Quest for Azrael
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!



Multiváltó
Felhasználónév:


Jelszó:


Legutóbbi témák

» [Azonnali] - Mechanische Kasten
by Wilhelmina von Nachtraben Hétf. Május 06, 2024 10:49 pm

» [Útvesztő] A magoi hét próbája
by Ostara Vas. Május 05, 2024 8:27 pm

» Negralous (folyamatban)
by Negralous Pént. Május 03, 2024 9:17 pm

» [Magánjáték - Sigrun und Erlendr] Sárguló falevelek közt
by Erlendr von Nordenburg Vas. Ápr. 28, 2024 3:10 pm

» Alicia Zharis
by Ostara Vas. Ápr. 28, 2024 2:50 pm

» Alicia Zharis
by Ostara Vas. Ápr. 28, 2024 2:48 pm

» Alicia Zharis adatlap
by Alicia Zharis Hétf. Ápr. 22, 2024 1:43 pm

» Képességvásárlás
by Alicia Zharis Vas. Ápr. 21, 2024 11:30 pm

» Rothadó kalász - Dél (V.I.Sz. 822. Ősz)
by Hóhajú Yrsil Vas. Ápr. 21, 2024 4:42 pm

Top posting users this month
Wilhelmina von Nachtraben
[Magánjáték: Leon és Miu] - "Mélyebbre kell mennünk." - Page 2 1szava10[Magánjáték: Leon és Miu] - "Mélyebbre kell mennünk." - Page 2 Voting_bar2[Magánjáték: Leon és Miu] - "Mélyebbre kell mennünk." - Page 2 1szava11 
Ostara
[Magánjáték: Leon és Miu] - "Mélyebbre kell mennünk." - Page 2 1szava10[Magánjáték: Leon és Miu] - "Mélyebbre kell mennünk." - Page 2 Voting_bar2[Magánjáték: Leon és Miu] - "Mélyebbre kell mennünk." - Page 2 1szava11 
Negralous
[Magánjáték: Leon és Miu] - "Mélyebbre kell mennünk." - Page 2 1szava10[Magánjáték: Leon és Miu] - "Mélyebbre kell mennünk." - Page 2 Voting_bar2[Magánjáték: Leon és Miu] - "Mélyebbre kell mennünk." - Page 2 1szava11 


Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

[Magánjáték: Leon és Miu] - "Mélyebbre kell mennünk."

3 posters

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Go down  Üzenet [2 / 2 oldal]

Miu Silverfalls

Miu Silverfalls
Tünde Druida
Tünde Druida

Halkan nyögök, egy kis sort mielőtt megközelíteném a férfit, majd miután leraktam a köcsögöt az á  gy mellé bizonytalanul indul meg a kezem alsója felé. Hallom, ahogy szinte sípol a tüdőm a stressztől, de végül szépen lassan lejjebb húzom azt a bizonyos ruhaneműt, de épp hogy csak egy kicsit, hogy ne kelljen felfednem olyan részleteket, melyek nem valóak még nekem… Végül belenyúlok a kenőcsbe és remegő kezekkel kenem be a férfit. Persze az alapos bekenés végett kezem néha lejjebb csúszott, de minden egyes alkalommal, mikor véletlenül is hozzáérek a tartozékhoz, idegeskedve felsikkantok. Látszik rajtam a pánik, és, hogy hamarosan kiégek, de szépen lassan folytattam, hogy miután végeztem, erőtlenül rogyjak térdre, kezemmel bizonytalanul kapaszkodva az ágy szélébe. Hangosan lihegek, és szinte forog velem a világ. Megpróbáltam a férfire pillantani, de minduntalan rám tört az émelygés, így inkább nem erőlködtem. Végül leülök és hátamat az ágynak vetve nyugszok meg. Lábaimat átkarolva pillantok végül át a vállam fölött Leon arcára, de rögtön ismét visszakaptam a tekintetem magam elé.
- Izé… ezt… kérlek ne mond el senkinek… nem akarom, hogy megtudják, hogy milyen… gyáva vagyok. – hangom inkább kérlelő volt, mint lelombozott, de még látszik, hogy többé-kevésbé zavarba vagyok.
 Egy ideig még magam elé tekintettem, majd végül a mennyezetre emelem tekintetem, arcom ismét vörös színben pompázott. Kissé makogtam, és látszott, hogy nehezen szólalok meg.
- Sz…szeretnéd hogy l…lejjebb is bekenjelek? – teszem fel a kérdést végül, szinte cincogva, mint határozottan.

Remegő tekintettel fordulok végül, némán a férfi fele, látszólag nem is látva melyik választ várom igazán.

