Quest for Azrael
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!



Multiváltó
Felhasználónév:


Jelszó:


Legutóbbi témák

» [Útvesztő] A magoi hét próbája
by Jozef Strandgut Hétf. Ápr. 29, 2024 9:27 pm

» [Magánjáték - Sigrun und Erlendr] Sárguló falevelek közt
by Erlendr von Nordenburg Vas. Ápr. 28, 2024 3:10 pm

» Alicia Zharis
by Ostara Vas. Ápr. 28, 2024 2:50 pm

» Alicia Zharis
by Ostara Vas. Ápr. 28, 2024 2:48 pm

» Alicia Zharis adatlap
by Alicia Zharis Hétf. Ápr. 22, 2024 1:43 pm

» Képességvásárlás
by Alicia Zharis Vas. Ápr. 21, 2024 11:30 pm

» Rothadó kalász - Dél (V.I.Sz. 822. Ősz)
by Hóhajú Yrsil Vas. Ápr. 21, 2024 4:42 pm

» Hóhajú Yrsil Bűvös Boltja
by Hóhajú Yrsil Vas. Ápr. 21, 2024 4:30 pm

» Ez vagyok én
by Kyrien Von Nachtraben Szomb. Ápr. 20, 2024 9:58 am

Top posting users this month
No user


Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

Magánjáték: Nebelwalddal csak a baj van

3 posters

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Go down  Üzenet [2 / 2 oldal]

31Magánjáték: Nebelwalddal csak a baj van - Page 2 Empty Re: Magánjáték: Nebelwalddal csak a baj van Szer. Feb. 10, 2016 7:26 pm

Dieter von Rotmantel

Dieter von Rotmantel
Vámpírmágus
Vámpírmágus

Jól gondoltam, Liz nem finomkodott. Ahogy ágyat értem az egyik hálás féltünde házában szakértelemmel csatolta le rólam az acélirhát majd tapogatta végig a bordáimat. Hangosan felszisszentem, ahogy egy-egy érzékenyebb ponthoz ért, mire ő csak elégedetten bólogatott.
- Nincs belső vérzésed, ami remek. Nem fáj a lélegzés, igaz? - kérdezte, mire csak bólintottam. Az éppen nem fájt; sok minden igen, nagyrészt amit csinált, de szerintem az előbbi elégedettsége főképp ennek szólt.
- Legalább valaminek. - feleltem egy fanyar mosollyal Loreena rosszmájú megjegyzésére. Nem volt könnyű megsérteni, főképp szavakkal.
- Igazából nincs nálam semmi, amivel beköthetném Rein bordáit. - nézett elgondolkodva a sálamra Liz, mire felhorkantam.
- Nem, határozottan nem.
- De azt hiszem megoldom. Még egyszer köszönöm, hogy nem hagytad meghalni és nyilat sem repítettél a fejébe. - Iróniába csomagolva úgy látszik könnyebben szaladt ki a száján az a bűvös szó.
- Egy apróság még. - kezdtem bizonytalanul. Mennyire lehettem vele őszinte nem tudtam, de már így is többet tudott rólam, mint sok mindenki. - Nem lenne előnyös rám nézve, ha véletlenül a vámpírok fülébe jutna, hogy itt jártam. Kissé... haragos a viszony köztem és a családom között. Megkérhetnélek, hogy ne említs meg olyannak, aki kapcsolatba hozható velük? Legalább is egy ideig.


_________________
"I watched with glee
While your kings and queens
Fought for ten decades
For the gods they made."

32Magánjáték: Nebelwalddal csak a baj van - Page 2 Empty Re: Magánjáték: Nebelwalddal csak a baj van Szer. Feb. 10, 2016 7:43 pm

