképzelni se tudnék!" - Cynewulf, a holdcsókolt Éjpenge

"Meg kell mondjam, Johnny Wood, te vagy a legszórakoztatóbb halandó, akivel hosszú létezésem alatt találkoztam. Menjetek, és találjatok módot, hogy megszabadítsatok." - Armaros, a bukott angyal

Vissza az elejére  Üzenet [1 / 1 oldal]

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.