Quest for Azrael
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Belépés

Elfelejtettem a jelszavam!



Multiváltó
Felhasználónév:


Jelszó:


Legutóbbi témák

» [Útvesztő] A magoi hét próbája
by Jozef Strandgut Hétf. Ápr. 29, 2024 9:27 pm

» [Magánjáték - Sigrun und Erlendr] Sárguló falevelek közt
by Erlendr von Nordenburg Vas. Ápr. 28, 2024 3:10 pm

» Alicia Zharis
by Ostara Vas. Ápr. 28, 2024 2:50 pm

» Alicia Zharis
by Ostara Vas. Ápr. 28, 2024 2:48 pm

» Alicia Zharis adatlap
by Alicia Zharis Hétf. Ápr. 22, 2024 1:43 pm

» Képességvásárlás
by Alicia Zharis Vas. Ápr. 21, 2024 11:30 pm

» Rothadó kalász - Dél (V.I.Sz. 822. Ősz)
by Hóhajú Yrsil Vas. Ápr. 21, 2024 4:42 pm

» Hóhajú Yrsil Bűvös Boltja
by Hóhajú Yrsil Vas. Ápr. 21, 2024 4:30 pm

» Ez vagyok én
by Kyrien Von Nachtraben Szomb. Ápr. 20, 2024 9:58 am

Top posting users this month
No user


Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

Crispin Shadowbane

Go down  Üzenet [1 / 1 oldal]

1Crispin Shadowbane Empty Crispin Shadowbane Csüt. Jún. 30, 2016 10:40 pm

Crispin Shadowbane

Crispin Shadowbane
Éjvándor
Éjvándor

KARAKTERLAP

KARAKTER INFORMÁCIÓK
Név Crispin Shadowbane
Felvett nevek / identitások Cynewulf, Karmazsin (zsoldosok körében)
Faj Sötét Elf
Nem Férfi
Kor 30 (Született: V.I.sz 791)
Frakció Hellenburgi Királyi Szövetség (Dél)
Szint 10.
Titulusok Holdpenge, Névtelen Árny
Elsődleges Kaszt Éjvándor
Másodlagos Kaszt Tünde Druida
Választott Út Fejvadász Útja
Mesterség Alkímista

Kinézet
Ejnye, Te meg miért kérdezgeted ezt? Miért vagy rám kíváncsi? Vérdíj lenne a fejemen? Tudni akarod, hogy én vagyok-e az, akinek a megölésére küldtek? Mi? Hogy csak érdeklődsz, ki rejtőzik a csuklya alatt? Mi van, ha azt mondom, hogy a gyilkosod? Na, nincs több kérdés. De tényleg. Ja, hogy fizetsz érte egy sört? Legyen kettő. Jóóó, legyen másfél! Na, így már jobb. Szóval, mivel láttál engem bejönni az ajtón, a magasságomat legalább megsaccolhattad ezen idő alatt. Igen, pontosan, 180 körül. Jól van, ügyes legény vagy Te, jó a szemed, hogy rohadj meg. Amit nem láthatsz, az a fél hosszúra hagyott, ezüstös-fehér hajam. Néha utálom ezt a haj színt, kicsit nagyon kirívó a sötét éjszakában, de hát ezért van a kámzsa, nem? Na, helyeselj már! Így már jobb. Hol a második söröm? MI az, hogy fél? Megakarsz dögleni? Áh, jobb. Sokkal jobb. Kék szemeimmel kiszúrom ám, hogy ha bármiféle sunyiságra készülődsz Te itten, úgy hogy nyughass. Ha látnád sápadt fehéres bőrömet, rájönnél, hogy én a kevésbé átkozottabb sötét elfek közül való vagyok. Jajj, nem kell megijedni! Eddig le se vágtad, hogy egy selffel osztod meg a sörödet! Ja, és amit érzel, az a tőröm, amint épp a farkadnak szegeződik, úgy hogy semmi hirtelen mozdulat. Még viszonylag fiatal vagyok, így legalább csudiszép pofikámat nem csúfítják el szarkalábak, redők, meg minden egyéb förtelem. Tökéletesen sima, mint ha csak gondosan ápolnám nap mint nap. Valahogy az a rész nálam kimaradt, hogy bárminemű szőr száll is nőne azon a nagy pofámon, így legalább mondjuk a borotválkozás viszontagságaitól megkímélhetem magam szerencsére. Orrom, köszöni szépen, szintúgy tökéletes alakú, mint rajtam minden. Olyan közepes, vagy átlagos, vagy milyen szót használtok erre rá Ti, emberek. A lényeg, hogy nem néz ki úgy, mint ha egy fallal találkozott volna napi rendszerességgel...s ami a legjobb, hogy nem egy nagy karvalyorrt dobott hozzám a természet. Na de elég ennyi az orromról - csak még annyit, hogy kiszimatolom vele, ha szarozni támadna kedved. Nem vagyok épp egy izom alkat, de nem is kell, hogy az legyek. Karcsúan izmos, kellően mozgékony. Nem sújt engem az izomra gyúró ostoba emberek lassúsága és esetlensége. Én gyors vagyok. Én vagyok a .... eh, hagyjuk, nem kell idézetekkel terhelnem ostoba agyadat. Állam enyhén kiugrik, a homlokom kicsit magasabb, mint az átlagos. Szerintem ez a kimagasló intelligenciám jele. Ne röhögj baszki! Kell egy tőr a töködbe? Nem? Én is így gondoltam. Na, mit mondjak még magamról? Kérdezz, és válaszolok: csak az egy újabb sörödbe fog kerülni. Mondjuk ha nem fizetsz sört, az a gyerek nemző kacsód bánja, úgy hogy én megfontolnám.

Jellem
Jajj, megérkezett a következő sör. Mi? Nem a kinézetem érdekel már téged, hanem a jellemem? Mi van, talán felkeltettem az érdeklődésedet? Csak hogy tudd, inkább a nőkre bukom, neked meg hiába vannak nagy melleid, de a lábad között lengedező aprócska izé valahogy még is lehetetlenné teszi, hogy viszonozzam érdeklődésedet. Mondjuk, bármelyik nő jól járna velem, mert ahogy mondják, a baj sosem jár egyedül. Van egy enyhe tudat hasadásom és a rosszabbik fajtából. Ne ijedj meg, Sheatro most alszik és nem akar gyilkolni. Vagy csak épp sunyin meghúzza magát, a megfelelő alkalomra várva. Huh, látom, izzadni kezdtél. Pedig nem vagyok én olyan agresszív. Csak akkor ölök, amikor az feltétlenül szükséges. Leginkább akkor, amikor az áldozat nem figyel, és nekem bőven van időm megtervezni a gyilkosságot, s utána még van időm lelépni is. Óvatos vagyok, megtanultam, hogy minden egyes hiba az életembe kerülhet. Emellett, talán még néha épeszűnek is tűnhetek. Már mint, vannak olyan pillanatok, amikor komoly vagyok én is, és talán még segítek is egy-két arra járónak. Ha nőből van, jókora mellekkel megáldva, és eléggé készséges arra, hogy ott a bokorban megtörténhessen a dolog, akkor még inkább. De ezen a ritkább alkalmak esete. Velem ellentétben Sheatro. Na ő azt a tipikus pszichopata alkat. Jajj de imádom, amikor az emberek arca az ijedtségtől összerándul. Olyan kis viccesen néztek ki. Shea is élvezi ezt. Őt a vér hajtja, az, hogy lássa mások szenvedését. Szerintem valami baj van vele, de nem tudok rajta segíteni. Megszabadulni meg főleg nem tudok tőle. Talán már nem is akarom. Legalább mindig van társaságom, így sose lehetek magányos. Bakker, izzad a kezem, csúszkál benne a tőr. Ha véletlen megvágom a koronázási ékszereidet, bocsi, most tényleg nem direkt volt. Azt hiszem legalábbis. Bár ez a sok kérdezősködés kezd felidegesíteni, a torkom meg kiszáradni. Na, acca ide azt a negyedik sört! Mi? Elfogyott a pénzed? Melyik elvetemült barom jön ilyen kevéskével kocsmába? Az anyádnak hazudj, ne nekem! Akkor add ide a sajátodat. Huh, kezdem érezni a pia hatását. Áh, valószínűleg ma gyilkos hangulatomban leszek. Háhá, ne ijedj meg, téged nem nyírlak ki. Sörcimbik vagyunk, hát nem jó? Ma este az áldozataim szemébe fogok nézni, hogy lássam, az élet elhagyja az ostoba tekintetüket. Hogy lássam a szenvedésüket, a kínt, amit átéltek...a kínt, ami engem is kínoz. Uh, ez most szó ismétlésnek számít? Eh, nem is érdekes. Hupsz, van egy rossz hírem. Shea ébredezik. És nem tetszel neki. Bocsi cimbi, de ma te is megdöglendsz vala. De még van egy-két kérdésre időd....talán amíg válaszolok, úgy döntök, hogy megkímélem az életed....ja, és majdnem elfelejtettem: van még söröd?![/i]


