Quest for Azrael
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!



Multiváltó
Felhasználónév:


Jelszó:


Legutóbbi témák

» Aktuális azonnalik
by Ostara Tegnap 9:09 pm-kor

» [Azonnali] - Mechanische Kasten
by Ostara Tegnap 9:08 pm-kor

» [Útvesztő] A magoi hét próbája
by Jozef Strandgut Tegnap 4:58 pm-kor

» [Magánjáték - Sigrun und Erlendr] Sárguló falevelek közt
by Erlendr von Nordenburg Szer. Ápr. 17, 2024 4:05 pm

» Karakterek kitűzött céljai és tervei
by Rothawdar Arskeliss Kedd Ápr. 16, 2024 1:26 pm

» Sötétségből a fényre.
by Rothawdar Arskeliss Hétf. Ápr. 15, 2024 12:21 pm

» Arskeliss balladái
by Rothawdar Arskeliss Hétf. Ápr. 15, 2024 12:19 pm

» Rothadó kalász - Dél (V.I.Sz. 822. Ősz)
by Kyrien Von Nachtraben Szer. Ápr. 10, 2024 3:56 pm

» Játékostárs kerestetik
by Sigrun Hjörnson Csüt. Ápr. 04, 2024 11:15 am


Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

Tea és Luna avagy a szoba régi és uj tulaja

3 posters

Go down  Üzenet [1 / 1 oldal]

1Tea és Luna avagy a szoba régi és uj tulaja Empty Tea és Luna avagy a szoba régi és uj tulaja Pént. Szept. 23, 2016 1:07 am

Luna Skyfesh

Luna Skyfesh
Kísértő
Kísértő

Hónapok óta itt dolgozom a Vörös Lepelben, mint egy jó munka erő, és eddig komojabb gond nem volt velem. Az ügyfelek, egészen megvannak velem elégedve, csak ne lenne az a sok kövér disznó, akik színtén hozzám jönnek, hogy megkapják, ami jár nekik. A szobám elöző tulaja, úgy lépet le, hogy cuccai viszont itt maradtak, és bár nem egyszer szóltak már, hogy szabaduljak meg a cuccoktól, de én nem tettem meg. Nem tudom ennek az okát, de ha tippelnem kéne, az ok az lenne, hogy szín ügyileg, hasonlítunk hisz neki is a fekete az ami dominál. Mint már annyiszór, most is előveszem az egyik ruháját, és magamhoz illesztem, s örömmel látom, hogy jól álna nekem. Kötve hiszem, hogy vissza jönne valaha is, de még fel venni sem merem a ruhát, ami még most is annyi hónap után hűen őrzi gazdája bőrének illatát. De, nem csak ruhák maradtak itt, hanem rúzsok, és egyéb kenceficék is, valamint egy jópár cipő is, amiket szint úgy nem merek használni. Élnék a gyanu perrel, hogy talán eltünt, vagy megölték, esetleg akár fogva is tartják valahol egy idegen helyen, bár ezekre inkább nem gondolnék, hanem inkább arra, hogy valahol él, és nagyon boldog ott. A tükör elött állva nézem ismét aruhát magam elé helyezve, és úgy nézem tükör képemet, s gondolatban jegyzem meg, hogy jól állna ha fel venném. Az ajtóm mint mindig, most is nyitva, általában, csak munka alatt van bezárva, egyébként akkor se csukom, ha nyugovóra tére. Ennek az okát nem tudom, de nagyon nem is érdekel, hogy miért van ez így. A folyosóról léptek zaja hallatszik, de nem foglalkozom vele, hisz biztos valamejik kolegina épp most jőtt vissza az egyik ügyfelétől, vagy tudom is én. Minden esetre, nem zavartatom magam, és tovább csodálom a ruhát.


_________________
Azt kívánom erre az éjszakára,
erre az életre,
a sötétség vegyen körül,
és egy fényes tengerpart.
Ó, bárcsak a nappal együtt mehetnék le
Aludnék,
Sírnék, veled.

Adrastea

Adrastea
Kísértő
Kísértő

Azt mondják, a démonok a pokolban születnek, és onnan költöznek a földre, az élők és ártatlanok közé. Nincs okom az állítás igazságértékét kérdőre vonni, és ha igaznak fogadjuk el a feltételezést, a Vörös Lepelbe visszamenni pontosan olyan érzéseket ébreszt bennem, mintha hazatérnék.
Olyan otthonba, amit sose kívántam magamnak.
Olyan otthonba, amit sose kívánnék senkinek.
Olyan sokáig kerestem a kiutat a falai közül, hogy mikor végre megtaláltam, bele sem mertem gondolni, hogy egyszer vissza kell majd térnem. És valójában most sem kényszer… Nem mintha szükségem lenne a ruhákra, amiket itt hagytam, az ékszereimen meg már azelőtt túladtam, hogy elmentem volna, de mégis, az egész helyzet igényelt bennem valami lezárást.
Néhány szót váltotok a földszinten pár lánnyal, és megtudom tőlük, hogy már egy másik nő dolgozik a szobámban, de épp nincs nála senki, úgyhogy nyugodtan mehetek a dolgaimért.
Hezitálok.
Percnyi időre úgy érzem, hagynom kéne az egészet a fenébe, most azonnal sarkon fordulni és visszamenni Ethához. Egyébként is önző dolog volt tőlem magára hagyni, ahogy önző dolog volt bármikor hosszabb időre elszakadnom tőle. Aztán úgy döntök… mégis maradok. Magam sem igazán értem, miért.
A cipőm halk koppanásai megzavarják a bordélyban uralkodó csendes délelőtt nyugalmát. Már messziről látom, hogy az ajtó résnyire nyitva. Mikor odaérek, a tenyeremet a vékony falapra fektetve lökök egyet rajta, és a tekintetem azonnal a tükör előtt álló lányra siklik, aki az egyik ruhámat maga elé próbálgatja. Halvány mosoly szalad át a számon, aztán hagyom leolvadni az ajkamról, mielőtt megköszörülném a torkom.
− Az… − szólalok meg kifejezéstelenül. – Az azt hiszem, az enyém.
Átlépek a küszöb felett.