Leon Wittman

Leon Wittman
Déli Katona
Déli Katona

Nagy nehezen megindul felém, és egy apró nyögésből hallom is, hogy már előre szenved. Meg tudom érteni. De aztán meg – mivel nem merek odanézni - már az érintését érzem magamon. Némileg lejjebb húzza az... ékszeresdoboz fedelét, majd nekiáll a munkának. Amikor már úgy hiszem, hogy belemerült a munkába, rápillantok: arcára nem csak kiült a pír, inkább az arca homályosan megjelent a pír mögött. Aprókat sikongat amikor véletlenül hozzáér... miért nyitottam ki a szememet, talán eltudtam volna vonatkoztatni, végül is ebben nincs semmiféle erotikusság... de olyan aranyos...
Egyet, egy aprócskát rándul. Naiv gondolat lenne az, hogy nem vette észre, de próbálok ebben reménykedni. Egy aprót sikkant, megint.
Egy idő után végez, és az ágyam mellett összerogy, láthatóan lelkileg kimerülve. Erről jut eszembe az, hogy igazából én is leizzadtam, és az egész testem görcsben áll. Megpróbálom elengedni magam... vajon hányan vették észre azt, hogy valami nincs teljesen rendben itt?
Láthatóan szenved a földön, jobban mint egy újonc, aki átesett az alkohol-szüzességén. Szegény lány, min kellett most átesnie...
Lassan összeszedi magát, és hozzám szegez egy kérést. És feldühít, hogy milyennek látja magát.
- Megcsináltad? - kérdezem azon az elpusztító hangon, amit a feletteseimtől hallottam még anno a városőrségben. - Meg. Nem vagy gyáva, nagyon bátor vagy, - enyhül meg a hangom - és köszönöm, hogy hajlandó voltál segíteni ennek ellenére is. Félni szabad, de felülkerekedtél rajta. - mosolyodom.
Szereznem kéne egy motivációs-beszéd oktatót. Egyszerűen borzalmas vagyok benne, ugyanúgy ahogy a gondolataim megfogalmazásában - talán kevesebbet kéne úgy 'zu alle' beszélnem.
Amikor megkérdi azt, minden izgalom, amit kisöpörtem magamból visszatér a fejembe, hozva magával némi pihenő vért a lábaimból.
~ Most... mi legyen? - gondolkodok el. Az aranyossága borzalmasan... foglalkoztat. De ez nem lenne ettől helyes, és némi bűntudatot is érzek már a gondolattól, hogy akár csak kérdéssé teszem ezt. A válaszomhoz nem férhet kétség.
~ Engedd neki, hogy boldoggá tegyen.
~ Már megint itt vagy? - kérdem magamtól bosszúsan. Eddig egyszer sem folytattam párbeszédet ezzel a kis rohadékkal.
~ Rengeteget tettél mostanában. Még a hősöknek is kell egy kis pihenés, hogy hősök tudjanak maradni.
~ Nem vagyok hős.
~ Ne legyél álszent. Azért mentetted meg Liát, hogy hálás legyen. Hogy valaki végre elismerjen.
~ Ez nem igaz.
~ Ezt most nekem bizonygatod vagy magadnak?
~ TE ÉN vagyok.
~ Az őszintébb részed.
~ A rothadtabb részem.
~ A kettő nem zárja ki egymást, Leon. - nevet ráérősen. Nem is tudtam hogy lehet ilyet.
Nem válaszolok magamnak.
~ Mi értelme az egésznek, ha te nem tudod egy kicsit élvezni?
Összezavartam magam. Talán kezdek begolyózni. Őszintén, a leghelytelenebb dolog lenne belemenni ebbe... főleg hogy megfogadtam, nem fogok rá hallgatni többet. Be bizonyítom neki... magamnak, hogy nem vagyok ilyen.
~ A bizonygatás önmagadnak egyfajta hazugság. Leooon.
Megrázom a fejem és visszatérek a valóságba, ahol Miu némán ücsörög, rám várva, védtelenül. Mi van ha igaza van... igazam van. Egy kis önző, célorientált rohadék vagyok, mint eddig is? Talán nem tudok megváltozni minden után?
Fáradt vagyok, és rosszul érzem magam a sok piroslás után. Ez teljességgel helytelen. De akarom. Ha visszatartom, akkor talán rosszkor fog elsülni, valakinél aki nem lenne hajlandó rá. Talán... ez után egy kicsit jobb lesz.
- Ha hajlandó vagy rá... igen. - mondom bűntudattól és fáradtságtól való lemondó hangon.
Talán, van valaki aki önszántából hajnaldó tenni értem valamit, és nem elvárni, hogy én tegyek érte valamit. Egy kis törődés. Őszintén. Jól esne...


_________________
If you treat me like a dog, then I'll bark and bite as well.

Miu Silverfalls

Miu Silverfalls
Tünde Druida
Tünde Druida

Jól esett a férfi dicsérete, bíztatása, mindenesetre egy barátságos mosolynál többet nem mondtam neki. Azonban úgy tűnt a kérdésem nem csak számomra volt egy kicsit megterhelő. A kérdésem hallva, szinte magam előtt látom Leon belső vitáját. Mint férfi nagy valószínűséggel nem hagyhatna ki egy ilyen lehetőséget, míg mint egy leendő barát nyílván valóan rögtön el akarná utasítani, gondolom. Sajnos nem ismerem még a fiút, így nem tudom mit fog válaszolni, de addig én is lerendezhettem magamban az ügyeket. Persze én is jobban örülnék, ha elutasítaná, de úgy érzem, nem jönne alkalmasabb pillanat, hogy leszokjak az ellenkező nem iránt érzett félelmeimet. Őszintén magam sem hiszem, hogy felmertem tenni a kérdést, de hogy meg is tegyem, az tényleg elég soknak tűnik. Alig telt el egy év, mikor majdnem erőszak áldozata lettem. Azóta mindig zavarba jövök és bepánikolok, ha fedetlen férfi… khm… nos olyan dolgot látok, mely hajlamos a méretváltoztatásokra. Ez természetes szerintem, de úgy érzem, muszáj túltennem magam rajta. És Leon… ő… ő nála nem bánnám… nem tudom miért… de ha ő se bánná, én nem látom okát, hogy… hogy… Végül a férfi rám nézett, és eléggé „készen” közölte velem, hogy ő benne van, ha én is. Jaj… ez olyan… furcsán hangzik. Remegve bólintok némán, és nagyot nyelve kezem a nadrágja szélét markolja meg. Egy ideig farkasszemet nézek apró domborulattal látszva személyes félelmem, de végül megrázom a fejem, és egy gyors rántással (kicsit talán durvábban, mint terveztem) lehúzom az alsót. Talán túl durva voltam gondolom, ugyanis hamarosan „elindul az ingóóra”, mely felém „kapva” egészen a szívrohamot hozza rám. Elhátrálok a férfitől, és fenékre esek. Összehúzom magam és mereven előremeredve remegek. Tekintetemen látszik, hogy épp máshol járok.
- Ne… ne… kérem… ne.. én.. nem itt dolgozok.. ne… kérem ne… én nem tartozok ide… - motyogom rémülettől tágra nyílt szemmel, már-már stresszesen dülöngélve.

Szemeimet lehunyom, még jobban összegömbölyödök stresszelve. Nagy eséllyel nem hallom meg, ha Leon szól, tudatomon keletkezett füst elzárj a hallásom, melyen az átlagos csevegő hangszín nem juthat át. Ha Leon nem próbál meg magamhoz téríteni a roham még jó ideig eltart, mire alábbhagy az erőm és eldőlök a földön könnyektől vörös szemmel.