TELJESÍTMÉNYEK


  • F*ck the Staff
    Írj legalább egy 3000 szavas hozzászólást, ami majd a staff tagoknak végig kell olvasni

  • Lylinovista
    Írj egy legalább 4500 szavas posztot bárhová

  • By the power of NOPE
    Írj egy olyan hosszú posztot, hogy a fórummotor ne engedje egyben beküldeni

  • The king in a helm
    Találkozz Rudenz von Hellenburg királlyal a játéktéren

  • A titkos ajtó őre
    Találkozz Johannes von Nachtraben nagyúrral a játéktéren, és őrizd is meg a találkozás emlékét

  • Milyen Darrakard?
    Találkozz Darrakard karakterével a játéktéren úgy, hogy mesélő mozgatja

  • Eyes are mirrors to madness
    Találkozz Serene Nightbough kultista főpapnővel a játéktéren úgy, hogy mesélő mozgatja

  • Rise and Fall
    Azok emlékére, akik teljesítették az Ascensio krónikát

  • The warmachine keeps turning
    Azok emlékére, akik részt vettek Eichenschild ostromában

  • Of angels and gunpowder
    Azok emlékére, akik teljesítették a Nagy Háborút indító frakcióküldetéseket

  • Kalandor
    Fejezz be legalább 10, mesélő által vezetett küldetést. Ebbe beleszámít a magán és nagyküldetés is

  • Nehéz szülés
    Fejezz be egy legalább kilenc hónapot át tartó küldetést

  • The longest journey
    Fejezz be egy legalább egy éven át tartó küldetést

  • Teremtő
    Segítsd az oldalt valamilyen leírás vagy bővítés beadásával

  • Gotta catch 'em all
    Jusson a karakter tulajdonába legalább egy NJK követő. Ennek faja és tulajdonságai nem mérvadóak

  • Evily McEvilface
    Azonnaliért járó jutalom, azoknak a karaktereknek járt, akik olyan rettenetes tettet hajtottak végre, amikre nincs bocsánat. Annak is jár, aki mazsolás süteményt visz egy találkozóra valamilyen Istentelen okból


DRACON

Mocskos kis rohadt dög. Már mint tényleg! Nézz csak rá, erre a nyomorult kis szemétre. Kétszínű, vagy inkább sokszínű beképzelt dög. Egyik nap még játékosan fekszik a mellkasodon, mellső lábaival dögönyöz és a farkát csóválja jókedvében. Aztán fél perc múlva meggondolja magát, és elkezd szivatni téged,ahol csak tud. Már nagy tapasztalatot szereztem abban, hogyan takarítsam le az ürülékét a ruhámról és a bőrömről. Ez vagy a szeretet és törődés jele - amennyiben így próbál megjelölni engem, hogy a többi sárkigyík meg se próbáljon rám nyomulni - vagy a tiszteletlenségé. Vagy a kettő keveréke. Vagy mellettem totyog, mint egy kisgyerek, vagy felettem repked és néha áltámadásokat indít ellenem. Játszani, azt persze szeret - komolynak lenni már kevésbé. Az elhajított fákat általában visszahozza, csak kicsit felnagyított méretekkel. Eldobsz neki egy gallyat és egy hatalmas faággal tér vissza, amit a fejedre ejt és várja, hogy te elbírd és el is dobd neki - na meg túléld a támadását. Meg szerintem egy kicsit féltékeny is: eddig akárhányszor látott engem nővel, azt nagyon megnézte magának és ha nem tetszett neki, elüldözte. Na már most, vagy homokos és zoo...nem, nem zoofil, hanem emberofil? Vagy hogy mondják ezt? Szóval vagy homokos és az emberekre izgul, vagy nem akarja, hogy én olyan nőkkel keveredjek össze, akiket Ő nem kedvel és úgy gondolja hogy nem jók hozzám.
Alapjáraton talán még nyugodtnak is lehetne nevezni amúgy, legalábbis ha társaságban vagyunk - a nőktől eltekintve, viszlát bordélyok mindörökké!. Egészen addig, míg valaki magára nem haragítja. Ez lehet egy ellene intézett támadás, vagy az, hogy ha valaki nekem akar ártani. Akkor a játékos farokcsóválást és a mosolyt felváltja a vicsor és a kieresztett karmok. Egyrészt megnyugtató, másrészt pedig rémisztő, hogy képes lenne akár egy egész század páncélos lovagnak is neki menni, hogy engem védelmezzen. Örülök, azt hiszem, hogy végül őt választottam ki. Egy hűséges társ az utakon, megbízható barát és jó veszély detektor. Ő az én szemem fénye, az én Fehér Szellemem.



A hozzászólást Crispin Shadowbane összesen 24 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Jún. 15, 2019 8:47 pm-kor.

2Crispin Shadowbane Empty Felszerelések Kedd Ápr. 04, 2017 10:30 pm

Crispin Shadowbane

Crispin Shadowbane
Éjvándor
Éjvándor

FELSZERELÉSEK

FEGYVEREK/PÁNCÉLOK ÉS KIEGÉSZÍTŐK

Éjgyilok (Fury)
Típus: Fegyver (Félkezes)
Leírás: Karra erősíthető penge, melynek egyszerű markolatrészét fogva az él hosszan, a karunkkal párhuzamos irányban nyúlik előre. Mindkét oldalon élezett. A sötét tünde bérgyilkosok kedvenc fegyvere.

Levedlett agancs
Típus: -
Ár: 2.000 váltó
Leírás:  A kalandor egyetlen torz testrésze, amely nem vált köddé, amikor visszaváltozott. Ez volt az egyik agancsa, egy nagyjából fél méter hosszú, egyenes csont, számos elágazással. A furcsa mágia maradéka ragadt ott benne, melytől napi egy órára egy nyúlszörny ügyességét adhatják maguknak vissza, nagy műgonddal ügyelve bármilyen náluk lévő sérülékeny vagy törékeny tárgy épségére, akár a harc hevében is. Az agancs emellett könnyen faragható, ísz szinte bármilyen fegyver vagy díszitőelem alapjául szolgálhat - éppen ez ért lett végül úgy alakítva, hogy az éjgyilok, Fury markolatául szolgáljon.

Éjgyilok (Clandestine)
Típus: Fegyver (Félkezes)
Leírás: A Névtelen Árnyak fegyvertárából származó, színtiszta holdezüst éjgyilok.