_________________

Luna Skyfesh

Luna Skyfesh
Kísértő
Kísértő

A szobám elöző tulaját, még csak nem is ismerem személyesen, így ha bárki női személy azzal önne, hogy ez a ő szobája, és követeli vissza, én azt szerintem gondolkodás nélkül elhinném, és vissza adnám a szobát. Mondjuk, erre eddig nem is kerűlt sor, de még kerülhet bármikor. Sose értettem, hogy miért lépet le, hisz a legtöbben nagyon kedvesek, mondjuk azért van egy-két személy, aki nem kedvel, de az is színte elenyésző. Délelött színte sosincs senki, álltalában valamikor délutántól szoktak ide jönni, addig pedig szabadság van. A egyik ruhát méregetem magamhoz, közben a tükörbe nézem, hogy hogyan állna. Kintről, léptek zaja hallatszik amivel nem is nagyon foglalkozom, hisz úgy vélem, hogy az egyik kolegina jött vissza. A szobám elöző tulajának az egyik ruháját próbálom magamhoz, mikor is az ajto kinyilik, és egy nő jelenik meg. Csak akkor fordulok meg, mikor a nő megszólal, majd a szobába lép. Szavai hosszú ideig lebegnek a levegőben, én pedig még egy jó napotott sem tudok kinyögni. A ruha darab, az ágyra kerül én pedig el hátrálok onnan.
- Őn Andrastea? A többiek, rengeteget meséltek magáról. - Mondat közben, megengedek magamnak egy nagyon halovány mosolyt, amit aztán el is tüntetek.
- Látom a szín téren, hasonló az izlésünk. Én is szeretem, vagy is imádom a feketét. - Folytatom a mondandómat, majd várom, hogy mi is lesz a folytatás.
- Egyiket se vettem fel, csak magamhoz próbáltam, hogy lássam azt, hogy hogyan is állnak. - Teszem még hozzá, csak tudnám, hogy pontosan miért is teszem én ezt.


_________________
Azt kívánom erre az éjszakára,
erre az életre,
a sötétség vegyen körül,
és egy fényes tengerpart.
Ó, bárcsak a nappal együtt mehetnék le
Aludnék,
Sírnék, veled.

Adrastea

Adrastea
Kísértő
Kísértő

Megállok a közénk tolakodó hosszúnak tűnő csend bársonyában. Megengedem magamnak, hogy alaposabban megnézzem a lányt. Mert lánynak tűnik csupán. Az arca szinte gyermeki, a vonásai finomak, óvatosak, a haja sötét kontraszttal keretezi az alabástromarcot. Egy pillanatra elidőzök a kacéran villanó tekintetén.
Aztán tovább csúszik a szemem. Le a nyakán, a domborodó kulcscsontján, a dereka homorún ívelő vonalán, majd a lábain lefelé, egészen a puhán gömbölyödő bokájáig. Igazán csinos teremtés, babonázó szépség. Velem ellentétben róla azonban rögtön lerí a démoni mivolta. A szárnyait veszem röpke időre szemügyre, mielőtt visszapillantanék az arcára: a tekintetem a szavai vonzzák oda.
− Igen, Adrastea vagyok. De szólíts csak Teának – mosolygok rá majdhogynem barátságosan. A bordélyban általában Narcissa néven emlegettek, de a lányok egy része azért tudta a nevem. Jelenleg semmi érdekem nincs titkolózni. Hagyok neki némi időt, hogy közbeékelje a saját nevét, majd beljebb lépek, ahogy megint beszélni kezd.
− Igen, a fekete az én színem – helyeslek egy apró biccentés után.
− Igazán nem haragudnék akkor sem, ha felpróbáltad volna őket – vonom meg közömbösen a vállamat. Semmit nem jelentenek ezek a kacatok már. Valójában sose jelentettek semmit. Egészen őszintén megmondva, nem is reménykedtem benne, hogy egyáltalán itt találom még a ruháimat, szentül meg voltam győződve arról, hogy a lányok már rég elajándékozták egymás között. – Ha tetszenek, megtarthatod őket – hagyom rá kifejezéstelen hangon, aztán hagyom, hogy a vonásaimra ússzon egy halvány mosoly. – Nekem már nincs szükségem rájuk… De ha szívesen viselnéd, a tieid lehetnek.


_________________

Rudenz von Hellenburg

Rudenz von Hellenburg
Design manager
Design manager

A játékot inaktivitás miatt LEZÁROM.

Ajánlott tartalom



Vissza az elejére  Üzenet [1 / 1 oldal]

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.