Leon Wittman

Leon Wittman
Déli Katona
Déli Katona

Szinte rettegve közeledik felém, de megállíthatatlanul, majd megállapodik az ölemen. Felkészül a látványra, vagy legalábbis összeszedi a bátorságát, és egy hirtelen mozdulattal kiengedi Pandora szelencéjének a szörnyét.
Nekem innentől kezdene kimondottan kínos lenni a dolog, de hirtelen Miu hátraugrik, megérkezve a fenekére, és maga elé meredve kezd motyogni, mint egy őrült. Mi ütött belé?
A meglepetéstől eleinte egyszerűen csak... lesokkolok. Majd amikor realizálom, hogy ugyanabban a téri-időben vagyok mint a hölgy, és nem csak egy üvegen keresztül nézem az eseményeket, felugrom az ágyból.
Ezek a rohadt berögzülések, ugye.
Halálomban szenvedek a földön, a régi és az új fájdalommal, amit a kegyes padló kínált fel nekem lehetőségként. Nem tudom mennyire van itthon Miu, ha erre nem reagál, akkor odakúszok hozzá, és megpróbálom átölelni, minden mozdítható porcikámmal. Az eddigi dolgok, amik a fejemben jártak messze szálltak - mellékesen lettek. Jóakaróm szenved, egy olyan ellenféllel küzd, akit én nem tudok érinteni. Csak talán támogatni őt, hadd győzze le ő maga démonát.
Megnyugtatóan hangon próbálok beszélni hozzá, kevésbé a mondanivalóra fókuszálva.
- Cccs, nincs semmi baj. Biztonságban vagy. Nem eshet bántódásod.


_________________
If you treat me like a dog, then I'll bark and bite as well.

Miu Silverfalls

Miu Silverfalls
Tünde Druida
Tünde Druida

A pánik úrrá lett rajtam és egyszerűen érzem, hogy egy ideig nem térek magamhoz. Észre sem veszem, ahogy a férfi megközelít és átkarol, csak motyogtam tovább. Végül azonban csitítgatásai nyomán a rohamaim alábbhagytak, és nagy nehezen, de végül lenyugodok. A könnyeim megállíthatatlanul folytak és elnyomott zokogásba törtem ki, hogy minél kevesebb hallatszódjon ki. Nem húzódok el a férfitől, helyette fejemet a vállaiba fúrtam, míg alább nem hagytak a könnyeim. Végül szipogva, finoman állok fel, felsegítve a férfit és visszakísérem az ágyához. Egyszerűen úgy éreztem megsemmisültem. Még mindig remegtem és tekintetem semmitmondó volt, kissé megtört. A légzésem bár normális volt, az aurám nyugtalanná vált. Miután visszafektettem a férfit és meggyőződtem, hogy nem sérültek a forrandó csontjai, felöltöztetem normálisan, és az ágy mellé a falhoz kuporodtam és némán bámultam magam elé egy darabig, míg végül meg mertem szólalni.
- Kérlek bocsáss meg Leon… Azt hittem… azt hittem 1 év alatt már sikerült túltennem magam rajta… de… úgy tűnik még nem sikerült… bocsáss meg, hogy megrémisztettelek.


Hangom bűnbánó volt és komolyan sajnáltam, hogy miattam kellett a férfinak megmozdulnia, ráadásul ilyen állapotban. Remélem megbocsájt, hisz erről nem tehetek, hogy ilyen állapotba kerülök az emlékekre emlékezve… egyszerűen… túlságosan megviselt…



A hozzászólást Miu Silverfalls összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Szept. 18, 2016 3:16 pm-kor.

Leon Wittman

Leon Wittman
Déli Katona
Déli Katona

A lány arra, hogy átölelem már reagál. Lassan hallom, hogy visszatér a valóságba, és belefúrva magát vállamba kezd végtelennek tűnő zokogásba. Hagyom, hogy megnyugodjon, nem mozdulok - amikor már jobban van, és elhúzodik tőlem, finoman megsimogatom a fejét. Eszembe jut, hogy milyen kis esendő, mennyire fiatal még - hogyan hagyhattam magam az előbb megtörni...
Miu felsegít, és visszakísér az ágyamhoz, így gyorsan rájövök, hogy mielőtt vele foglalkozok, nem szabadna elfelejtenem, hogy kimondottan korlátozva vagyok. Amíg visszajutunk, többször is megbánom, hogy nem bírtam az indulataimmal.
Bár Miu már agyilag itt van, lélekben láthatólag máshol jár, jobbban mondva valahova elrejtette és pihentetheti. Már-már robotikusan viselkedik. Amiután végez, lekuporodik a falhoz, és bocsánatot kér. A kis butus.
- Nincs semmi baj, Miu. Nem történt semmi katasztrófa - sőt, nekem kellene elnézést kérnem. Nem tudom mi járt a fejemben, hogy ilyenre kértelek. - mondom minél kedvesebb hangon. A derekam környéke jobban fáj, mint amikor behoztak, azt hiszem. Nem tudok visszaemlékezni a fájdalomra, persze.
- Szeretnél beszélni róla? - kérdezem a plafont bámulva. A legnagyobb problémákat csak akkor lehet megoldani, ha az ember kiadja magából. Mivel, ha elnyomja...
~ Hello, Leeeon.