The Vengeful One
Típus: Kiegészítő
Leírás: Egy köves kis lánc, amit a fegyveredre tekerve, hogyha jogosan ölsz (jogos bosszú, mások megvédése) visszatölt egy Varázserőpontot. A működése a legmélyebb, legtisztább igazságérzeteden múlik, a követ nem verheted át akkor sem, amikor magadat igen.

Bloodbond
Típus: Fegyver (Félkezes)
Leírás: Egy apró, harcban szinte haszontalan kés, holdezüst és felettébb díszes. Különleges tulajdonsága, hogy ha megvágsz vele valakit, utána a késsel bármely magadon ejtett sebből a vér mindig abba az irányba kezd el csorogni, amerre a legutóbb megsebesített személy található.

Egyszerű titoktőr
Típus: Kiegészítő
Leírás: Egy alkarra erősített, rövid penge, amely a megfelelő mozdulatra a viselője tenyerébe csúszik, lehetővé téve egy gyors és meglepetésszerű szúrást. A végén található dróton rántva húzható vissza.

Bőrvért
Típus: Vért (Közepes)
Leírás: A testet védő, kivert bőrből készült páncél
Kritérium: -

Kitin láncing
Típus: Vért (Közepes)
Leírás: Druantia maga mögött hagyott kitinpáncéljából készült ing, mely képes védeni az erős maró hatások ellen és a közepes fizikai támadások ellen is állja a sarat. Mivel a kitin könnyebb, mint a fém, ezért ezt a közepes páncélt képesek a csak könnyűpáncélt hordható kasztok is viselni.
Kritérium: -

Bőr alkarvédő (2)
Típus: Karvédő (Közepes)
Leírás: Az alkarra illeszkedő bőr páncéldarab. Készülhet egy karra, vagy párban.
Kritérium: -

Bőr lábszárvédő (2)
Típus: Lábvédő (Közepes)
Leírás: A vádlit és lábszárat védő páncéldarab. Párosával vagy egyénileg is lehet vásárolni
Kritérium: -

KIEGÉSZÍTŐK
ÉKSZEREK

A Vonzalom Amulettje
Típus: Kiegészítő
Leírás: Egy holdezüst amulett, a közepén halovány rózsaszínben pompázó, gömbalakúra csiszolt rózsakvarccal. Napjában egyszer aktiválhatod, ekkor egy egyeztetésig sokkal vonzóbbnak fog látni a női nem (illetve mindenki, aki eleve vonzódik a nemedhez), ez alatt könnyebben veszed rá őket, hogy megtegyék, amit kérsz, elmenjenek veled illetve nem kell győzködnöd őket, hogy elmondjanak neked hasznos információkat. Az amulettnek közben végig látszódnia kell, ha letépik a nyakadból, a hatás megsemmisül, illetve ha agresszívan lépsz fel azzal szemben, akin használod, akkor is megtörik.

Koncentráció Nyakéke
Típus: Kiegészítő
Leírás: Az azurit segíti a koncentrációt, ezért használatával pár percre a viselője kiélesítheti az érzékeit. Naponta kétszer 30 percit képes ezt megtenni.

Álcalánc
Típus: Kiegészítő
Leírás: Egy kinyitható medál, amelybe opált foglaltak. A viselője naponta egyszer 1 órára felveheti annak az alakját, akinek a képét beleteszi a medalionba. Ezen ékszer esetében a kinyitható medál szerepét a félhold közepébe foglalt opál veszi át, amelybe a megszerzett személy miniatúrája mágikusan vésődik bele és csak a használója látja ezt a képet. FIGYELEM! Minden kép megszerzéséről egy magánjátékot kell játszani a birtokosnak azzal a személlyel, akinek a miniatúráját meg kívánja szerezni.

Nox Eterna/Sol Invictus
Típus: Kiegészítő
Leírás: Egy különös, felemás medallion, egyesek szerint megvadult vámpírok elhagyott amalgámjából és nefilim népek aranyából újrakovácsolva. Az egyik oldala ezüst, közepén egy éjfélkék gyönggyel és körülötte egy latin karcolattal ('NOX ETERNA'), a másik oldala arany, közepén egy apró vörös rubinttal és egy másik igével ('SOL INVICTUS'). Ezüst felét használva küldetésenként egyszer egy megbeszélés erejéig egy 100 négyzetmérföldes területen éjszakára cseréli a nappalt, elnyomva a nap természetes fényét. Arany felét használva épp az ellentéte történik, egy 100 négyzetmérföldes területen a déli nap ragyogását rajzolja az égre egy egyeztetésig, fénylővé változtatva az éjszakát. Zárt térben is használható, azonban olyan helyen amelyre a nap fénye alapvetően nincs hatással a medallion sem ér el semmit. Egy küldetés alatt csak a nyakék egyik oldala használható.

Silence
Típus: Kiegészítő
Leírás: Egy apró fülbevaló, amit hogyha megpöckölsz az ujjaddal, teljes csönd ereszkedik az elmédre. Ez képes kizárni a külső hangokat, sikítozást, de azt se hallod majd, ha hozzád beszélnek vagy valaki közelít feléd. Talán még fontosabb, hogy a belső hangokat is kizárja, nem hallod se Kirilt, sőt, ha egy Mélységi beszélne a fejedbe, akkor őt sem, noha a fájdalmat attól még érzed, amit az agyadban turkálása okoz. A hatás három körig vagy megszüntetésig tart, egyeztetésenként egyszer.

Ceann an Dullahan (A Fejnélküli Lovas Feje)
Típus: Kiegészítő
Leírás:  Egy két, egymáshoz szorosan rögzített rézkörből álló mágikus nyaklánc. Mágikus tulajdonsága abban rejlik, hogy alapvetően igen laza és könnyen nyújtható, ám a nyakra illesztve és megtekerve szorosan illeszkedik a viselője bőréhez (de nem szorítva azt). Másrészt a felső karimán végigsimítva láthatatlanná teszi a viselő fejét és nyakát a gyűrű síkjától lefelé, ezzel remek figyelemfelkeltést érve el. A hatás közben egyéb rejtőzködő vagy illúzió képesség nem használható.

Erő és Kitartás
Típus: Kiegészítő
Leírás: Ez a két-két kar-, és bokaperecből álló szett képes naponta egyszer öt körre másfélszeresére növelni viselőjének erejét, illetve ha fáradt, ezt ez idő alatt nem érzi. Persze, amint elmúlik a hatása, a fáradtság is visszatér.

Töltőgyűrű
Típus: Kiegészítő
Leírás: A zafír előnyös tulajdonsága, hogy képes a környezetéből sugárzott mágikus energiákat összegyűjteni és eltárolni, így képes megújítani viselője varázserejét, egy Varázserőpontot visszatöltve. Fél naponta egyszer használható.
Kritérium: Egyszerre csak egy viselhető

Tárológyűrű
Típus: Kiegészítő
Leírás:  A gyémánt híresen nagy hatásfokkal képes magába fogadni a mágikus energiákat, akár már rendezett formában is, így egy gyűrűbe illesztve képes egy (saját) varázslatot bizonyos időre elraktározni, majd később egyetlen intésre, bármiféle pecsét vagy ige nélkül szabadon engedni.  A varázslat a küldetés végéig marad a gyémántban.

Ring of the Pumpkin King
Típus: Kiegészítő
Leírás: Egy furcsa, gumiszerű anyagból készült gyűrű, amelyet réges-rég találtak a Nebelwald-ban és egyesek szerint Terra-ról került át egy ideiglenes kapcson keresztül. A gyűrű ékkő helyett egy gumi tökfejet ábrázol, amely megnyomásra ijesztő kacajt hallatt és veronia-i tartózkodásának ideje alatt elég mágiát magába gyűjtött, hogy ez a hang elijessze a legtöbb állatot és nem harcra edzett embereket / tündéket.

