Quest for Azrael
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!



Multiváltó
Felhasználónév:


Jelszó:


Legutóbbi témák

» [Magánjáték - Sigrun und Erlendr] Sárguló falevelek közt
by Sigrun Hjörnson Csüt. Ápr. 25, 2024 10:17 am

» [Útvesztő] A magoi hét próbája
by Ostara Kedd Ápr. 23, 2024 8:14 pm

» Alicia Zharis adatlap
by Alicia Zharis Hétf. Ápr. 22, 2024 1:43 pm

» Alicia Zharis
by Alicia Zharis Hétf. Ápr. 22, 2024 12:14 am

» Alicia Zharis
by Alicia Zharis Hétf. Ápr. 22, 2024 12:12 am

» Képességvásárlás
by Alicia Zharis Vas. Ápr. 21, 2024 11:30 pm

» Rothadó kalász - Dél (V.I.Sz. 822. Ősz)
by Hóhajú Yrsil Vas. Ápr. 21, 2024 4:42 pm

» Hóhajú Yrsil Bűvös Boltja
by Hóhajú Yrsil Vas. Ápr. 21, 2024 4:30 pm

» Ez vagyok én
by Kyrien Von Nachtraben Szomb. Ápr. 20, 2024 9:58 am


Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

Küldetés- Aki nem dolgozik, ne is egyék.

3 posters

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Go down  Üzenet [2 / 2 oldal]

26Küldetés- Aki nem dolgozik, ne is egyék.  - Page 2 Empty Re: Küldetés- Aki nem dolgozik, ne is egyék. Szomb. Feb. 20, 2016 12:32 pm

Lyliana Silverfalls

Lyliana Silverfalls
Tünde Druida
Tünde Druida

Látszik az öregen, ahogy bejön, hogy már megette a kenyere javát. Csoda, hogy még ennyire bírja a munkát. Hála isten eléggé jól megtanultam főzni magamtól is, így tehát nem okoz gondot se a szalonna felvágása, se a rántotta elkészítése.
- Pihenjen csak nyugodtan, és nyugodtan szóljon, ha tudok bármiben is segíteni.- Felelem, miközben egy biztató mosolyt küldök felé.
- Hiszen ön befogadott, és megmentette az életemet. Megteszek, amit csak tudok, hogy viszonozzam a kedvességét.
Mondom, majd visszatérek a rántottához, hogy még véletlenül se égjen oda.

Akae

Akae
Éjvándor
Éjvándor

Akae keres egy tányért és ahogyan azt a bácsi mondta neki fogta a tojást és összekeverte egy kanállal, majd türelmesen várta hogy vajon mi lesz a következő feladata. Nem is kellet túl sokat várni és megkapta az utasítást a következő feladatra és aszerint öntötte a zabot a vízbe és helyezte rá óvatosan a fémlapot. Majd mikor már úgy érezte nem lesz több dolga kicsit leült a tűz elé és mélyen nézte ahogyan a lángok kegyetlenül elemésztik a fát ami rá lett dobva.
Eközben szinte csak az járt a fejében hogy vajon a faluban a házakat is ilyen kegyetlenül és egyszerűen  eltüntetné?
- Bácsi! Nem látott véletlen egy darab rongyot? elveszettem és most nem tudom mivel megtisztítani a fegyverem.
Majd hirtelen beugrott neki hogy kint felejtette a maciját és a választ meg sem hallgatva szaladt ki érte, mintha valakinek az élete függött volna rajta. Ott volt szerencsére ahol hagyta, nyugatan visszasétált kedvenc játékával a házba és ment vissza a bácsihoz háta megkapja még a választ.

28Küldetés- Aki nem dolgozik, ne is egyék.  - Page 2 Empty Re: Küldetés- Aki nem dolgozik, ne is egyék. Szer. Márc. 02, 2016 6:48 pm

Ciel von Eisenschnittel

Ciel von Eisenschnittel
Felderítő Kapitány
Felderítő Kapitány

- Milyen kedves ez tőled! Jól nevelt lányka vagy, az unokahúgomra emlékeztetsz, bár ő kicsit feketébb volt, s most már valamilyen pö... csúnya bácsinak a felesége. 
* Elégedetten hátra is dőlt, s hallgatta a közelben recsegve ropogó tűz hangját, melytől persze minden lélek megtelik egy kis melegséggel. Ilyen ez már, elég egy jó ölnyi tűzifa, s az ember minden fáradtsága úgy tűnik el a semmibe, mintha nem is létezett volna. 
- Rongyot? Biztos akad egy rongy valahol a kamrában, rögtön meg is nézem.
* Teketóriázás nélkül felállt az öreg, majd elindult a kamrába, ahonnan egy kissé elszürkült, ecetszagú gyolcsrongyot hozott előre, lerakva azt az asztalra. A gyerek még nem ért vissza, fáradtan telepedett le a székhez, majd az idősebb leányra pillantott.
- Nem tudom hogy merjem-e szegény hagyni, hogy ezekkel a zsivány goblinokkal harcoljon... Tényleg erős, de még csak egy gyerek. Bárcsak fiatalabb lennék, és tudnék segíteni neki magam...
* Fáradtan hátradőlt a székben, amivel is egyetemben visszaért a gyermek a mackóval, amit szerencsére nem vitt el ennyi idő alatt a cica, s éppenséggel a pomogács se. 
- Áh, itt is vagy! Ott a kendő az asztalon * Mutat rá forradásos kezével * - Helyes dolog ám, hogy figyelsz a fegyvereidre, a rozsdás felszerelés a rossz harcos jele.
* Mindeközben a rántotta is szépen készül, s probléma nélkül meg tudod főzni. Most már csak a kására kell várni, hogy végre kissé megdagadjon.

Ciel von Eisenschnittel

Ciel von Eisenschnittel
Felderítő Kapitány
Felderítő Kapitány

Később beszélhetünk erről, ha visszatérnétek. 

Ajánlott tartalom



Vissza az elejére  Üzenet [2 / 2 oldal]

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.