Quest for Azrael
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!



Multiváltó
Felhasználónév:


Jelszó:


Legutóbbi témák

» [Útvesztő] A magoi hét próbája
by Jozef Strandgut Hétf. Ápr. 29, 2024 9:27 pm

» [Magánjáték - Sigrun und Erlendr] Sárguló falevelek közt
by Erlendr von Nordenburg Vas. Ápr. 28, 2024 3:10 pm

» Alicia Zharis
by Ostara Vas. Ápr. 28, 2024 2:50 pm

» Alicia Zharis
by Ostara Vas. Ápr. 28, 2024 2:48 pm

» Alicia Zharis adatlap
by Alicia Zharis Hétf. Ápr. 22, 2024 1:43 pm

» Képességvásárlás
by Alicia Zharis Vas. Ápr. 21, 2024 11:30 pm

» Rothadó kalász - Dél (V.I.Sz. 822. Ősz)
by Hóhajú Yrsil Vas. Ápr. 21, 2024 4:42 pm

» Hóhajú Yrsil Bűvös Boltja
by Hóhajú Yrsil Vas. Ápr. 21, 2024 4:30 pm

» Ez vagyok én
by Kyrien Von Nachtraben Szomb. Ápr. 20, 2024 9:58 am

Top posting users this month
No user


Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

Luna Luntika

Go down  Üzenet [1 / 1 oldal]

1Luna Luntika Empty Luna Luntika Pént. Aug. 19, 2016 10:19 pm

Luna Skyfesh

Luna Skyfesh
Kísértő
Kísértő

Név: Luna Luntika
Faj: démon
Frakció: -
Kaszt: Csábdémon /Succubus
Nem: Nő
Kor: 6  hónapos

Kinézet: Első benyomásra, egy törékeny fiatal tizennyolc éves lánynak látsz, pedig a látszat néha csal. Törékenységem ellenére, van bennem erő, s ha akarom meg is mutatom. Hajam hosszú, a hátamig ér, és lila színű. Az orrom, kicsi fitos, amivel tökéletesen elégeted vagyok. Ajkaim érzékiek, csókra hívogatóak. Szemeim írisze piros, s tökéletesen látok velük. Hátam egyenes, s két szárny nőt ki belőle, amiknek használatát még gyakorolnom kell. Kebleim, nem természet ellenesen nagyok/vagy hatalmasak, de nem is mondanám magam deszkának, hanem valahol a kettő között. A deszkássághoz még így is közelebb vagyok, mint a másik véglethez. Lábaim, hosszúak és formásak, melyet eltakar a szoknya. Öltözékem nagyja, fekete s más színt nagyon nem is látsz rajtam.

Jellem: Nem vagyok egy karót nyelt vén lány, nyitott vagyok mindenre. Hírhedten könnyű vérű vagyok, ezért is dolgozom bordélynál, mint kurva. Nyíltságom révén, mindig én kapom a (különleges kívánságú) ügyfeleket, akikkel nekem kell foglalkoznom, de egy cseppet sem bánom, hisz így legalább lelkileg akár tönkre is tehetem őket. Titkon, egy férfi háremet szeretnék, melynek tagjai az én ügyfeleim. Tisztában vagyok azzal, hogy nem vagyok tökéletes, és nekem is vannak hibáim, de nem is küzdök ellenük. Néha, van olyan nálam, hogy úgy viselkedem, mint egy rossz gyerek, máskor pedig érettebb vagyok a koromhoz képest. Szeretem manipulálni mások érzését, főleg a férfiakét. A faj társaimhoz, barátságosan viszonyulok, ha ők is úgy állnak hozzám.

Felszerelés: Korbács
Személyes passzív: Repülés
Leírás: Luna nagy és erős szárnyakkal rendelkezik, amivel könnyedén a levegőbe tud emelkedni. Alacsony szinten csupán pár percig képes a levegőben tartani magát, de később egyre hosszabb ideig tud repülni, és képessé válhat nagyobb utak megtételére is a levgőben.

Név: Tépő karmok/Démoni ököl
Leírás: Minden Csábdémon első képessége saját maguk fegyverré alakítása. Succubusok(nők) esetében a karmok jönnek, amik az eredeti körmök húsz centiméter hosszúságúra nyúlását jelenti, amik acélkeményekké is válnak. A démoni ököl az Incubusok(férfiak) képessége, ami pedig a kéz ízületeiből kinövő csonttüskékből áll. Akkor nagyon jó, ha nincs más fegyver, mivel ingyen van és bármeddig fenntartható.

Szint: 1.
Tapasztalat: -
Vagyon: 1000 váltó

Küldetésnapló: Az eddig átélt kalandok, küldetések listája, lehetőleg linkkel együtt


_________________
Azt kívánom erre az éjszakára,
erre az életre,
a sötétség vegyen körül,
és egy fényes tengerpart.
Ó, bárcsak a nappal együtt mehetnék le
Aludnék,
Sírnék, veled.

Vissza az elejére  Üzenet [1 / 1 oldal]

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.