Quest for Azrael
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!



Multiváltó
Felhasználónév:


Jelszó:


Legutóbbi témák

» [Útvesztő] A magoi hét próbája
by Astonien Michelberger Szomb. Május 11, 2024 11:10 pm

» [Azonnali] - Mechanische Kasten
by Wilhelmina von Nachtraben Hétf. Május 06, 2024 10:49 pm

» Negralous (folyamatban)
by Negralous Pént. Május 03, 2024 9:17 pm

» [Magánjáték - Sigrun und Erlendr] Sárguló falevelek közt
by Erlendr von Nordenburg Vas. Ápr. 28, 2024 3:10 pm

» Alicia Zharis
by Ostara Vas. Ápr. 28, 2024 2:50 pm

» Alicia Zharis
by Ostara Vas. Ápr. 28, 2024 2:48 pm

» Alicia Zharis adatlap
by Alicia Zharis Hétf. Ápr. 22, 2024 1:43 pm

» Képességvásárlás
by Alicia Zharis Vas. Ápr. 21, 2024 11:30 pm

» Rothadó kalász - Dél (V.I.Sz. 822. Ősz)
by Hóhajú Yrsil Vas. Ápr. 21, 2024 4:42 pm


Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

Luna Luntika

2 posters

Go down  Üzenet [1 / 1 oldal]

1Luna Luntika Empty Luna Luntika Szer. Aug. 17, 2016 4:22 pm

Luna Skyfesh

Luna Skyfesh
Kísértő
Kísértő

Név: Luna Luntika
Faj: démon
Frakció: -
Kaszt: Csábdémon /Succubus/
Nem: Nő
Kor: 6 hónapos

Kinézet: Első benyomásra, egy törékeny fiatal tizennyolc éves lánynak látsz, pedig a látszat néha csal. Törékenységem ellenére, van bennem erő, s ha akarom meg is mutatom. Hajam hosszú, a hátamig ér, és lila színű. Az orrom, kicsi fitos, amivel tökéletesen elégeted vagyok. Ajkaim érzékiek, csókra hívogatóak. Szemeim írisze piros, s tökéletesen látok velük. Hátam egyenes, s két szárny nőt ki belőle, amiknek használatát még gyakorolnom kell. Kebleim, nem természet ellenesen nagyok/vagy hatalmasak, de nem is mondanám magam deszkának, hanem valahol a kettő között. A deszkássághoz még így is közelebb vagyok, mint a másik véglethez. Lábaim, hosszúak és formásak, melyet eltakar a szoknya. Öltözékem nagyja, fekete s más színt nagyon nem is látsz rajtam.

Jellem: Nem vagyok egy karót nyelt vén lány, nyitott vagyok mindenre. Hírhedten könnyű vérű vagyok, ezért is dolgozom bordélynál, mint kurva. Nyíltságom révén, mindig én kapom a (különleges kívánságú) ügyfeleket, akikkel nekem kell foglalkoznom, de egy cseppet sem bánom, hisz így legalább lelkileg akár tönkre is tehetem őket. Titkon, egy férfi háremet szeretnék, melynek tagjai az én ügyfeleim. Tisztában vagyok azzal, hogy nem vagyok tökéletes, és nekem is vannak hibáim, de nem is küzdök ellenük. Néha, van olyan nálam, hogy úgy viselkedem, mint egy rossz gyerek, máskor pedig érettebb vagyok a koromhoz képest. Szeretem manipulálni mások érzését, főleg a férfiakét. A faj társaimhoz, barátságosan viszonyulok, ha ők is úgy állnak hozzám.