RUHÁZAT

Nemesi ruha
Típus: Kiegészítő
Ár: 2.000 váltó
Leírás: Könnyen szállítható, egy hátizsákban elférő, mégis elegáns öltözék, amellyel el lehet úri közegben vegyülni. Kiváló álca, bár az éjgyilokot nem tudud az alkarodon hordani úgy, hogy ne vegyék észre. Cserébe viszont legalább a fölösleges csicsák egy része le lett szedve róla.

Scarf of NoOne
Típus: Kiegészítő
Leírás: Egy sötétkék sál, amit hogyha az arcod köré csavarsz (felhúzod az orrodra), elég ha egy pillantra szem elől tévesztenek, csak egy leszel az arctalan tömegben. Az sem fog felismerni, aki egy perccel korábban még egyenesen téged bámult, így könnyen megléphetsz az üldözőid elől. Szükséges, hogy legyenek körülötted emberek, akik között elvegyülhetsz.

Keep Out the Light
Típus: Kiegészítő
Leírás: Egy ultramenő, fekete üveges napszemüveg, ami ha rajtad van, csökkenti a Nap káros hatásait a karakteren. 75%-kal kevésbé lesz lassú, levert és morcos, de ha leveszed a napszemüveget, akkor minden visszatér a régibe.

Az Elismerés Jelvénye
Típus: Kiegészítő
Leírás: Egy díszes, négy centiméter átmérőjű, kör alakú, fémből készült jelvény, amelynek közepében egy arab kettes van. A jelvényt a karakter saját frakciójának, egy katonai képviselőjének felmutatva a karakter némi elismerést kap, tiszteletteljesebben fog vele beszélni az, akinek bemutatja.

The Pledge of Loyalty
Típus: Kiegészítő
Leírás:  Egy tenyérnyi, kör alakú holdezüst korong, a Sötét tünde hercegség jelvényei vannak belemarva, és rá van írva a neved (Cynewulf). Ezt a jelvényt Veronia-n bárhol bemutatod, tudni fogják, hogy a hercegséget és uralkodóját képviseled, ami sokszor megkönnyíthető a dolgod, Köd-erdőn belül pedig minden ajtó nyitva áll előtted, ha valamit intézni akarsz.

EGYÉB TÁRGYAK

Mirror of Truth
Típus: Kiegészítő
Leírás: Egy kis kerek tükör, ami elfér a tenyeredben, övedben, mellényzsebben. Naponta egyszer képes neked megmutatni, hogy az illető, akivel beszélsz, hazudik-e. Amikor belenézel a kis tükörbe az illetőt látod (ehhez jelen kell lennie neki is) és szinet második kis filmként látod benne az arcát, amin mindenképp a valós érzelmei fognak tükröződni, és tudni fogod, ha valótlant állított. A tükör nem mondja meg neked, hogy pontosan mi az igazság, érzelmeket látsz benne csak, amiből olyan következtetést vonsz le, amilyet akarsz. Használat után egy éjszakán át töltődik az ereje. Vigyázz, törékeny!

Miracle of the Sacred Eve
Típus: Kiegészítő
Leírás: Egy apró harang, bronzból és aranyból kovácsolva, amely hetente egyszer a karácsonyi csoda kicsinyített mását idézi elő és békét sugároz mindenkire, aki hallja 3 körre. Csak abban az esetben használható, ha sem a tulajdonosa, sem valamely JK vagy NJK szövetségese nem áll még harcban senkivel.

Egy korty az egészségemre
Típus: Kiegészítő
Leírás: Egy rúnákkal díszített flaska, amiről igazából senki sem tudja, hogy hogyan működik. Egy biztos, egyetlen kortyot tudsz belőle inni egyeztétesenként, és ennek hatására a következő támadást, ami ér 2 körön belül, biztosan ki tudod védeni. Vagy mágikus módon elkerül, vagy a kezed mozdul magától, biztos, hogy a flaska csinálja. A benne lévő nedű minősége amúgy egy pancsolt borra emlékeztet, de legalább erős.

Kaspar's Gift
Típus: Kiegészítő
Leírás: Egy közepes méretű bőrerszény, benne csillogó aranyérmékkel, amelyek ugyan nem veronia-i váltók ,de látszatra színaranyból készültek, így igen értékesek. Az erszényből nem lehet őket kivenni egyesével, csakis egyszerre lehet odaadni és mágikus tulajdonságuk, hogy három kör után mindig visszakerülnek tulajdonosuk övére, így hiszékenyebb NJK-kat lefizetni, kocsmatúráért gyorsan fizetni és lelépni, mielőtt észrevennék, tökéletesen alkalmas.

Hajnali Mementó
Típus: Kiegészítő
Leírás: Egy übercuki plóss farkaskölyök. A mágia néha meglepően hétköznapi formákat ölt, erő abban is rejtőzhet, amelyet varázslat nem érintett, csak szeretet. Ha a karakter a plüss farkaskölyköt magához szorítja, képes egy maximálisan III-as erősségű őrjítő vagy félemlítő képességet semlegesíten ia régi keserédes emlékek erejének hála. A tárgy nem működik aurák ellen, csakis egy adott hatást semlegesít.

A Wolpertinger Tojása
Típus: Kiegészítő
Leírás: Egy arannyal, ezüsttel és bársonnyal fedett díszes tojás, amely megrázva csörgő hangot hallat, mintha lenne benne valami. Ha a földre helyezi valaki és némi varázserőt fordít rá, naponta egyszer egy óriásira nőtt Wolpertinger ideiglenes mása bújik elő belőle (a gazdája hozzáállásától függően élőholt vagy élő, csak hatalmas verzióban). A lény csatára nem alkalmas és egy percig tart neki fizikai alakot ölteni, ám képes igen nagy sebességgel szökdécselni, egy átlagos hátaslónál ötször gyorsabban téve meg ugyanazt a távot a játékossal a hátán. Egy egyeztetésig tartható fenn, utána eltűnik és visszabújik a tojásába.

Stellenweise [3/2]
Típus: -
Leírás: A Nachtraben családfő ajándéka, egy egy ember befogadására képes mágikus kör. Használatához nem kell mágusnak lenni, a karakterek természetes mágikus tere elég, hogy aktiválja. A kör összesen három alkalommal képes a karaktert egy általa már látott helyre teleportálni egy másodperc előkészítési idő után. A harmadik használat után a kör elhalványodik majd teljesen eltűnik.

A Gyötrelem Szilánkjai [3/3]
Típus: -
Leírás: Három darab, pár centis szilánk, amely megmaradt a gömbből, amikor az felrobbant. Ez egy apró, komfortos üvegcsében van tárolva és a szilánkok képesek beolvadni tárgyakba, erősebb nyomás hatására. A szilánk hatására a tárgy, amellyel sikeresen összeolvadt, a gömbbe zárt férfi gyűlöletének és zavarodottságának egy kisebb részét átveszi, mely tárgyat ha valaki a kezébe vesz, vagy használni kezd, akkor fokozatosan zavarodottá válik, nem lesz képes normálisan gondolkozni és ingerültté válik. A szilánk hatásának erejét és gyorsaságát pedig a mesélő majd meghatározza, mivel semelyik ember, sötét elf, elf, vámpír és démon sem rendelkezik teljesen ugyanolyan elmevédelemmel.