_________________
If you treat me like a dog, then I'll bark and bite as well.

Miu Silverfalls

Miu Silverfalls
Tünde Druida
Tünde Druida

Egy ideig csak egyre jobban kuporodok össze, de végül nem bírom tovább. Egyszerűen... kifakadtam.
- Leon! Kérlek! Hagyd abba! Nem vagyok olyan jó és ügyes, mint te azt hiszed. Tizenöt éve születtem, és már nagyon fiatalon druida gyógyítónak képeznek… erre… olyan vagyok, mint valami… valami… - próbálom keresni a megfelelő szót, de mivel nem sikerült, csak megráztam a fejem – Mindegy… Leon… kérlek… Értékelem a kedvességed, de én… én nem vagyok olyan… én… nem szeretem, ha dicsérnek. Olyankor… hajlamos vagyok meggondolatlanná válni… kérlek Leon…- nézek kérlelően a férfire, majd vissza magam elé, és a kérdésére, csak a lábbelim kezdem el piszkálni.
Szívesen elmondtam volna a férfinak, de az emlékek túl elevenek, és félek megint bepánikolnék és rosszul sülnének el a dolgok. Meg… attól is félek mit szólna hozzá a fiú… nem akarom elveszíteni a barátságát… ő… őt nem… Végül bocsánatkérően megrázom a fejem és inkább hallgatok. Nem akartam fölösleges bonyodalmakat és így lesz a legjobb. Úgyis tudom, hogy nem lesz semmivel se jobb, de így legalább a fiú sem próbál megsajnáltatni… és… ezt én végképp nem akarnám… sosem szerettem, ha sajnálnak. Végül felállok és a férfira nézve kilépek a szobából.
- B… bocsáss meg Leon… ma… ma szerintem nem fogom tudni folytani... m…majd holnap folytatom… bocsáss meg… - ezzel széthúzom a függönyt és kilépek, kissé gondterhelt arccal.
Ezután bármennyire szégyen is volt, de nem mentem vissza a férfihoz többet aznap. Bármennyire is tudtam, hogy szüksége lehet rám, egyszerűen nem bírtam visszamenni és a szemébe nézni. Az ágya mellett található mankó úgyis segíteni fog neki, ha valami dolga van, ha pedig valamire szüksége van, csak hangosabban kiszól egy nővérhez. Ezekkel próbáltam csillapítani bűntudatom, miközben a nap lenyugodni tért. Mint minden este, minden nővérnek kötelező volt lemosakodnia meleg, szappanos vízbe, mely bár kincsnek számított, azért valahogy minden alkalommal meg volt oldva. Nagyjából nyolc fele járhatott az idő, mikor a nővérek közül utolsóként lépek be a fürdőszobába. Elsőnek egy nagyobb raktárba léptem, amelybe leginkább ágyneműk, betegruhák, nővérköpenyek voltak. Innen egy másik ajtó vezetett tovább a fürdőhelyiségbe, mely egy nagyobb, ablaktalan terem volt, 4 elfüggönyözött fürdőkáddal. Rögtön le is veszem a ruháim és miután letettem a kijelölt szekrénykére a bejárat mellett, elindulok, hogy beszálljak az egyik kádba. Azonban megtorpanok, ahogy Tina, az egyik megtermett, mégis vonzó ápoló lép ki az egyik elfüggönyözött rész elöl törölgetve magát. Rám pillant vizslató tekintetekkel, melyre én csak szó nélkül le sütöm a szemem.
- Mi az Miu? Valami baj van?
- S…semmi…
- Ugyan már ne viccelj. Látom rajtad, hogy valami nincs rendjén ki vele!
- Azt hiszem… megbántottam Leont… - sóhajtok fel végül – Olyat tettem vele, amit nem szabadott volna még… és félek, hogy haragszik rám…
- Mégis mit csináltál? – kérdezi meglepődve.
Nem válaszoltam rá, csak oldalpillantás után, végül besiettem az egyik függöny mögé, és belementem a vízbe, hátha a meleg víz kitisztítja a fejem.
Hallom, ahogy Tina végül becsukja az ajtót és én végül lemerülök a víz alá, hogy lemoshassam magamról a mai nap fáradalmait.
 
*Ha esetleg Leon utánam indulna*
Leon a mankók segítségével könnyebben kijöhet a „cellájából” és nagy eséllyel, akit elsőnek leszólítana (révén nem ismerheti az épületet) a közelben ólálkodó Tina volt, aki alig látható sunyin csillámló szemmel néz a férfira, majd ha elmondaná, hogy Miut keresi, rögtön int neki is, hogy öles léptekkel vezesse a férfit. Bár Leon jóval lemaradna a nő mögött, azonban mivel látta hol kell lefordulni a folyosó végén, így mire újra utoléri a nőt, ő épp kilép a ruharaktárból és bólint felé.
- Miu ott van benn a másik szobába. Épp a szennyeseket mossa. Nyugodtan menj be, balról az 1. rekesz az övé. – mondja közönyös hangon, majd ellép az ajtó elől, hogy bemehess.



A hozzászólást Miu Silverfalls összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Szept. 20, 2016 4:56 pm-kor.

Leon Wittman

Leon Wittman
Déli Katona
Déli Katona

Miu hirtelen kifakad, és nem tudom a dolgot hova rakni. Nem vagyok teljesen hülye, tudom mire érti, de hogy honnan kapta ezt elő hirtelen, ötletem sincs. De biztos nagyon zavarja, ha előhozta. Válaszolnék rá - annak ellenére, hogy tudom nem venné jó néven a szavaimat - de annyire megdöbbenek, hogy bennem maradnak a szavak.
Aztán fogja magát és kimegy.
- Miu, várj... - mondanám utána, de az ösztönös mozgástól sikerül úgy mozdulnom, hogy a fájdalmak az égbe szökkenek, így a szavakat elnyomja egy fájdalmas felsszisszenés. Egyelőre az ágyban maradok, az előző akcióm után most képtelen lennék felállni és utánamenni.
Egyszer, egyszer egy pillanatra hagytam magam hallgatni a hangra, és milyen katyvaszba kerültem. Szegény Miu, mit tettem vele. Borzalmasan mardos a bűntudat. Hálát kéne kimutatnom felé, nem pedig az önző vágyaimat. Utána kell mennem, hogy beszéljek a fejével - teletömte ő és mások temérdek baromsággal, amiket úgy érzem nekem kell kimosnom onnan. Ennyivel jövök neki. Mint egy barát. Igen, ez az a dolog, amit ki kell mutatnom az irányába. Ilyenforma gondolatok járnak a fejemben.
Megpróbálok felkelni, de estig nem tompul annyira a fájdalom, hogy fogcsikorgatások közepette rátudjak zuhanni a mankómra.
Amikor végül sikerül, az első dolgom visszazuhanni az ágyra, félhangosan felnyögve a fájdalomtól. Nem voltam egyenesben legalább egy hete, így alaposan megszédültem a vérem helytelen elhelyezkedésétől. Pár perc múlva összeszedem magam, és nekiindulok életem leghosszabb kilómétereinek - ami a külső szemlélőnek csupán pár tucat méternek tűnik.
Ahogy kikecmergek a kabinomból, az első nővért leszólítom, aki szembejön velem.
- Bocsánat, nem látta Miut?
Válasz nélkül hagyva egyszerűen csak int nekem, hogy kövessem. Erre felderülök kissé, de amikor észreveszem, hogy elkezd sprintelni - az én tempómhoz képest - fájdalmas futóverseny veszi kezdetét, amiben alulmaradok végül, de nagyjából tudom, merre ment.
Röviden eligazít a nővérke, majd ott hagy. Megállok az ajtó előtt, és veszek egy nagy levegőt. Kitisztítom minden gondolatom, és felkészülök a mondanivalómra, majd belépek az ajtón. A talajt kövek borítják itt, nem döngölt földpadló, mint eddig. Sánta lépteim mankómmal együtt kopognak hangosan és mindent ütemet nélkülözve. Lassan haladok, mert a padlót mindenhol szappanos-vizes lé borítja - úgy látszik egy ispotályban rengeteg ruhát és lepedőt kellhet mosni. Megállok az elfüggönyözött része előtt, és fennhangon beszólok.
- Miu? Oda bent vagy? - kérdem, egyik kezemmel támaszkodva mankómon, másik kezemmel teljes naivitásban elhúzva a függönyt.
Egy pillanat alatt vesztem el az összes, eddig jól felépített gondolatomat.