Előtörténet:
A piacot járva, nézelődök az áruk közt, de nem azért vagyok itt, hogy vásároljak, csak szét akarok nézni. Látni szeretném, hogy mi is itt a választék. Töbnyire zöldség, és gyümölcs található, de bentebb ékszerek is kaphatóak. Az egyik standnál, egy szakadt ruhás fiúcska álldogál, s nézegeti a portékát. Az eladó, egy már a hetvenedik élet évében járó hölgy, aki talán látja, hogy van ott valaki. Tovább indulnék, de hirtelen egy hang üti meg fülemet, s mikor oda fordulok, a fiú már nincs is ott.
- Mi történt? - Megyek oda, az öreg hölgyhöz, aki belekezd mondandójába. Mint megtudom, a fiú egy almát lopott. Erszényecskémet, elő veszem, s pár érmét veszek ki, remélve, ennyi elég lesz. Magam se értem, hogy miért is teszek ilyet démon létemre, de végül is meg teszem. Az öreg hölgy, hálálkodva köszöni nekem, hogy kifizetem a fiú helyett az alma árát, amitől nem vagyok boldog, így egy sikátor felé veszem az utam, mikor elhagyom a piacot. A sikátorban lekerül rólam a köpeny, ami eddig takarta a szárnyaimat. Szárnyaimat kinyújtóztatom, majd azokkal csapkodva, az égbe emelkedem. Nem gondolkodom azon, hogy merre induljak, csak úgy cél nélkül kezdek repkedni. Imádok repülni, és imádom azt is, hogy ilyenkor a szél a hajamat cirógatja, és az arcomat, valamint a sebességet is imádom. Ettől érzem magamat igazán elevennek, a munkám mellett. Néhány szárny csapásnyira, megpillantom a fiút, aki két másik nagyobb fiú társaságában van, s valamin kacarásznak. Zuhanva száguldok feléjük, de csak az a egy fiú érdekel, aki a hölgytől lopott. Amint oda érek, a fiút elkapom a vállánál, s felemelem. A fiú, úgy visítozik, mintha kínoznám vagy valami, ami nos szerintem nézőpont kérdése, bár meg érdemelné, csak én nem olyan démon vagyok, így lopásért nem büntetek senkit. A csábdémon vagyok, s nem valami nem tudom milyen démon. De, ez nem akadályozhat meg abban, hogy kicsit beszélgessek vele. Nem is tervezem megbüntetni, hisz arra ott van a családja, vagy a katonák. A fiúval a karomban térek vissza a sikátorba, ahonnan nemrég fel szálltam, s ahol a köpenyemet is hagytam. A fiút, parancsára elengedem, aki erre a földre zuhan.
- Te büdös kurva, nem így gondoltam. - Fakad ki, miután én is kecsesen földet érek, s düh sugárzik az arcáról. Egyenlőre, nem mondok semmit, csak megvetően pillantok vissza a fiúra.
- Vigyázz a szádra, te taknyos. - szólok a fiúra, közben a köpenyemet vissza veszem magamra. - Különben, pedig akár, a nővéred is lehetnék. - Mondom tovább.
- A szárnyadtól eltekintve, elfogadnálak nővéremnek. - Mondja nekem, most már vigyorogva, mire én csak felsóhajtok, és a szemeimet forgatom. - Egyébként, én Damien vagyok. Téged, hogy hívnak? - Kérdi, közben kezeivel, a fenekemre legyint amin nem is akadok ki, bár gondolom kéne.
- Luna. - Szűröm ki a szót, a fogaim közt. Egyáltalán nem így terveztem, hogy magamba bolondítsam, de már nemis tudnék mit tenni ellene. Kezem ökölbe szorul, de aztán el is ernyed. A közelben, valami leesik, és mind a ketten odafordulunk, s látjuk, hogy egy fekete macska van ott, majd ránk nyávog, s el is húz onnan. Én, vissza fordulok a fiúhoz, aki még mindig a macska hűlt helyét figyeli, közben motyog valamit, de nem értem, s az igazat meg vallva, nem is érdekel, hogy mit is motyogott az előbb. Kint, a nyílt utcán, emberek és más fajú teremtmények járkálna, egymással beszélgetve.
- Egyébként nagyon örvendek, Luna. - Szólal meg megint a fiú, rám pillantva. - Lennél a barátnőm? - Kérdésére, úgy nézek rá mint aki ha egy őrült lenne, akit most engedtek szabadon.
