Quest for Azrael
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!

Multiváltó
Felhasználónév:

Jelszó:

Latest topics

» [Magánjáték] Wie in den guten alten Zeiten
by Oswald von Bertold Today at 1:34 am

» Portya: Rowan ostroma
by Iudex Yesterday at 11:39 pm

» [Küldetés] Caput sub tiara (V.I.SZ. 822. tavasz)
by Jozef Strandgut Yesterday at 5:13 pm

» Küldetés - Mi teszi a druidát? (V.I.SZ. 822. Tavasz)
by Lothar von Nebelturm Vas. Júl. 05, 2020 12:23 pm

» Küldetés: Vadász, vagy préda? (V.I.SZ. 821. Tél)
by Lothar von Nebelturm Szomb. Júl. 04, 2020 11:44 am

» Küldetés: Szüreti mulatság (V.I.SZ. 821. Ősz)
by Robin Holzer Pént. Júl. 03, 2020 2:12 pm

» Képességvásárlás
by Iudex Szer. Júl. 01, 2020 9:50 pm

» Júniusi aktivitás
by Hilde von Nebelturm Szer. Júl. 01, 2020 9:03 pm

» A QFA Memek hivatalos topikja
by Iudex Kedd Jún. 30, 2020 10:54 pm

You are not connected. Please login or register

[Küzdelem] - A behajtó és a körözött

Go down  Üzenet [1 / 1 oldal]

1[Küzdelem] - A behajtó és a körözött Empty [Küzdelem] - A behajtó és a körözött on Vas. Ápr. 01, 2018 2:13 am

Johnny Wood

Johnny Wood
A lábam rángatózott az izgatottságtól. Nem régóta van fejemen a körözés, mégis itt iszogatok egy kocsmában Északon. Tényleg nem bírtam volna ki Délen a legközelebbiig? A határon voltam és ez közelebb esett...
Mindenestre így, remegő lábbal ültem a kényelmetlen faszéken és a csinos pincérlány által nem rég elémrakott, magából finom illatokat árasztó sört kortyolgattam. Hiába a körözés: Északon akkor is jobbak a kocsmák.
Egyébként fogalmam sincs, hogyan voltak képesek máris ennyi alkoholt előállítani Abbadón pusztítása után. Megkímélte a komlómezőket vagy mi a franc?
A társaság a szokásos északi volt, semmi extra. Szokásos jó hangulat járta körbe a kis helyet és már eszemágában sem volt távozni. Nosztalgikus élményeket csalt elő a pultnak támaszkodó bárd lantjátéka. A nótája egyébként meglehetősen fura volt.
- Kocsmákat gyújtogat, felőlem már koldulhat! Ki fejét veszi nem jár kevesebb, mint háromezer váltó rendesen!
Fuck! Szerintem nem jó ötlet tovább itt maradnom. Mégis... Olyan finom ez az áldott nedű, amit itt készítenek. Arra meg mennyi az esély, hogy egy fejvadász csak úgy betoppan vagy itt ül?

"Ha ez működik, én megcsókolom Johnny-t... annál undorítóbbat elképzelni se tudnék!" - Cynewulf, a holdcsókolt Éjpenge

"Meg kell mondjam, Johnny Wood, te vagy a legszórakoztatóbb halandó, akivel hosszú létezésem alatt találkoztam. Menjetek, és találjatok módot, hogy megszabadítsatok." - Armaros, a bukott angyal

2[Küzdelem] - A behajtó és a körözött Empty Re: [Küzdelem] - A behajtó és a körözött on Vas. Feb. 10, 2019 12:58 pm

Serene Nightbough

Serene Nightbough
Mesélő
Mesélő
Fogalmam sincs mi volt ez, de reroll miatt archiválom.

Vissza az elejére  Üzenet [1 / 1 oldal]