Quest for Azrael
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!



Multiváltó
Felhasználónév:


Jelszó:


Legutóbbi témák

» [Magánjáték - Sigrun und Erlendr] Sárguló falevelek közt
by Sigrun Hjörnson Tegnap 10:17 am-kor

» [Útvesztő] A magoi hét próbája
by Ostara Kedd Ápr. 23, 2024 8:14 pm

» Alicia Zharis adatlap
by Alicia Zharis Hétf. Ápr. 22, 2024 1:43 pm

» Alicia Zharis
by Alicia Zharis Hétf. Ápr. 22, 2024 12:14 am

» Alicia Zharis
by Alicia Zharis Hétf. Ápr. 22, 2024 12:12 am

» Képességvásárlás
by Alicia Zharis Vas. Ápr. 21, 2024 11:30 pm

» Rothadó kalász - Dél (V.I.Sz. 822. Ősz)
by Hóhajú Yrsil Vas. Ápr. 21, 2024 4:42 pm

» Hóhajú Yrsil Bűvös Boltja
by Hóhajú Yrsil Vas. Ápr. 21, 2024 4:30 pm

» Ez vagyok én
by Kyrien Von Nachtraben Szomb. Ápr. 20, 2024 9:58 am


Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

Aréna Event: 4. Nagy Vadászat

+13
Johnny Wood
Larsdall Crescent
Eiryn
Leon Wittman
Lance Kalver
Amelia Tewelon
Crispin Shadowbane
Gloria
Gerard D. Lawrenz
Joel von Finsterblut
Theo Wagner
Lamia von Nachtraben
Isidor Bose
17 posters

Go down  Üzenet [1 / 1 oldal]

1Aréna Event: 4. Nagy Vadászat Empty Aréna Event: 4. Nagy Vadászat Hétf. Júl. 24, 2017 11:54 am

Isidor Bose

Isidor Bose
Zsinati Elnök
Zsinati Elnök

"Figyelem, figyelem, kalandozók! Armin Fairlight, a sötét tündék hercege a 3. Nagy Vadászat 100. évfordulójára (Valamint a sikertelenül félbeszakadt V.I.SZ. 818. évi Nagy Vadászat újraindításaként) ismét meghírdettetik a 4. Nagy Vadászat! Csak bátran, jelentkezzetek! Minden visszahozott trófeáért bőséges jutalmat ajánl az elathai hercegi korona!"

Na de tényleg, mi ez?

Egy különleges aréna event, aminek a keretében egyre erősödő ellenfelekkel vehetik fel a harcot a kedves játékosok! Ez év végéig tart, és addig megy, amíg a játékos bele nem fut egy olyan ellenfélbe, amit már képtelen legyőzni. Ebben az esetben jutalmat kap minden korábbi legyőzött ellenfeléért. Az ellenfelek között ha esetleg más küldetések során szintet lép, képességet vagy felszerelést kap, akkor az új ellenfélre már hozhatja a dolgait. Szívesen várunk mindenkit, és bármelyik mesélőt megkereshetitek ezzel kapcsolatban! Ne féljetek, az ellenfeleket a szintetekhez fogjuk igazítani. Bármikor lehet rá jelentkezni, egész év végéig szabad.

Sok sikert, kalandorok!

2Aréna Event: 4. Nagy Vadászat Empty Re: Aréna Event: 4. Nagy Vadászat Hétf. Júl. 24, 2017 12:41 pm

Lamia von Nachtraben

Lamia von Nachtraben
Vámpírmágus
Vámpírmágus

Yep!


_________________
“Coming back to where you started is not the same as never leaving.”

Név: Mély levegő...
Típus: Személyes passzív
Erősség: I.
Felhasználás: Mágiamentes
Leírás: Lamia az évek során megtanulta, hogyan fojtsa magába az indulatait, amikor szükséges. Ennek hála néhéz kihozni a sodrából, részben tűrőképességének, részben elővigyázatosságának köszönhetően. Utóbbinak hála már-már ösztönösen megérzi, ha valakinek ellenséges szándékai vannak az irányába, hogy időben fel tudjon rá készülni..


Előtörténet | Adatlap

3Aréna Event: 4. Nagy Vadászat Empty Re: Aréna Event: 4. Nagy Vadászat Hétf. Júl. 24, 2017 12:58 pm

Theo Wagner

Theo Wagner
Déli Mágus
Déli Mágus

A mágia arzenál mindíg nő. jelentkezem Very Happy

4Aréna Event: 4. Nagy Vadászat Empty Re: Aréna Event: 4. Nagy Vadászat Hétf. Júl. 24, 2017 1:02 pm

Joel von Finsterblut

Joel von Finsterblut
Vámpír Toronyőr
Vámpír Toronyőr

Here comes dat boi Finsterblut

5Aréna Event: 4. Nagy Vadászat Empty Re: Aréna Event: 4. Nagy Vadászat Hétf. Júl. 24, 2017 1:23 pm

Gerard D. Lawrenz

Gerard D. Lawrenz
Szemfényvesztő
Szemfényvesztő

YES! I AM!