- Bocs kis haver, de nálam az idődet vesztegeted, mert én független szeretek maradni. Nem leszek senki csaja, a tiéd pedig pláne nem. S nem azért mert kicsi vagy, hanem mert én ez mellett döntöttem. Egyébként, meg miért loptál? - mondom neki, aztán rákérdezek a lopásra nála, mire Damien, lehajtja a fejé, s ismét motyog valamit, de ezt már azért értettem is valamennyire. - Nem azért kérdem, csak érdekel. De, ha nem akarsz, ne válaszolj rá semmit. - Mondom,  egy váll rándítás kíséretében.
- Mit akarsz tenni? Át adsz, egy katonának? - Hangjából, tisztán kiérezhető, hogy őt ez már nem érdekli. Mintha már most bele törődött volna abba, hogy neki a börtönben van a helye. Válaszul csak megrázom a fejem.
- Ki fizettem az almát, s ennyi történt aztán. - Mondatomra, egy közönyös biccenéssel válaszol, majd látom, hogy a keze ökölbe szorul.
- Hé, fiam te meg mégis, mit keresel itt? Anyád, aggódik miattad. -  Szólal meg valaki, Mire oda nézek, egy páncélos férfit pillantok meg, aki szúrós tekintettel nézz énrám. Damien, megindul a férfi felé s még mindig lefelé nézz a srác. Amint oda ér, apjától kap egy taslit, majd én is távozom, az ellenkező irányba. Út közben, ismét leveszem köpenyem, s fel szállok az égbe, karomban a köpenyemmel. Ezúttal a temető felé szárnyalok, mert valamiért oda akarok menni. A temető egyik részében egy rétes részében, egy alakra leszek figyelmes, aki sírt jött meglátogatni. Még tettem egy jó pár kört a temetőnél, aztán leszálltam a földre, egyenesen az alak közelében, egy fa mögé. Kikandikálva látom, hogy az alak egy öreg hölgy, de nem az akit a vásáron is láttam, ez a hölgy egészen más. A hölgy egy virág csokrot tesz a sírra, közben mond valami, de nem lehet érteni a szavait. A csuklyát, a fejemre húzom, s úgy indulok a hölgy felé. Mikor a közelébe érek, a kíváncsiság  nagy úrrá válik, s megnézem a feliratot, hogy ki nyugszik itt. Csak annyit sikerül kiderítenem, hogy aki itt fekszik, őt is Lunának hívják, akár csak engem. De, egyenlőre nekem még ez is elég. Amint oda sandítok, a hölgy úgy nézz rám, mintha megsértettem volna, én pedig tovább megyek, gyors léptekkel mint aki rohan valahova. De, egyébként is sietnem kell, hisz kezdődni fog a műszakom, s megint várhatom azt a sok férfit, akiknek betegebnél betegebb igényeik vannak, s nekem ezt kikel elégítenem. Ma, ehez most semmi kedvem nincs, de ez a munkám, akár tetszik akár nem. A megfelelő távolságban, ismét az égbe emelkedem, s most egyenesen a Bordély hoz repülök, ahol talán már vár az első ügyfelem. Repülve, hamar ott is vagyok, s magamra kanyarítva a köpenyemet, s úgy lépek az épületbe. Egyenesen a szobámba haladok, gyors léptekkel, s egy jó pár gogondolattal a fejemben, hogy egyszer vissza megyek a temetőbe, hogy pontosabban tudja, hogy kicsoda is ez a másik Luna, csak azt nem értem, hogy ez engem miért is izgat ennyire, hisz nem is ismerős, csak az ő neve is Luna. Ahogy végig sétálok a folyóson, arra gondolok, hogy hat hónappal ez előtt, milyen esetlen kezdő démon voltam, de ma se vagyok profibb, mint akkor. Emlékszem, hogy megvoltam ijedve, mikor először emelkedtem fel a magasba, s megláttam a szárnyaimat. Vagy mikor hosszú körmeim lettek, amikkel védekezni tudok, vagy esetleg azon dolgok, amivel a férfiakat tudom manipulálni. Előbbit, nagyon is szeretem, ahogyan a repülést is. Ugyan hallottam szóbeszédeket egy bizonyos kardról, ami kívánságokat teljesít, és bár nekem is lennének kívánságaim, mégse indulok a nyomába. Az én célom, hogy megismerjem ezt a másik Lunát, hogy tudjam ki ő és mikor halt meg.
Részlet: Sleeping Sunból
Azt kívánom erre az éjszakára,
erre az életre,
a sötétség vegyen körül,
és egy fényes tengerpart.
Ó, bárcsak a nappal együtt mehetnék le
Aludnék,
Sírnék, veled.