_________________
If you treat me like a dog, then I'll bark and bite as well.

Miu Silverfalls

Miu Silverfalls
Tünde Druida
Tünde Druida

Észre sem veszem, ahogy nyílik az ajtó és a mankó koppanásait se, ahogy a vizes hajamat törölöm meg. Jól esett ez a meleg víz, de lassan teljesen kihűlt már a víz, hisz már jó ideje áztatom magam és már akkor se volt túlontúl forró, mikor beleszálltam. Mindenesetre úgy éreztem kész vagyok találkozni Leonnal, hogy bocsánatot kérjek és megpróbáljam kiengesztelni. Talán megpróbálhatok becsempészni neki valamilyen édességet, ami biztos jól fog esni neki a pocsék orvosi koszt után. Hm.. vagy valami táplálót én is összedobhatok neki. Már kicsi korom óta tudok főzni, hisz anyám nem sok időt töltött velem, Lyli pedig hamar megtanított rá. Bár nem lesz egy bőség tál, de Lyli szerint minimális adagokból is mennyei ételt tudok csinálni. Csupasz, még kicsit nedves lábbal lépek ki végül és nyúlnék a függöny felé (fél kézzel még mindig hajamat törölgetve), amikor hirtelen egyszerűen elhúzzák előttem. Nem is tudom, mit mondjak. Egyszerűen lefagytam abban a pillanatban. Ott álltam anyaszült meztelenül döbbenten, miközben velem szemben az a férfi állt, akiről azt hittem megbántottan fekszik az ágyában. Bár megtörölköztem, karcsú testemen végig-végigfutó cseppek fantáziamozgató, csupasz helyeken tűntek el. Bár kissé sápadt, de hibátlan bőrömet egyetlen sebhely, vagy szőrszál se csúfította el, apró kebleim bár nem voltak nagyok, így fedetlenül, még ebben a méretben is hívogató lehet egy bizonyos csoportnak. Értetlen arcomon egy örökkévalóságnak tűnő idő után végül felsikoltok és megpróbálok hátralépve eltakarni magam, aminek a vége az lett, hogy megbotolva a kádszélbe nagy lendülettel a kádba pottyantam, kiborítva meganyi vizet. Azonban nem sokáig fájlaltam magam. Az eséstől szétterpesztett lábaimat összezárom, és magam alá húzom, miközben kezemmel takargatom magamat a lehető legtöbbet megpróbálva elfedni magamból. A törölköző esés közben kiesett a kezemből, így nem tudtam felhasználni, egyetlen reményem a férfi volt.
- L… L…L..Leon! Húzd el! – kiáltok rá rémülten, ha esetleg nem tette volna még meg – Húzd el a függönyt!
Ezzel egy időben hangos kattanás, ahogy Tina bezárja a fürdő ajtaját, majd halk *surr*-t kísérve egy kis cetni jött át az ajtó alatt. Ezt azonban nem tudhattam, hisz lázasan kerestem a törölközőm, melyet utána, szorosan magam köré csavartam, majd kilépve idegeskedve, rémülten próbálok kikukucskálni a ruhám után, ám bárhogy szemezgetek is vele, nem találom ott, ahova leraktam. Hangom már-már két hangsávval feljebb volt zavaromba.
- L…Leon?! Elvetted a… a ruháimat? – kérdezem rémülten – É… én nem hittem volna, hogy t.. te… Perverz! Segítség!!! – sikkantok fel, hiába tudva, hogy hangomat úgyse hallaná meg senki a fürdő elhelyezkedése miatt.
Rögtön elhátrálok és összegömbölyödök a földön előreszegezett mutatóujjal készülve, hogy megrázzam a férfit, ha belép, figyelmen kívül hagyva a tényt, hogy félig még vizes vagyok. Eközben az ajtót, ha Leon megnézi valóban zárva volt, a papírt azonban lehajolás nélkül is el tudja olvasni, ha jók a szemei.


„Kedves Leon, ahogy halottam délkörül jól elszórakoztatok ott benn kettesben a zajokból ítélve. Nem szégyen ez, sőt! Miu ruháit elcsórtam, a sarokba pedig előkészítettem egy kupac ágyneműt, hogy kényelmesebben tudjátok… nos… zártabb falak között rendezni az ügyeitek. 

Szurkol: Egy jószívű segítő”

 

És valóban. Az ajtótól balra a sarokba egy vastag takaró (melyet „szivacs” gyanánt lehet használni) egy párna és egy takaró… igen… mindegyikből csak egy… nem nehéz kitalálni Tina milyen instrukcióra gondolt…

Leon Wittman

Leon Wittman
Déli Katona
Déli Katona

Miu ott áll előttem, anyaszült meztelenül. Lesokkol a látvány, de enyhe mosoly húzodik az arcomra. Annyira meglepődik elsőre, hogy meg sem próbál védekezni. Nagyjából már megszárítkozhatott, mégis, apró vízcseppek kigyóznak le a testén, mint egy folyó, utat találva az apró domburalatok között, egészen az aljáig, kikerülve egy hasadékot. A tájat semmilyen természeti katasztófa nem torzítja el, semmilyen hiba nem fellelhető rajta - egy olyan festmény vagy látkép, amin órákig eltudnék nézni. Csak ez nem egy galéria. Amire Miu sikoltása ébreszt rá. Az új sokk ledöbbent, és ahogy Miu próbál eltűnni a rengeteg vízben, én szintúgy visszavonulok.
- B-b-b-bocsánat! - kiáltom, és rántom vissza helyére a függönyt, akkora lendülettel, hogy... hát... letépem.
Egy hangosabb kattanást hallok, ami eltereli a figyelmem, így a hang irányába nézek. Elindulok megnézni mi történt, azzal az indokkal, hogy addig se Miu ártatlan testét bámuljam. Lassan haladok, de eljutok valahogy az ajtóig, ami első próbálkozásra zárva van. Másodikra is. Egyrészt ez jó, Miu biztonságban van. Másrészt viszont nem. Én nem vagyok biztonságban. Letekintek a földre, ahol megpillantom majd elolvasom a levelet - szerencsére elég nagy betűkkel írták.
Valószínűleg az a segítő az a másik nővérke volt, aki hazudott nekem Miuról. Hátrapillantok Miura, aki épp átéli a pánik magaslatait.
~ Nők. Egy nő változtatt meg, egy nő miatt sérülök le, egy nő zár be egy démonnal, és egy nő a démon, aki meg fog ölni. Tudtam, hogy a nők lesznek a veszteim. - gondolom át keserűen.
Hát, a szituáció igencsak kedvező, de nem szeretnék meghallni, plusz még mindig nem vagyok bevethető állapotban.
Miu a falhoz kuporodott védekezően, én pedig megint rájövök, hogy bámulom. Gyorsan a plafonra emelem a tekintetemet, és próbálok nem felidézni semmit se az elmúlt percekből.
- Miu, ez... ez egy hatalmas félreértés! - mondom, az ajtónál állva. Nincs az az isten, hogy megölessem magam vele.