Nevetőgáz [3/3]
Típus: -
Leírás: Egy flaska, benne egy zavaros, világosbarna színű gázzal, amit ha valaki arcába vágnak, elkezd kacagni és képtelen lesz harcolni. A hatás 5 körig tart és átterjed bárkire, aki megközelíti a célpontot.
Kritérium: -

Távcső
Típus: Kiegészítő
Leírás: Két üvegcséből és egy fémtokból álló látókészülék

Gift ot he Demon King
Típus: Kiegészítő
Leírás: Egy fekete, lila szalaggal átközötött doboz. Küldetésenként egyszer kinyitható, és benne mindig egy más tárgy található. Az, hogy ez a tárgy mi és mennyire hasznos, kockadobás és a mesélő fantáziája dönti el.

Angyaltoll [1/3]
Típus: -
Leírás: Egy ezüstös fényben pompázó toll, amelyből három darabot kapott minden déli kitüntetett hős. Ha egy tollat kettétörsz, akkor két percig képes leszel repülni. Majd a két perc lejártával a hatás megszűnik. (Érdemesebb addigra a földre érni, megkímélve magadat egy kellemetlen zuhanástól.)

Szellem a Palackban [2/3]
Típus: -
Leírás: Egy apró üvegcse, amibe három szellemet zártak, bár hogy pontosan kiknek a szellemét, azt nem tudjátok. Amikor kihúzzátok a dugót, akkor egy szellem kijön az üvegből és megtámadja zat, akit mondtok neki. Ereje megegyezik egy szokványos, nekromanták által megidézett szellemével, és hasonlóképp lehet legyőzni. Ha mind a 3 szellemet felhasználtátok, az üvegcse szétporlad.

Csokimukulás
Típus: -
Leírás: Egy öreg, szakállas püspök formájába öntött csokoládé, amely megmelengeti a leghidegebb gonosztevők szívét is. A csokoládét elfogyasztva egy óráig nem zavarja a karaktereket a hideg idő, valamint a kedvük és a lelkesedésük is megugrik.

ALKÍMIA

Fecskendő [2]
Típus: -
Leírás: Legalább 10 cm hosszú fecskendő, ami 10 cm3 folyadék tárolására és beadására alkalmas. Egy tűből, egy üveghengerből és egy mozgatható dugattyúból áll.

Fémdoboz
Típus: -
Leírás: Fémből álló doboz, ami anyagától és díszítésétől függően nagyon sokféle lehet. A fémdobozra fel lett szerelve egy egyszerű zár.

Gyenge gyógyital [3]
Típus: -
Leírás: Enyhén vöröses, tiszta ital, alkoholos illattal, gombára emlékeztető ízzel
Hatás: Összehúzza a felszíni sebeket, elállítja a vérzést.
Mellékhatás: Az alkohol miatt enyhe bódulat.

Erős gyógyital [0]
Típus: -
Leírás: Sűrű, fehér, kellemetlen szagú és ízű ital
Hatás: A súlyos sebek pár másodperc alatt behegesednek, vérzések elállnak, a mérgek hatása eltűnik
Mellékhatás: Pár naponta csak egyszer használható, máskülönben hatástalan

Varázserő-visszaállító ital [0]
Típus: -
Leírás: Áttetsző, sűrű ital, kellemes illattal
Hatás: Visszaállít egy Varázserőpontot a használó számára
Mellékhatás: Csökkenti a mágia-ellenállást egy szinttel tíz percre.

Mágiaellenállás-ital [1]
Típus: -
Leírás: Sűrű, tejfehér, büdös keverék
Hatás: Tíz percre két szinttel megnöveli a használó mágikus védelmét
Mellékhatás: A bürök mérgezősége miatt enyhe látásromlás tíz percre

Bőrkeményítő ital [1]
Típus: -
Leírás: Vörös, tiszta ital, virágos aromával
Hatás: A használó védelme a fizikai támadásokkal szemben megnő tíz percre
Mellékhatás: Mivel az izületek is megkeményednek, sebességromlás tíz percre

Gyorsító ital [0]
Típus: -
Leírás: Csillogó, sárgás, tiszta ital, kellemes illattal és ízzel
Hatás:Sebességnövekedés tíz percre
Mellékhatás: Mágiahasználat gyengül az időtartamra

Éjjellátó ital [0]
Típus: -
Leírás: Halványan világító, szagtalan, kissé savanykás, pirosas átlátszó ital
Hatás: Tizenkét órára a használó képes úgy látni a sötétben, mintha nappal lenne
Mellékhatás: Erős fényérzékenység az időtartamra

Mély lélegzet [0]
Típus: -
Leírás: Kék színű, enyhén szúrós szagú, híg folyadék
[bHatás:[/b] A főzet elfogyasztása után a használó képes lesz 20 percig visszatartani a lélegzetét anélkül, hogy maradandó agykárosodást szenvedne. A bűvige egy nap után érvényét veszti
Mellékhatás: Óránként egyszer fogyasztható, máskülönben elveszti hatását

Tisztánlátás [0]
Típus: -
Leírás: Egy csata előtt feltehető szemcsepp, ami kitart a csata végéig. Egy lefőzött adag 3 alkalomra elég. Viselőjének tökéletes látást biztosít a körülményektől függetlenül (legyen az sötét, köd, vagy bármilyen látásakadályozó természeti akadály).

Erősítő ital [0]
Típus: -
Leírás: Tiszta, átlátszó, alkoholos szagú ital
Hatás: A használó fizikai ereje a csata végéig a kétszeresére nő
Mellékhatás:Alkoholos bódulatot eredményez a végén

Fagyállóság ital [0]
Típus: -
Leírás: Sűrű, türkizkék, kellemetlen illatú ital
Hatás: A használónak immunitást ad minden jég típusú képességre és a természetes hidegre öt percig

Tűzállóság ital [0]
Típus: -
Leírás:Tiszta, rubintvörös, szagtalan ital
Hatás:A használónak immunitást ad minden tűz típusú képességre és a természetes forróságra öt percig

Élénkítő ital [1]
Típus: -
Leírás: Kellemes illatú és ízű, tiszta ital
Hatás: Megnöveli a használó ellenállását az elmére irányuló hatásokkal szemben, valamint csökkenti a fáradtságot és élesíti a reflexeket.
Mellékhatás: Túlfogyasztás esetén a használó kimerült lesz, de nem lesz képes aludni, ami előbb-utóbb ájuláshoz vezet

Tisztító ital [0]
Típus: -
Leírás: Tiszta, átlátszó, szagtalan, színtelen, íztelen ital
Hatás: Megtisztítja a használót minden mágikus hatástól

Antiméreg [0]
Típus: -
Leírás:Alkoholos illatú, színtelen ital, enyhe gombás utóízzel
Hatás: Semlegesít minden mérget a használóban

Lassítóméreg [0]
Típus: -
Leírás: Sötétszürke, sűrű, de könnyen oldódó keverék, néhány csepp is elég
Hatás: A mérgezett egyén sebességét jelentősen csökkenti tíz percre
Mellékhatás: Nehéz légzés az időtartamra

Gyengítőméreg [2]
Leírás: Halványzöld, kellemetlen illatú, tiszta ital
Hatás: A mérgezett egyén erejét a felére csökkenti tíz percre.
Mellékhatás: Erős izomfájdalom.