Gloria

Gloria
Klerikus
Klerikus

Kicsit még marad, hogy lássa, hogy jól ellátják-e Reingardot, és hogy van-e rá szükség. Szerencsére az orvosnő kiváló diagnózisa után kicsit mind fellélegezhetnek, hogy csak bordák törtek. Járhatott volna sokkal rosszabbul is. A sál említésére elmosolyodott. Kezdte érteni mire is gondolhatott Reingard, amikor említette, hogy a sálat már sok mindenre használták. Csak a mai napon volt már fojtókötél, most meg kötszer... Többnyire arra tippelne, hogy kötszernek használják. Már felajánlaná, hogy kerít kötszert, de amikor Elsarea inkább közli hogy megoldja ráhagyja.
- Még egyszer szívesen. A nyílra nem szolgált rá. - vigyorog rá a npre. Most mondhatná, hogy Reingard kedves vámpír, de annyira nem ismeri, meg furcsán is hangzana. Érdeklődve hallgatja a plussz egy apróságot, amit a férfi kér, és ezt könnyebb is lesz teljesítenie, mint először gondolta volna.
- Ami azt illeti, nem mondtad el a vezetékneved. De ne aggódj, a keresztnevedet sem, szóval ha nagyon nyaggatnak a jelentés miatt, legfeljebb annyit fogok beleírni, hogy egy vámpír vadász. Vagy csak simán másik vadászt akit felbéreltek, és akkor már a vámpírt se fogják tudni. - nem keresnek titkokat ott, ahol nem nyilvánvaló, hogy van, itt pedig ez inkább személyes kérés, és véleménye szerint a tündéket pont nem érdekli, hogy milyen családból való vámpír segített be. A semlegesség néha átok, néha áldás.
Úgy tűnik viszont, hogy itt már nincs rá szükség, így ellöki magát a faltól.
- Még egyszer köszönöm a segítséget. Megyek szólni az őröknek, hogy vannak túlélők. Vigyázzatok magatokra... Hm... Nem is, inkább egymásra vigyázzatok, Reingard és Elsarea. ~az valószínűleg jobban fog menni. ~ teszi hozzá gondolatban, de hangosan már nem mondja ki. Ha nem marasztalják, akkor kisétál a házból, és szól néhány tündének a legközelebbi őrposzton, hogy szedjék össze az életben maradt banditákat, és bánjanak velük legjobb belátásuk szerint.


_________________
"Find the lady of the light gone mad with the night
That's how you reshape destiny"

33Magánjáték: Nebelwalddal csak a baj van - Page 2 Empty Re: Magánjáték: Nebelwalddal csak a baj van Szer. Feb. 10, 2016 7:57 pm

Dieter von Rotmantel

Dieter von Rotmantel
Vámpírmágus
Vámpírmágus

Csak bólintottam a javaslatra, amit a tünde tett. Talán ennyi elég lesz, hogy ne rakják össze túl gyorsan a Kitaszított-kirakóst. Habár mikor másodjára követtem el a tettet, amiért először csak a toronyból tiltottak ki, nem beszéltem az úrnővel. Meglehet, hogy ezért vagyok még életben, de az is, hogy nem is tud róla. A búcsúzóul mondott kívánság furcsa, mosolygásszerű fintort csalt Elsarea arcára, engem viszont csak elgondolkoztatott. Nem szerettem a túl okos idegeneket, de egyelőre megbocsájtottam neki.
- Vigyázz te is magadra, Loreena. És vigyázz a Nebelwaldra is fél szemmel helyettem.
Meglehet, hogy már nem is hallotta a végét.
- Rein... - kezdte Elsarea remegő ajkakkal, mire felé fordultam. - Hogy... mertél olyan flegmán ellovagolni és egy ismeretlen nő vállán visszakecmeregni, törött bordával... - kezdett bele legendássá vált hisztijébe. Reméltem pedig, hogy elfelejtette.

//Köszönöm a játékot!//


_________________
"I watched with glee
While your kings and queens
Fought for ten decades
For the gods they made."

Ciel von Eisenschnittel

Ciel von Eisenschnittel
Felderítő Kapitány
Felderítő Kapitány

Nagyszerű játék volt, kellemes volt olvasni. Mindkettőtöknek jár a tapasztalat. 100 TP 

BTW Lory, írd ki nyugodtan, hogy KURVA, ha kimondja valaki, akkor nem profán, csak lore hű.

Ajánlott tartalom



Vissza az elejére  Üzenet [2 / 2 oldal]

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.