*Ha meghallgat*
- Van itt egy levél! Ez egy összeesküvés! Semmi közöm hozzá! - próbálom magam nagyon profin kimagyarázni.

*Ha nem hallgat meg*
Felemelem mankómat védekezés képpen, és elhelyezkedek védekező állásban. A csúszós padló meg a sérült medencém a mankó tartása nélkül eredményezi azt, hogy elcsúszok és a földön végzem. Ennél kiszolgáltatottabb helyzetben nem is lehetnék.


_________________
If you treat me like a dog, then I'll bark and bite as well.

Miu Silverfalls

Miu Silverfalls
Tünde Druida
Tünde Druida

A férfi éhes tekintetétől egyszerűen rosszul voltam. Lehet, hogy valójában semmilyen ilyen nem bujkált meg a szemében, ám én akaratlanul is ezt éreztem benne. Remegtem és pánikoltam, szinte alig figyeltem másra. A függöny leszakadt, semmi védelmem nem volt, és egyszerűen nem jutott el a tudatomig, hogy csak át kéne szökkennem egy másik kabinba. Bár testemet elfedtem a törülközővel, szinte továbbra is meztelennek éreztem magam, mintha semmilyen védelmet nem nyújtana eme textil. A férfi szavai bár próbálnak meggyőzni egyelőre túlságosan félek hinni neki. Rémülettől tágra nyílt szemmel hátrálok még jobban, vadul csóválva a fejem, próbálva elhessegetni a fejembe lévő „angyalt”, aki hinni akart Leonnak. De et nem akartam… nem mertem… mi van ha…. mi van, ha megtámad? Mi van ha megerőszakol? Hiába sérül, fizikailag még mindig felettem van… és én nem tudok védekezni… be vagyok zárva, és nincs fegyverem. Könnyes szemmel próbálom elfeledni mégis ezt… egyszerűen… nem tudom elhinni, hogy képes volt ezt tenni velem a férfi… ezek után… ezek után… meg tudok bízni bárkiben is? Furcsa kérdés… és nem túltartós. Ugyanis Leon hamarosan földre került, és az esetleges kiáltás, amit kiad, az rögtön mozdulásra bír. Nem tudom mi indított meg, de továbbra is rémült tekintettel, de határozott léptekkel szaladtam a férfihoz. Csupasz lábaim csattogva vertek visszhangot a köveken. Nagy eséllyel a férfi teste görcsbe szorul a fájdalomtól, és nem is volt esélyem, hogy megszüntessem a fájdalmát. Testem ösztönösen cselekedett, lehúztam finoman róla a nadrágot, mely elfedte a vöröslő derekát. Gondolkodás nélkül levettem magamról az átázott törülközött, és a férfi csípője köré tekertem, amennyire tudjam, hogy a hidegvíz csillapítsa az új duzzanatot. Ha a férfi kinyitná, a szemét persze rákiáltok, hogy csukja be, de amúgy nem bántom. Remélhetőleg abbahagyja az üvöltést (ha elkezdi), de ha nem marad abba, akkor kénytelen leszek elterelni a figyelmét a fájdalomról…

Leon Wittman

Leon Wittman
Déli Katona
Déli Katona

Amikor földetérek, jövök rá, hogy amit eddig éreztem, az egy moderált vicc volt. EZ, az igazi fájdalom. Őszintén üvöltök fel torkomszakadtából. Nem tudom melyik abberált idióta kövezte le ezt a helyiséget, de most nagyon szívesen kibelezném. Vagy akárkit. Addig a röpke pillanatig, amíg a fájdalom dühként ragad meg benne, de ahogy eltűnik, átveszi a helyét a gyengeség.
Észreveszem a felém rohamozó Miut. Ha most akar végezni velem az sem érdekel, jelenleg inkább csak szimplán meg akarok halni. De legalábbis elájulni, ilyen élesen eddig még egyszer sem fájt.
Ahogy elér hozzám a lány, lekapja rólam a nadrágot, és törülközőjét a sebemre szorítja. Újra ordítok egyet, bár kisebbet - a hideg jól esik, az hogy hozzám ér valami, az már kevésbé.
Le leszek ordítva, hogy csukjam be a szemem - habozás nélkül engedelmeskedem. Mondhat most akármit, csak mulassza el a fájdalmamat végre.
Megpróbálom összeszedni magam, üvöltésemet gyakori, de fájdalommal teli nyögésekre csillapítani. Csekély a siker, de talán kevésbé bántó a fülnek. Hiába próbálom összeszedni magam, nem akar múlni annyira a fájdalom, hogy tűrhető legyen.
- Kérlek... segíts! Akármit... - mondom könnyek közepette. Az agyamat egy hatalmas, éles fájdalom lüktető képe tölti csak be, nem is tudok másra koncentrálni.


_________________
If you treat me like a dog, then I'll bark and bite as well.

Miu Silverfalls

Miu Silverfalls
Tünde Druida
Tünde Druida

Hiába próbálkoztam nem sikerült csillapítanom a férfi fájdalmait, nyílván valóan ez biztos is volt. Bár a csontjait valamennyire összeforrasztottam, mégiscsak alig 12 napi gyógyulást válthattam csak ki. Ennyi idő nem elég. Nagy eséllyel az esés végett a csontok elmozdultak, esetleg újra eltörtek. Nem lehet tudni. Mindenesetre gyorsan kell cselekednem, mielőtt Leon elharapja véletlenül a saját nyelvét. Elengedem a törülközőt, de a hideg persze nem segít. El kell terelnem a figyelmét a fájdalomról, de nem tudom, hogy tehetném. Megtehetném, hogy sokkterápiát alkalmazva megpróbáljam mesterséges kómába lökni, de nem akarok kockáztatni, hogy esetleg leálljon a szíve, ráadásul lehet csak rontanék a helyzeten a Kisüléssel.
- Talán… talán, ha találnék egy másik módot… talán… ha… nem azt nem lehet! Nem… találnom kell egy másik megoldást… - motyogom magam előtt, de ekkor a férfi újra felkiált – A francba már… - hagyja el a számat a tőlem ritkán hallható szitok – Nyisd ki a szemed Leon!