Idegméreg [0]
Típus: -
Leírás: Kis mennyiségű, méregzöld, pezsgő keverék, erős szaggal, de jól oldódik
Hatás: A mérgezett egyén, ha nem kezelik, tizenöt-húsz percen belül súlyos belsőszervi károkat szenved, fél óra alatt lebénul és háromnegyed óra elteltével meghal

Bódítóital (Hajnalgyöngy) [2]
Típus: -
Leírás: Pezsgő, átlátszó, jó illatú alkoholos ital. Kedvelt kábítószer
Hatás: A mérgezett egyén kedélyállapota javul, erős alkoholos bódulat lesz urrá rajta, majd hallucinálni kezd. A hatás fél,- egy óráig tart
Mellékhatás: Már egy fogyasztás után is kialakulhat függőség

Azonnal ölő méreg (Éjcsepp) [0]
Típus: -
Leírás: Fekete, szagtalan, egyetlen cseppből álló, sűrű méreg, ami jól oldódik
Hatás: A mérgezett egyén a mérgezés pillanatától erős, keserű ízt érez a szájában, majd ha nem hatástalanítja a mérget, tíz másodperc után meghal
Mellékhatás: Ha a célpont túléli, erős gyomorrontást tapasztal

Gyújtókeverék [0]
Típus: -
Leírás: Narancssárgás, sűrű folyadék. Erős illata van
Hatás: A flaskát összetörve a keverék lángra lobban, felgyújtva minden éghetőt, amivel érintkezik

Marókeverék [1]
Típus: -
Leírás: Pezsgő, vörös, híg folyadék. Kellemetlen illatú
Hatás: A flaskát összetörve a folyadék a vele érintkező fémeket korrodálja, majd elmarja

Fojtógáz-keverék [0]
Típus: -
Leírás: Átlátszó, pezsgő, büdös folyadék
Hatás: A flaskát összetörve a folyadék olyan gázt termel, amely a belélegzőket akadályozza a légzésben

Hallucinogéngáz-keverék [5]
Típus: -
Leírás: Átlátszó, pezsgő, kellemes illatú folyadék
Hatás: A flaskát összetörve a folyadék olyan gázt termel, amelytől a belélegzőknek hallucinációi lesznek. Körülbelül tíz percre

TRINKET-EK


  • 1 üvegnyi füst Shelatis-tól (Használhatatlan)
  • 1 fiola Mélységi szörny vére (Aranyláz)
  • 1 fiola Mélységi szörny vére (Ludum finita est...)
  • Ezerkarú Beta Mester álarca (Ludum finita est...)
  • 1 fiola tövislény vér (IV. Nagy Vadászat)
  • 1 csokor virág a színházi fellépésért
  • Jormungand fogaiból készült nyaklánc (Sunset at Nordenmouth)



A hozzászólást Crispin Shadowbane összesen 65 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Aug. 16, 2019 11:06 pm-kor.


_________________
Crispin Shadowbane Fzb676
"Ki vagy te valójában a sok szöveg mögött, Cynewulf?"
- Armin Fairlight herceg

" You know the guy, the batshit loose one, thinkin’ two guys livin’ in his head. Good homie, just crazy and drunk most of the time. "
- Random nigga from the ghetto to Det. Christine Dalgarde

Cynewulf "Soberisthenewugly" Longtalk
- Szép kis megnevezés ala Darr

3Crispin Shadowbane Empty Képességek Kedd Ápr. 04, 2017 10:31 pm

Crispin Shadowbane

Crispin Shadowbane
Éjvándor
Éjvándor

KÉPESSÉGEK
SZEMÉLYES KÉPESSÉGEK [4]

  • Személyes passzív: Hiding in the Shadows
    Cynewulf és Sheatro nagyszerű kiképzést kaptak, hogy hogyan is kell rejtőzködni. Ameddig az árnyékban állnak, nem süt rájuk fény - se hold, se lámpa, addig láthatatlanok, de csak ameddig mozdulatlan(ok) vagy(tok). Nappal azért nem próbálkoznék vele.

  • Személyes passzív: Soulmate
    Crispin élete jelentős részében több személyiséggel élt így agya hozzászokott a bizonytalansághoz és töredezettséghez, így az őrjítő hatások sem hatnak rá annyira. Az elmét célzó hatások csak fele annyi ideig hatnak rá.

  • Pályázott képesség: The Net / A Háló (Nameless Shadow)
    Típus: Bűbáj (Fenntartott)
    Erősség: II.
    Felhasználás: Akarat alapú
    Leírás: A bérgyilkos pengéi gyors használatával egy sűrű hálót "fon" maga elé, mozdulatai szinte elmosódnak, így igen csak nehéz azon áttörni. Ezen képesség használata 50%-kal növeli a védekező képességet, viszont a képesség használata alatt nem tud támadni, illetve a tőrnél magasabb kategóriával rendelkező fegyverek már könnyebben áttörik ezt a hálót, meghátrálásra kényszerítve a bérgyilkost. A "Tőrök" mesterképzettséggel együtt használva már az egykezes kardot használó ellenfelek ellen is effektíven használható.

  • Pályázott képesség: Midnight Tides / Éjtötét Áradat
    Típus: Bűbáj (1/3 kör)
    Erősség: I.
    Felhasználás: Egyszerű pecsét
    Leírás: A bérgyilkos némi mágiával képes eloltani a 10 méteres körzetében található mesterséges fényforrásokat. A mágia pillanatnyi, így ezek ez után szabadon újragyújthatóak a természetes módon.


FAJI ADOTTSÁGOK [5]

  • Moonguide / Holdkísérő
    Típus: Passzív
    Erősség: I.
    Felhasználás: Akarat alapú
    Leírás: A sötét tündék éjszaka érzik igazán elemükben magukat. Alkonyattól pirkadatig képesek úgy harcolni, mintha egy fokozattal könnyebb páncélt viselnének.

  • Marsh Treading / Mocsárjárás
    Típus: Passzív
    Erősség: I.
    Felhasználás: Akarat alapú
    Leírás: A sötét tündék őshazája mocsaras terület, így megszokták, hogy fürgén kell mozogjanak. 3. szinttől a sötét tündék képesek reflexszerűen elugrani a lábuk alatt elrejtett csapdák, megbúvó ellenségek elől, valamint instabil talajon (természetes vagy mágikus eredetű) is tökéletesen képesek mozogni.

  • Moonbreeze / Holdszellő
    Típus: Bűbáj
    Erősség: I.
    Felhasználás: Akarat alapú
    Leírás: 5. szinttől minden sötét tünde el tudja sajátítani népe különleges, jellegzetes búgó hangú éjjeli dallamát, ezt használva suttogással üzenni a dallamot ismerő fajtársainak, melyet csak ők képesek meghallani. A sötét tündék hallása különösen éles.

  • Eyes of the Moon / A Hold Szemei
    Típus: Mágia
    Erősség: I.
    Felhasználás: Akarat alapú
    Leírás: 7. szinttől minden világos bőrszínnel született sötét tünde képes lesz a Hold fényét a szemébe koncentrálni, így kétszeresére növelve az éjszakai látás hatásfokát, valamint minden csepp, egy óránál nem régebbi kiontott vért foszforeszkáló fehér színben lát egy egyeztetés erejéig.

  • Reignited Curse / Újragyújtott Átok
    Típus: Bűbáj
    Erősség: I.
    Felhasználás: Akarat alapú
    Leírás: A sötét tündék átka gyengébb, mint más árnyakba szorított fajoké. A tanult sötét tündék 10. szinttől képesek ezt az átkot felszínre hozni, segítségével 1 körre immunisak lesznek minden szövetség alapú mágiára.


KASZT KÉPESSÉGEK [10]

  • Darkmoon / Sötét Hold (Nameless Shadow)
    Típus: Bűbáj (1/3 kör)
    Erősség: I.
    Felhasználás: Akarat alapú
    Leírás: Egy pillanatra a bérgyilkos minden fényt kiolt maga körül, teljes sötétséget idézve elő. Nem tart tovább egy pislogás idejénél (1 kör), de pont elég az ellenfelek megzavarására

  • Moonshadow / Holdárnyék (Nameless Shadow)
    Típus: Mágia
    Erősség: IIa.
    Felhasználás: Akarat alapú
    Leírás: A bérgyilkos láthatatlanná tud válni, amit támadással vagy képességhasználattal törhet meg. 5 körön át tart a hatás, ha nem töri meg semmivel.

