Quest for Azrael
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!



Multiváltó
Felhasználónév:


Jelszó:


Legutóbbi témák

» [Útvesztő] A magoi hét próbája
by Astonien Michelberger Ma 10:08 am-kor

» [Magánjáték - Sigrun und Erlendr] Sárguló falevelek közt
by Sigrun Hjörnson Csüt. Ápr. 25, 2024 10:17 am

» Alicia Zharis adatlap
by Alicia Zharis Hétf. Ápr. 22, 2024 1:43 pm

» Alicia Zharis
by Alicia Zharis Hétf. Ápr. 22, 2024 12:14 am

» Alicia Zharis
by Alicia Zharis Hétf. Ápr. 22, 2024 12:12 am

» Képességvásárlás
by Alicia Zharis Vas. Ápr. 21, 2024 11:30 pm

» Rothadó kalász - Dél (V.I.Sz. 822. Ősz)
by Hóhajú Yrsil Vas. Ápr. 21, 2024 4:42 pm

» Hóhajú Yrsil Bűvös Boltja
by Hóhajú Yrsil Vas. Ápr. 21, 2024 4:30 pm

» Ez vagyok én
by Kyrien Von Nachtraben Szomb. Ápr. 20, 2024 9:58 am


Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

Játéklehetőség: Szüreti fesztivál

+6
Lyliana Silverfalls
Isidor Bose
Miu Silverfalls
Helga Lothbrock
Amelia Tewelon
Ciel von Eisenschnittel
10 posters

Go down  Üzenet [1 / 1 oldal]

1Játéklehetőség: Szüreti fesztivál Empty Játéklehetőség: Szüreti fesztivál Szer. Nov. 04, 2015 9:23 pm

Ciel von Eisenschnittel

Ciel von Eisenschnittel
Felderítő Kapitány
Felderítő Kapitány

Játéklehetőség: Szüreti fesztivál Harvest_festival_by_filat
Üdvözlégy kedves utazó, szívesen látott népünk minden barátja az őszi szüreti fesztiválon! Oly ünnep ez, hogy még az ellenségek is karöltve mulatnak s szednek a szőlősben, látogass el te is hát a határ menti Springvalebe, minden napközben dolgozónak ingyenes az összes ital és étek! 



Ősi elf törvény alapján fegyver behozatal tiltott, ám sok érdekes játék és vetélkedő várható ahol a harcosok is megméretkezhetnek, nem csak a parasztok. Jöjj hát vándor, jöjj hát, Springvale csak reád vár, éljen az Őszi Szüreti fesztivál! 


/ Szívesen látok mindenkit egy jó kis szüreteléshez, a terület nem harci zónának minősül, minden nép s faj szívesen látott, legyen az démon, nekromágus vagy ember. Váltójutalom nem várható, de egy-egy jó üveg bort mindenki elkótyavetyélhet, s persze némi tapasztalatban is részesülhet a résztvevő! Jó játékot! /

2Játéklehetőség: Szüreti fesztivál Empty Re: Játéklehetőség: Szüreti fesztivál Szer. Nov. 04, 2015 10:22 pm

Isidor Bose

Isidor Bose
Zsinati Elnök
Zsinati Elnök

Esroniel von Himmelreich zsinatelnök, jelentkezik!

Ne ijedjetek meg, mindenféle cucc nélkül nem vagyok más, csak átlagember Very Happy Gyertek nyugodtan

3Játéklehetőség: Szüreti fesztivál Empty Re: Játéklehetőség: Szüreti fesztivál Szer. Nov. 04, 2015 10:26 pm

Amelia Tewelon

Amelia Tewelon
Déli Katona
Déli Katona

Biztos? Suspect Háááát .....akkor épp nincs jobb dolgom, talán ......na jó.....biztos jövök! Very Happy

4Játéklehetőség: Szüreti fesztivál Empty Re: Játéklehetőség: Szüreti fesztivál Szer. Nov. 04, 2015 10:38 pm

Helga Lothbrock

Helga Lothbrock
Északi Katona
Északi Katona

Ha már belehet csiccsenteni Smile

5Játéklehetőség: Szüreti fesztivál Empty Re: Játéklehetőség: Szüreti fesztivál Szomb. Dec. 12, 2015 6:26 pm

Ciel von Eisenschnittel

Ciel von Eisenschnittel
Felderítő Kapitány
Felderítő Kapitány

BUMP! Van érdeklődés akkor? Egy emberért feleslegesnek tartom futtatni a játékot. Ergo, aki JÖN az most szóljon. Ha elég a jelentkező, akkor beindítom, ha nem, akkor hagyom a csudába, és Amy kap valami jelképeset érte.

6Játéklehetőség: Szüreti fesztivál Empty Re: Játéklehetőség: Szüreti fesztivál Szomb. Dec. 12, 2015 8:07 pm

Miu Silverfalls

Miu Silverfalls
Tünde Druida
Tünde Druida

É-én jönnék Embarassed

7Játéklehetőség: Szüreti fesztivál Empty Re: Játéklehetőség: Szüreti fesztivál Vas. Dec. 13, 2015 11:29 am

Isidor Bose

Isidor Bose
Zsinati Elnök
Zsinati Elnök

Ha jön még valaki, kicserélem az Adminkarim Asaelre. Esroniel csak akkor lenne poén, ha sokan lennénk :c

8Játéklehetőség: Szüreti fesztivál Empty Re: Játéklehetőség: Szüreti fesztivál Hétf. Dec. 14, 2015 7:50 am

Lyliana Silverfalls

Lyliana Silverfalls
Tünde Druida
Tünde Druida

Eto.... Ciel-sama... Még belefér a létszámba egy tüzes kis vöröske is?? :$

9Játéklehetőség: Szüreti fesztivál Empty Re: Játéklehetőség: Szüreti fesztivál Szomb. Dec. 26, 2015 2:31 pm

Celina von Wald

Celina von Wald
Déli Katona
Déli Katona

Mindenkire ráfér egy kis lazítás, főleg rám Very Happy


_________________
Játéklehetőség: Szüreti fesztivál Tumblr_nfnjb9fiBj1u0bn0vo1_500

10Játéklehetőség: Szüreti fesztivál Empty Re: Játéklehetőség: Szüreti fesztivál Szomb. Jan. 02, 2016 1:14 am

Alicia Zharis

Alicia Zharis
Nekromanta
Nekromanta

A chaten való beszélgetés megtette kellő hatását, így én is jövök, még ha a karakterem nem feltétlen alkalmas a kikapcsolódásra Very Happy


_________________
"I have seen and endured the biggest idiots of Veronia. I can do this."

Adatlap
https://questforazrael.hungarianforum.net/t700-alicia-zharis

11Játéklehetőség: Szüreti fesztivál Empty Re: Játéklehetőség: Szüreti fesztivál Szomb. Jan. 02, 2016 12:12 pm

Brienne Cronefield

Brienne Cronefield
Tünde Druida
Tünde Druida

Én is jönnék Very Happy

12Játéklehetőség: Szüreti fesztivál Empty Re: Játéklehetőség: Szüreti fesztivál Szomb. Jan. 02, 2016 7:10 pm

Wilhelmina von Nachtraben

Wilhelmina von Nachtraben
Vámpírmágus
Vámpírmágus

Csatlakozom! Wink

Ajánlott tartalom



Vissza az elejére  Üzenet [1 / 1 oldal]

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.