Szavaimmal egy időben hajolok közelebb, miközben jobb kezemmel kicsit megemelem a fejét, míg bal kezemmel kijjebb nyitom/összébb csukom száját, majd ajkaimat a férfiére tapasztom. Nem használok rúzst, ajkaim mégis puhák és édesek voltak a gyümölcstől, melyet fürdés előtt ettem, persze enyhén a fürdővíz samponosságát is érezni lehet rajta. Nyelvem bizonytalanul „tört utat magának” az ismeretlen területekre, miközben akaratlanul is felnyögök. Ez volt az első csókom. Tapasztalatlan és ügyetlen, még is más nem jutott eszembe. Kezemmel a tőlem telhető legnagyobb szilárdsággal próbálom tartani a férfit, hogy ne tudja olyan könnyen kitépni magát előlem. Bátortalan vagyok igen, de minden tőlem telhetőt megtettem. Csókom nem volt túl szenvedélyes, hogy is lehetne, ha egyszer magam is félek, de minden érzelmem beleraktam, melyet csak elő tudtam bányászni magamból. Aggódtam a férfiért, meg akartam nyugtatni… mindig is kész voltam feláldozni magam másokért… és ha mást nem… talán ezzel a férfi figyelmét is elvonom a fájdalomról, ha nem is egyből, akkor szépen lassan. Bár ha a férfi kezei vándorútra tévednek, megremegek félve, és felnyögök rémülten, de nem húzódok el… muszáj eltűrnöm… muszáj… tartom magam ehhez, miközben szemeimből könny folyik végig arcomon.

Leon Wittman

Leon Wittman
Déli Katona
Déli Katona

Valamit mintha motyogna Miu, de nem igazán érdekel jelenleg. Csak arra várok, hogy valahogy kiüssön, vagy varázslattal elmúlassza a fájdalmam, vagy vágja át a torkom, akármit, csak csinálja már.
Aztám rámparancsol, és becsúszik a látóképembe a meztelen teste. Jelenleg ez sem tud túlzottan meghatni. Aztán... lecsókol.
Miu. Aham...
Ez magában eléggé meglep, de ezen felül is van valami - talán az ízben van benne valami, esetleg az ismeretlen forrású forró valamiben, ami az arcomon végig folyik, de felevelődnek régi emlékek. Az az alig érezhető, körtés íz...
Byanca...
A körülmények, hogy megakarok halni, sokkolódok egy teljesen váratlan élménytől, és hogy egy mélyen eltemetett, keserédes emlék előretör, ledob a realitás pereméről.
Kinyújtom a kezemet, és a derekánál magamhoz húzom a lányt. Közelebb... hadd ölelhessem meg szorosabban. Hadd érezzem újra... csak egy kicsit.
A kézfejem a dereka tetejétől a feneke kezdetéig jár fel-és alá, simogatom azt a bársonyos bőrét. Másik kezemmel a háta közepétől a nyakáig felfele próbálom kényesztetni a teste felületét.
Azt hiszem elerednek nekem is a könnyeim.
Annyira csókolók hevesen, amennyire csak képes vagyok rá, de ha képes is lennék rá, meg nem szólalnék. Nem akarok elijeszteni ezt a szép képet. Biztos csak álmodok.
Ebben az egészben nincs semmi erotikus felhang - ebben csak szerelmes szenvedély van. Az emlékek erőteljes dolgok.


_________________
If you treat me like a dog, then I'll bark and bite as well.

Miu Silverfalls

Miu Silverfalls
Tünde Druida
Tünde Druida

Érzem, ahogy a csókom hatására a férfi teste megmerevedik egy pillanatra, majd szépen lassan elenged. Kiáltásainak próbálkozása szépen lassan abbamarad, nyöszörgése pedig maximum egy másik hangszínbe válthat át. Alig érezhetően remegek, nem a mámortól, inkább a félelemtől. A férfi abbahagyta a kínlódást és egy pillanatra próbáltam elmenekülni, de ekkor kezei magához szorítottak és nyelvei vad táncba kezdtek. Halkan felnyögök, ahogy a férfi nemes egyszerűséggel támadásba váltott át. Testem hirtelen nehézzé vált, fejemben a gondolatok, csak úgy kavarogtak, mintha valami furcsa tudatmódosítót szedtem volna be. Szívem nagyot dobban, és furcsán lihegve válok a férfi ajkaitól, mielőtt még közelebb húz magához. Testemen libabőr és hidegség fut végig, ahogy a férfi karjai végigsiklottak a bőrömön. Aprókat szuszogva veszem észre, hogy védelmem romokba hever. A tekintetem lassan elhomályosul „köd” előtt, mely már-már teljesen elnyelt. Az ostromló hevesség lassan teljesen elfeledtette velem mi van. Kezem megrebben, és bátortalanul indul meg a férfi oldalán végigsimulva. Ám ekkor minden megváltozott. Érzem, ahogy a férfi kezei a fenekemig süllyedtek, és bár nem fogták meg, testem ösztönösen reagál. Sikoltva lököm el magam a férfitól, gyenge pofonnal kísérve. Fenekemre esve, tolom hátrébb magam a férfitól kézzel-lábbal, rémülettől kitágult, de még ködös tekintettel. Lihegtem, a vérem forrt, mely látszódhatott sápadt arcomon. Már nyíltan potyogtak a könnyeim és remegve takartam el kebleimet, és összehúzott lábakkal fedtem el a további apróságokat. Örültem, hogy a férfi jobban van, de túl messzire ment… de..de.. valójában én voltam a hibás… én… én… nem tudom mi ütött belém… miért hagytam neki eddig? Válaszokat nem is várva szaladtam az ágynemű kupachoz csattogó lábakkal, hogy a vékonyabbik takarót magamra borítva zokogni kezdjek a kupac mögé „rejtőzve”. Éreztem, ahogy a szívem elnehezedik, és bár nem voltam szomorú, mégis bánatos, kissé kétségbeesett volt sírásom. Úgy tűnt megtört a jég… annyi ideig próbáltam leszokni arról a szörnyű nap által rám ragadt félelemtől, de nem sikerült, ám végre megfeledkeztem róla... most pedig… ismét felhasadt ez a varr.. egy nap már kétszer is… Észre sem veszem, ahogy a gyertyák fénye tompulni kezd. Nagyjából 20 perc- fél óra múlva kialszanak sötétséggel ellepve a szobát, de egyelőre elkerülte a figyelmem.