  • Lunar Reflection / Holdvetület (Nameless Shadow)
    Típus: Mágia
    Erősség: IIb.
    Felhasználás: Akarat alapú
    Leírás: Több klónt hoz létre holdfényből, amit ha megütnek, szertefoszlik. Hasonlóan mozognak a bérgyilkoshoz, de az nem irányítja őket, harcolni nem képesek. 3 klón idézhető, majd minden második szinten még egy.

  • Twin Moon / Ikerhold (Nameless Shadow)
    Típus: Mágia
    Erősség: III.
    Felhasználás: Akarat alapú
    Leírás: A holdvetület egy tovább fejlesztése. A bérgyilkos képes helyet cserélni bármelyik klónjával. Egy holdvetület alatt egyszer használható.

  • Moondust / Holdpor (Mooncurse)
    Típus: Bűbáj (1/3 kör)
    Erősség: I.
    Felhasználás: Akarat alapú
    Leírás: A holdpap az ellenfelét egy finom, fehér porfelhőbe burkolja, ami rontja a látást, irritálja az érzékszerveket és égető érzést kelt. Sötét tündékre hatástalan. 5 körig tart, és egyszerre három célponton is lehet.

  • Celestial Shackles / Égi Bilincsek (Mooncurse)
    Típus: Mágia
    Erősség: IIa.
    Felhasználás: Akarat alapú
    Leírás: A holdpap tiszta holdfényből álló bilincseket idéz a célpontjára, amik szint*1 körre bénítják meg azt. Egy fizikailag nagyon erős karakter jó eséllyel eltépheti őket.

  • Lunar Halo / Holdkorona (Mooncurse)
    Típus: Bűbáj (1/4 kör)
    Erősség: IIb.
    Felhasználás: Akarat alapú
    Leírás:Az ellenfele feje köré egy halványkéken izzó energiakört idéz a holdpap, ami könnyű égési sérüléseket okoz és megakadályozza a mágiaérzékelést. Három körig tart.

  • Disenchant / Mágiabontás (Mooncurse)
    Típus: Mágia
    Erősség: III.
    Felhasználás: Akarat alapú
    Leírás: A holdpap felbontja a mágia kötelékeit, minden hatást (legyen ellenséges vagy szövetséges) megszüntet a három méteres körzetében. A varázslatokat újra aktiválni kell, a varázstárgyak pedig egy körre elvesztik minden hatásukat. Az újraaktiválási idő alól nem mentesül semmi, azokat minden varázslatnál és tárgynál ki kell várni.

  • Resonance Cascade / Hangzuhatag (Mooncurse)
    Típus: Mágia
    Erősség: IV.
    Felhasználás: Akarat alapú
    Leírás: A pap mágiát áramoltat a fegyverébe, amit megpendít, ezzel egy borzasztóan éles hanghullámot hoz létre. Akit ez eltalált (húsz méter átmérőjű körben a használótól), erős fájdalmat érez, néhány másodpercre megzavarodik, megsüketül és utána egy jó ideig még csengeni is fog a füle. A hullám mágikus, így a hatás idejére destabilizálja a fémek szerkezetét, így csökkenti az eltaláltak védekező értékeit. Szövetségesekre is hatással van.

  • Elemental Shape [Fire] / Elemformázás [Tűz]  (Elementalism)
    Típus: Bűbáj (Fenntartott)
    Erősség: I.
    Felhasználás: Szövetségalapú
    Leírás: A druida képes lesz megidézni és tíz méter sugaró körben szabadon mozgatni és formálni egy kezdéskor választott elemet. Levegő esetén nem vonhatja azt ki élőlények tüdejéből, azt megakadályozza az adott élőlény gyenge mágikus mezője. A mozgatott anyag mennyisége szint*1 köbméter


KASZTFÜGGETLEN KÉPESSÉGEK [10]

  • [0] Német
    Veronia kontinensén a legelterjedtebb nyelv, eredetileg az emberek hozták ide. Bár nagyon hasonlít az eredeti, földi némethez, valójában sokkal jobban keveredett a svéddel és norvéggal. Minden játékos karakter ismeri és nem számít bele a képzettségek szinthez kötött limitjébe.

  • [1] Angol
    A tündék nyelve az angol, sok aspektusában a Földi óangol nyelvhez hasonlít. Elengedhetetlen azon nem-tünde karakterek számára, akik jobb kapcsolatot szeretnének a Tündékkel és Sötét Tündékkel ápolni. Az előbbi fajok egy tagja taníthatja meg a játékost a nyelvre.

  • [2] Írni és olvasni tudás
    Csak úgy, mint nálunk, a középkorban sem volt sosem biztosnak vett dolog az, hogy egy ember képes-e olvasni vagy sem...Még nemesek is akadtak, akiknek fogalma sem volt a betűvetésről, ám szerencsére aki felszerelkezik eme képességgel, annak nem lehet efféle gondja. Az egyháziaknak, varázslóknak, tudásdémonoknak és Neulander-vámpíroknak nem számít bele a képzettségek szint limitjébe.

  • [3] Mesterképzettség: Tőrök
    A játékos mesteri szinten képes lesz bármilyen, harminc centiméternél rövidebb pengéjű tőrrel bánni. No ez persze nem azt jelenti, hogy képes lesz kiblokkolni egy pöröly csapását, sokkal inkább pontosak és halkak lesznek vele. Egykezes kardokat már háríthat így a játékos. Megkapja a Hátbaszúrás képességet.

  • Célbadobás
    Szükséges: Tőr, Kard, Hegyes/Éles, nem túl hosszú tárgy
    A használó képes a használt tőrét vagy rövidkardját Dobótőrként használni akkor is, ha egyébként nem ilyen felhasználású.

  • [4]Mesterség - Alkímia
    Változatos főzetek, egyedi növényi összetevők és mágikus tulajdonságú italok készítését lehetővé tevő szakma. A bájitalok egy része a készítőt segíti a harcban, másik része pedig az ellenfelét hátráltatja, akár meg is ölheti.

  • Figyelő szem
    A szakképzett mesterember ösztönösen észreveszi a szakterületéhez használt hozzávalókat a kalandjai során, így egy-egy küldetés végén véletlenszerűen meghatározott hozzávalók birtokába kerül.

  • [5] Állatismeret - Hüllők
    A karakter a hüllők terén nagyfokú ismeretre tesz szert, képes lesz felismerni és megkülönböztetni, valamint utasítani egy idomított példányt, aki kötődik hozzá.

  • [6] Éjszakai látás
    Az éjszaka sok veszélyt és csapdát cipel magával, nem egy kalandor lelte már halálát a nem látott ragadozó által, mely a sötét lombok közül vetette magát reá. Emellett persze Veronia csodás hely, s a megfelelő főzetek és növények hosszútávon való fogyasztásának hála aki a képesség birtokában van, képessé válhat tisztán látni az éjszakában is, ha nem is nappali pontossággal, de pont annyira, hogy ne érje utol a veszte a kelleténél gyorsabban.

  • [7] Ambidexter
    Akad pár ember, aki úgy születik, hogy mindkét kezét tökéletesen képes használni, ám a többiek számára ez egyszerű luxusnak számít, s lényegében nem is nagyon van rá szükségük. Ennek ellenére elég gyakorlással egy átlagos ember is képes elsajátítani a gyengébbik keze szinte domináns ügyességűvé tételét, lehetővé téve, hogy mindkét kezét képes legyen használni összetett feladatokra, mint például az írás, zárfeltörés, vagy bármi pepecselés, vagy akár mindkét kezébe egy-egy fegyver forgatása.