A hozzászólást Luna Luntika összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Aug. 19, 2016 9:47 pm-kor.

2Luna Luntika Empty Re: Luna Luntika Pént. Aug. 19, 2016 6:34 pm

Serene Nightbough

Serene Nightbough
Mesélő
Mesélő

Alapvetően nem rossz történet ez, szépen megmutattál egy szeletet Luna életéből, és hogy milyen is ő, de néhány dolgot még hiányolnék:

Egy fél éves démon vagy, kíváncsi lennék a karaktered hogy áll hozzá ahhoz, hogy egyszercsak felébred az új testében, nem tudja ki ő, nem tudja hol van, azt sem hogy mire képes... Szeret egyáltalán démon lenni? Volt mestere aki tanítgatja, vagy magától kezdte el felfedezni a képességeit? Felfedezte már egyáltalán? Jó lenne többet tudni arról, hogyan is kezdődött az egész.

A másik a karakter motivációi. Alapvetően mindenki Azrael kardját keresi, de ettől el szoktunk tekinteni, ha látjuk, hogy van ami viszi előre a karaktert tényleg. A végén éreztem egy kis sejtetést, hogy talán a saját sírját látja (bár nem jellemző, hogy ugyan az lenne a démonnév mnt ahogy emberként hívtak), akár jó motiváció lehet, ha meg akarja tudni ki volt amíg élt, még ha erre sok esély nincs, de kitalálhatsz valami teljesen újat is... Lényeg hogy legyen valami ami tényleg mozgatja és motiválja a karaktert.

Kérlek egészítsd ki és szólj ha megvagy vele, bár ez után nem hiszem hogy probléma lenne majd. Smile Bármi kérdésed van szólj, akár nekem pm-ben vagy chaten vagy bárhol.

3Luna Luntika Empty Re: Luna Luntika Pént. Aug. 19, 2016 9:57 pm

Serene Nightbough

Serene Nightbough
Mesélő
Mesélő

A kis módosításokkal együtt az előtörténetet

ELFOGADOM

Készítsd el az adatlapodat és irány a játéktér! Kíváncsi leszek Luna hogy fog érvényesülni Veronia világában, és hogy bontakozik ki csábdémonként.

Személyes passzív: Repülés
Leírás: Luna nagy és erős szárnyakkal rendelkezik, amivel könnyedén a levegőbe tud emelkedni. Alacsony szinten csupán pár percig képes a levegőben tartani magát, de később egyre hosszabb ideig tud repülni, és képessé válhat nagyobb utak megtételére is a levgőben.

Név: Tépő karmok/Démoni ököl
Szint: 1.
Ár: Csábdémonok kezdéskor ingyen megkapják, 1000 váltó
Leírás: Minden Csábdémon első képessége saját maguk fegyverré alakítása. Succubusok(nők) esetében a karmok jönnek, amik az eredeti körmök húsz centiméter hosszúságúra nyúlását jelenti, amik acélkeményekké is válnak. A démoni ököl az Incubusok(férfiak) képessége, ami pedig a kéz ízületeiből kinövő csonttüskékből áll. Akkor nagyon jó, ha nincs más fegyver, mivel ingyen van és bármeddig fenntartható.

Felszerelés: Korbács

Ajánlott tartalom



Vissza az elejére  Üzenet [1 / 1 oldal]

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.