Leon Wittman

Leon Wittman
Déli Katona
Déli Katona

Fantazmagóriámból hamar visszaránt egy pofon...ocska. A lényeg hogy visszatértem, és eszembejut minden. Miu menekül előlem... mit tettem már megint?
A fájdalom szintúgy visszaszökik, bár már nem annyira borzalmas. Beállt egy elgyengítő, erőteljes lüktetésbe, amit túl lehet élni, de azért legnagyobb ellenségeimnek sem kívánnám mindig.
A földön fetrengve szenvedek, és Miu már rég messze jár. A bennem újraértelmezett távolságokban nagyon is messze. De jól hallom, hogy sírdogál. És most akármi mögé megpróbálhatnék elbújni, de miattam. Megsírattam valakit, akit kedvelek. Megint.
Akármennyire is próbálkozom borzalmas vagyok. Oda szeretnék menni hozzá és megnyugtatni, de csak rosszabítanék a helyzeten. Meg, képtelen is vagyok rá. Most biztos megutált, fél- és szóba se állna velem.
A plafont bámulom, és próbálnám rendezgetni a gondolataimat, de akárhova is fordulok, egy lányt találok, amihez fájdalmas és/vagy szomorú képek kötnek. Miért történik ez mindig?
El kell kezdenem megjavítani körülöttem a dolgokat. Azonnal.
- Sajnálom... - mondom a hangomban őszinte fájdalommal. - Tudom, hogy ez nem elég, és hogy elviselhetetlenül viselkedtem, de... - itt megakadok. De mi? Mit tudnék felhozni, miféle mentséget, miféle kompenzációt, amivel akármit is elérhetnék? - ... másom már nincs. Ha azt szeretnéd, többet nem is szólok hozzád, és bekötöm a másik szememet is. - mondom minél közömbösebb hangon. Bár csak tehetnék valamit, akármit, ami a végén nem fordul rosszra.


_________________
If you treat me like a dog, then I'll bark and bite as well.

Miu Silverfalls

Miu Silverfalls
Tünde Druida
Tünde Druida

Hosszú ideig kitart, míg a be nem tudtam fejezni a sírást és szemem a végére, szinte már égetett. De nem érdekelt… egyszerűen… csak szerettem volna kicsit visszahúzódni magányomba. Végül szipogva dőlök neki a kupacnak gyengén, majd még könnyes szemmel meredek egyenesen a már-már alig pislákoló gyertyafényt. Úgy tűnt hamarosan sötétbe borul a terem, így némán, felálltam és tompán nyögve felveszem a földről a huzatokat és a férfihez sétálok lassan, és egyszerűen ledobom mellé. Annyira le voltam törve, és annyira esetlennek éreztem magam, hogy egyszerűen, már pucérságommal sem törődve lehajoltam és elkezdtem előkészíteni a fekvőhelyet, majd miután kész voltam suta mozgással indultam meg a kád felé, majd némán magam köré csavarom a leszakadt függönyt. Csak magányosan bámultam a magam elé.
- Feküdj be az ágyba Leon… pihentetned kell magad, különben nem gyógyulsz meg. – hangom rekedt volt és színtelen.
Ha problémázna, esetleg csak némán bámulok előre, miközben az arcomra száradt könnyekkel mit sem törődve vártam. Akár bemászott, akár nem nagyjából pár perc múlva az utolsó gyertya is sisteregve kihunyt a falon, teljes sötétségbe rejtve minket. Lehet, hogy csak a fény hiánya, vagy a hideg kő, de a hideg rögtön kirázott. Lehajtom fejem, és reszketve húzom még összébb magam, hogy ezzel is megpróbáljam melengetni magam.



A hozzászólást Miu Silverfalls összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Szept. 20, 2016 4:47 pm-kor.

Leon Wittman

Leon Wittman
Déli Katona
Déli Katona

Miu nem igazán veszi észre a mondanivalómat. Úgy döntök nem erőltetem a dolgot - elég kárt okoztam egyébként is. Lassacskán magában megnyugszik, fel kell, majd mellém ejt valami drapériát -valószínűleg takarót vagy huzatot. Megágyaz nekem, majd életunat hangon kér meg rá, hogy tegyem el magam holnapra.
Pár pillanat múlva megszűnik létezni a maradék látóviszony is.
Tudom, hogy most az lenne a legrosszabb, ha odamennék hozzá, és megölelném. Egy életre elege lehet a közelségemből, és ezt nagyon is meg tudom érteni. De teljességel meztelen, így biztos meg fog házni a hidegben.
Kikotorászom valahonnan a közelemből a mankómat, és megpróbálok talpra állni. Rövid keresgélés után megtalálom Miut a sötétben, hallom, ahogy egy kicsit reszket.

Ha engedi
Megpróbálom felkarolni, szó nélkül, és odakísérni a nekem megágyazott helyhez, lefektetve. Bőven túl sok sokk érte egy életre. Én valahol arrébb dőlök le a földre.

Ha nem engedi
Megpróbálnám felkarolni, de teljességel rezignáltan meg sem mozdul. Ez esetben leveszem magamról a zekémet, és ráterítem - valahogy, ha csak egy kicsit is, segíteni akarok rajta. Vissza szenvedek a fekhelyemhez, és megpróbálok aludni. Nem akarom mára többet zavarni.


_________________
If you treat me like a dog, then I'll bark and bite as well.

Serene Nightbough

Serene Nightbough
Mesélő
Mesélő

Ultimate ecchi játék. Szerintem mindent elmondtunk már, amit tudnotok kellett, egyébként első fejezetnek még kerek is lett, a szószám is megvan.
Jár mindkettőtöknek a 100 tp.

Ajánlott tartalom



Vissza az elejére  Üzenet [2 / 2 oldal]

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.