Quest for Azrael
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!



Multiváltó
Felhasználónév:


Jelszó:


Legutóbbi témák

» [Útvesztő] A magoi hét próbája
by Astonien Michelberger Szomb. Május 11, 2024 11:10 pm

» [Azonnali] - Mechanische Kasten
by Wilhelmina von Nachtraben Hétf. Május 06, 2024 10:49 pm

» Negralous (folyamatban)
by Negralous Pént. Május 03, 2024 9:17 pm

» [Magánjáték - Sigrun und Erlendr] Sárguló falevelek közt
by Erlendr von Nordenburg Vas. Ápr. 28, 2024 3:10 pm

» Alicia Zharis
by Ostara Vas. Ápr. 28, 2024 2:50 pm

» Alicia Zharis
by Ostara Vas. Ápr. 28, 2024 2:48 pm

» Alicia Zharis adatlap
by Alicia Zharis Hétf. Ápr. 22, 2024 1:43 pm

» Képességvásárlás
by Alicia Zharis Vas. Ápr. 21, 2024 11:30 pm

» Rothadó kalász - Dél (V.I.Sz. 822. Ősz)
by Hóhajú Yrsil Vas. Ápr. 21, 2024 4:42 pm


Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

Erhard, Corlieva és Wyn ~ A Jó Kaja Szaga, avagy Alkonyat Teliholdkor

3 posters

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Go down  Üzenet [2 / 2 oldal]

Vendég


Vendég

Nocsak lehet ezt a szert többször kéne használnom.
-Segítek gyermekem .Mindenben segítek.-lehajoltam és finoman megpusziltam a homlokát. Kicsit lehet sok de remélem elég ahhoz hogy megmutassa hol találom a testvérét .Vajon mennyire fog emlékzeni ezekre a dolgokra. Elmosolyodtam .sikerül csak okosan kell a szavakat forgatnom. Felugortam.
-Pihenj gyermekem amint felvirrad a nap elindulunk -jelentettem ki.-Meglátogatjuk hogy van a testvéred rendben?-egy pillanatig elgondolkoztam h jó ötlet-e ,de mi baj lehet belőle. Fogtam a táskám beletettem pár üveg mézet a naplóm és az ásom.A fioláimat újra kellett töltenem. Igyekezte.m halkan mozogni nem akartam senkit se zavarni vagy felkelteni a házban.Végül amint elintéztem a dolgaim hatalmas az arcomon ültem le a székre és kezdtem olvasni az egyik könyvet .Nem kell aludni annyit meg most wyn teljesen el van terülve az ágyamon és valami patakról hadovál. Lehet ugrálnom kéne egy kicsit rajta hogy tényleg érezze ahogy a hullám ringatja.Végül vállat vontam és a könyvnek szenteltem minden figyelmemet.A szer már talán nem tud új dolgot produkálni az egeremen .Sóhajtottam hosszú ez az éjszak utálok várni de ha Wynt így elindítom hogy vezessen még a végén megöl minket mert azt hiszi hogy egy patakba úszkál... remélem nem éri el a tengert.

Wyn Silvernight


Sötét Tünde Druida
Sötét Tünde Druida

Alig észrevehetően bólintottam, ám akkor már nem volt nyitva a szemem. Valójában azért csuktam be, hogy ne lássam folyni a saját könnyeimet, de nem értettem, hogyan juthatott eszembe ekkora képtelenség. Hiszen a patak alattam volt, nem pedig felettem, hogy meglássam magam benne. Mindenesetre megtettem, sötétséget varázsoltam magam elé, hogy beborítson, betakarjon éjszakára és enyhet adó álmot hozzon, hogy minél hamarabb reggel legyen.
De még a sötétség is kavargott, fojtogatott. Csak a szemhéjaimon átsejlő gyertyafény nyugtatott meg, mint egy aprócska napsugár az éjszakában, a feketeségben, amelyről egészen eddig azt hittem, hogy a barátom. Feküdtem a patakban, és azt kívántam, bár hideg volna újra, bár átjárná a testem, hogy felébresszen ebből az őrületből, aminek a saját életemet éreztem. Azt, ami lett belőle. Meg akartam szökni, elbújni, mint régen, eltűnni a semmiben, hogy ne is emlékezzenek rám. Egyedül lenni egy rendetlen szobában, ahová mindig is való voltam.
Nem. Mennem kell. Lunasa sírja...
Hangos sírás tört ki belőlem, egyetlen légvétel erejéig. Megfordultam, mintha nem félnék attól, hogy megfulladhatok, csak hogy rájöjjek, valami egészen puhával találtam szembe magam. Valami olyannal, ami álmosító. Felhúztam a lábaim, egészen a mellkasomhoz, aztán a kezeimet a kettő közé ékeltem. Most jó volt. Biztonságban éreztem magam. Csend vett körül, csak egy szék recsegése hatolt bele itt-ott, mintha az ülőalkalmatosság is helyet kérne mellettem az alvóhelyemen. Aztán már nem hallottam semmit. Csak a nyugalmas, egyhangú sötétséget láttam magam előtt, amely ugyanolyan meleg volt, mint az azt körülölelő gyertyafény.


_________________
"Nutella-One! Nutella- One, report!"
"Sir, there are at least....six aisle of Nutella in the target area!"
"Okay, Nutella-One. Commence Operation: Total Annihilation. Move in, flank the area with Nutella-Two. Stat rep ASAP. ETA: 2 spooning sec."
"Sir, yes, Sir! Nutella One out!"
/Crispin Shadowbane/

Serene Nightbough

Serene Nightbough
Mesélő
Mesélő

Átrágtam magam a történeten, az eredetileg aranyos kis árvaházas történet meglehetősen sötét fordulatot vett a végére. Gyanítom itt még nincs vége, jöjjön a következő fejezet!
Addig is ösztönzésül mindhármótoknak itt van 100 tp

Ajánlott tartalom



Vissza az elejére  Üzenet [2 / 2 oldal]

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.