6Aréna Event: 4. Nagy Vadászat Empty Re: Aréna Event: 4. Nagy Vadászat Hétf. Júl. 24, 2017 1:29 pm

Gloria

Gloria
Klerikus
Klerikus

Mi hercegi párként jelentkezünk példát mutatni. Wink


_________________
"Find the lady of the light gone mad with the night
That's how you reshape destiny"

7Aréna Event: 4. Nagy Vadászat Empty Re: Aréna Event: 4. Nagy Vadászat Hétf. Júl. 24, 2017 5:06 pm

Crispin Shadowbane

Crispin Shadowbane
Éjvándor
Éjvándor

Count me in Smile ideje megcsillogtatni csili-vili képességeimet Smile


_________________
Aréna Event: 4. Nagy Vadászat Fzb676
"Ki vagy te valójában a sok szöveg mögött, Cynewulf?"
- Armin Fairlight herceg

" You know the guy, the batshit loose one, thinkin’ two guys livin’ in his head. Good homie, just crazy and drunk most of the time. "
- Random nigga from the ghetto to Det. Christine Dalgarde

Cynewulf "Soberisthenewugly" Longtalk
- Szép kis megnevezés ala Darr

8Aréna Event: 4. Nagy Vadászat Empty Re: Aréna Event: 4. Nagy Vadászat Hétf. Júl. 24, 2017 8:28 pm

Amelia Tewelon

Amelia Tewelon
Déli Katona
Déli Katona

Jönnék én is Smile

9Aréna Event: 4. Nagy Vadászat Empty Re: Aréna Event: 4. Nagy Vadászat Kedd Júl. 25, 2017 9:18 pm

Lance Kalver

Lance Kalver
Tünde Katona
Tünde Katona

Jelentkezem Smile

https://questforazrael.hungarianforum.net/t866-lance-kalver-how-to-screw-a-child-s-life https://questforazrael.hungarianforum.net/t875-lance-kalver

10Aréna Event: 4. Nagy Vadászat Empty Re: Aréna Event: 4. Nagy Vadászat Kedd Júl. 25, 2017 10:05 pm

Leon Wittman

Leon Wittman
Déli Katona
Déli Katona

I'm in.


_________________
If you treat me like a dog, then I'll bark and bite as well.

11Aréna Event: 4. Nagy Vadászat Empty Re: Aréna Event: 4. Nagy Vadászat Vas. Júl. 30, 2017 2:50 pm

Eiryn

Eiryn

Csak hogy ezt is kipróbáljam, jövök! Very Happy

12Aréna Event: 4. Nagy Vadászat Empty Re: Aréna Event: 4. Nagy Vadászat Szomb. Aug. 12, 2017 8:10 pm

Larsdall Crescent

Larsdall Crescent
Éjvándor
Éjvándor

Jelentkezem, mert lehet hogy mazochista vagyok....

13Aréna Event: 4. Nagy Vadászat Empty Re: Aréna Event: 4. Nagy Vadászat Szomb. Aug. 12, 2017 11:39 pm

Johnny Wood

Johnny Wood

Indulnék, érdekesen hangzik Smile


_________________
Adatlap

"Ha ez működik, én megcsókolom Johnny-t... annál undorítóbbat elképzelni se tudnék!" - Cynewulf, a holdcsókolt Éjpenge

"Meg kell mondjam, Johnny Wood, te vagy a legszórakoztatóbb halandó, akivel hosszú létezésem alatt találkoztam. Menjetek, és találjatok módot, hogy megszabadítsatok." - Armaros, a bukott angyal

14Aréna Event: 4. Nagy Vadászat Empty Re: Aréna Event: 4. Nagy Vadászat Hétf. Szept. 18, 2017 4:08 pm

Hilde von Nebelturm

Hilde von Nebelturm
Vámpír Toronyőr
Vámpír Toronyőr

Fuck me up fam

15Aréna Event: 4. Nagy Vadászat Empty Re: Aréna Event: 4. Nagy Vadászat Hétf. Szept. 18, 2017 6:58 pm

Vendég


Vendég

Én jelentkeznék, mert ott a helyem!

16Aréna Event: 4. Nagy Vadászat Empty Re: Aréna Event: 4. Nagy Vadászat Vas. Szept. 24, 2017 3:32 pm

Hóhajú Yrsil

Hóhajú Yrsil
Kísértő
Kísértő

- Huhh, azt hiszem... - rámarkol az övén függő serpenyőjére - - ...jelentkezek én is. Jelentkezhetek, ugye Mika ? Most miért nézel ilyen csúnyán ?


_________________
"I was the biggest idiot that Alicia seen and endured. She can do this."

Aréna Event: 4. Nagy Vadászat Fox-icon
https://questforazrael.hungarianforum.net/t324-hohaju-yrsil

17Aréna Event: 4. Nagy Vadászat Empty Re: Aréna Event: 4. Nagy Vadászat Vas. Szept. 24, 2017 5:53 pm

Avis Schwarzritter

Avis Schwarzritter
Vámpír Végrehajtó
Vámpír Végrehajtó

Hosszas vívódás után én is jelentkeznék Very Happy


_________________
Néha muszáj mindenkinek őrültségeket művelnie. Csak hogy elevennek érezzék magukat. Rám ez fokozottan igaz.

18Aréna Event: 4. Nagy Vadászat Empty Re: Aréna Event: 4. Nagy Vadászat Szer. Szept. 27, 2017 7:03 pm

Fa'alherion

Fa'alherion

Jelentkeznék én is! :3

Ajánlott tartalom



Vissza az elejére  Üzenet [1 / 1 oldal]

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.