  • [8] Mágiaérzékelés
    A karakter képessé válik az alacsonyabb szintű (akár egyes) karakterekből áradó mágia érzékelésére, legyen az vámpír, démon, nekromanta, udvari, szent vagy esetleg természetmágia. Képes megállapítani úgy 10 méterről, ha valaki nem laikus a varázslatok idézésében (fontos, ösztönszerű használatokat nem érzékel). Tárgyakat, épületeket, s mágikus aurákat is érzékel. Azok hatását nem, csak azt, hogy mágikusak. Egy képesség használatát szint*10 méterről képes érzékelni.

  • [9] Pusztakezes harc
    Bár a harc hevében egy-két jó mozdulat ösztönösen is sikerül a játékosoknak, természetesen egyik karakter sem profi boxoló vagy hivatásos pankrátor. A jó, tudatos fegyvertelen közelharchoz jó sok gyakorlás, na meg egy szakértő mester szükséges. Ezen képzettséget bármely nagy rangú katonai személy megtaníthatja a játékosnak, s ismeretével az kiválóan fog boldogulni fegyverek nélkül is, már amennyire a karaktere testfelépítése ezt engedi.

  • [10] Rejtőzködés
    Csöndben mozogni nem egy könnyű dolog! Mindegy, hogy tömegbe bújva, vagy esetleg egy csöndes sarokba, egy hordóba, vagy akárhova is, de a Rejtőzködéssel rendelkező karakter képes lesz pillanatok alatt eltűnni az emberek szeme elől, s felszívódni, pont mint a kámfor, s a mozgása is könnyedebb lesz, szinte hangtalan, ami megkönnyíti a dolgát, ha észrevétlenül akar mozogni.



A hozzászólást Crispin Shadowbane összesen 35 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Jún. 09, 2019 11:50 am-kor.


_________________
Crispin Shadowbane Fzb676
"Ki vagy te valójában a sok szöveg mögött, Cynewulf?"
- Armin Fairlight herceg

" You know the guy, the batshit loose one, thinkin’ two guys livin’ in his head. Good homie, just crazy and drunk most of the time. "
- Random nigga from the ghetto to Det. Christine Dalgarde

Cynewulf "Soberisthenewugly" Longtalk
- Szép kis megnevezés ala Darr

4Crispin Shadowbane Empty Vagyon Kedd Ápr. 04, 2017 10:31 pm

Crispin Shadowbane

Crispin Shadowbane
Éjvándor
Éjvándor

VAGYON NYILVÁNTARTÁS

Össz. bevétel: 150.710 váltó
Össz. kiadás: 101.565 váltó
Aktuális vagyon: 49.145 váltó


BEVÉTELEK BŐSÉGES LISTÁJA
AZONNALIK (30) [48.000 váltó]


ÉLMÉNYEK (40) [42.500 váltó]


KÜLDETÉSEK (13) [39.000 váltó]


EGYEBEK (25) [21.210 váltó]

  • Karácsonyi Aktivitás Jutalom - 1.000 váltó
  • Fejvadász Útja (két kultista Régmúlt Árnyai című kalandban) - 200 váltó
  • [Teljesítmény] Gotta catch 'em all - 100 váltó
  • [Teljesítmény] Fuck the Staff - 100 váltó
  • [Teljesítmény] Lylinovista - 100 váltó
  • [Teljesítmény] By the power of NOPE - 200 váltó
  • Lelkem eladása Sil-nek - 500 váltó
  • 1 Élénkítő Ital Hilde-nek - 150 váltó
  • 1 Gyenge gyógyital Hilde-nek - 100 váltó
  • Főzetek Theo-nak - 800 váltó
  • Éves Aktivitás Jutalom - 1.000 váltó
  • Fejvadász Útja (Nebel der Stadt) - 300 váltó
  • Fejvadász Útja (Age Old Mistakes) - 200 váltó
  • Nyitó event kitalálása - 500 váltó
  • Főzet eladás Johannes-nek - 570 váltó
  • Világbővítés - 6.000 váltó
  • Főzet eladása Johannes-nek - 710 váltó
  • Fejvadász útja az Ostrom alatt - 600 váltó
  • Akvamarin eladása Johannes Hagen-nek - 180 váltó
  • 25%os hitel felvétele Ger-től - 5.500 váltó
  • Fejvadász útja (Sunset) - 100 váltó
  • Opál eladása Johannes-nek - 200 váltó
  • Fejvadász útja (Ludum FInita Est) - 400 váltó
  • Rubin, ónix és ametiszt eladása Johannes-nek - 500 váltó
  • Lángréz eladása Vyrath-nak - 1.200 váltó


KIADÁSOK MÉG BŐSÉGESEBB LISTÁJA
KASZT KÉPESSÉGEK (18+10) [26.500 váltó]

  • Darkmoon / Sötét hold (2. szint Bérgyilkos) - 0 váltó
  • Lunar Eye / Hold szem (3. szint Bérgyilkos) - 0 váltó
  • Swiftness / Sebesség (4. szint Bérgyilkos) - 0 váltó
  • Moonshadow / Hold Árnyék (4. szint Bérgyilkos) - 0 váltó
  • Bring down the Sun! / Le a Nappal! (5. szint Bérgyilkos) - 0 váltó
  • Lunar Reflection / Holdvetület (6. szint Bérgyilkos) - 0 váltó
  • Resonance Cascade / Rezonancia Vihar (7. szint Bérgyilkos) - 0 váltó
  • Moonstep / Holdlépés (7. szint Bérgyilkos) - 0 váltó
  • Twinmoon / Ikerhold (8. szint Bérgyilkos) - 0 váltó
  • Mark of the Moon / A Hold Jegye (9. szint Bérgyilkos)  - 0 váltó
  • Moonphase / Holdfázis (10. szint Bérgyilkos) - 0 váltó
  • Elemental Bond / Elemi Kötés (Tűz) (1. szint Elementalista) - 0 váltó
  • Elemental Blast / Elemi Lövedék (1. szint Elementalista) - 0 váltó
  • Elemental Barrier / Elemi Akadály (2. szint Elementalista) - 0 váltó
  • Elemeltan Shape / Elemformázás (3. szint Elementalista) - 0 váltó
  • Elemental Aura / Elemi Aura (4. szint Elementalista) - 0 váltó
  • Second Bond (Air) / Második Kötés (Levegő) (5. szint Elementalista) - 0 váltó
  • Whisper of the Elements / Az Elemek Suttogása (5. szint Elementalista) - 0 váltó
  • Darkmoon / Sötét Hold (Nameless Shadow I.) - 1.000 váltó
  • Moonshadow / Holdárnyék (Nameless Shadow IIa.)  - 2.500 váltó
  • Lunar Reflection / Holdvetület (Nameless Shadow IIb.) - 2.500 váltó
  • Twin Moon / Ikerhold (Nameless Shadow III.)  - 4.000 váltó
  • Moondust / Holdpor (Mooncurse I.) - 1.000 váltó
  • Celestial Shackles / Égi Bilincsek (Mooncurse IIa.) - 2.500 váltó
  • Lunar Halo / Holdkorona (Mooncurse IIb.)  - 2.500 váltó
  • Disenchant / Mágiabontás (Mooncurse III.) - 4000 váltó
  • Resonance Cascade / Hangzuhatag (Mooncurse IV.) - 5.500 váltó
  • Elemental Shape / Elemformázás (Elementalism I.) - 1.000 váltó


FAJI ADOTTSÁGOK (5+5) [15.000 váltó]

  • Moonguide / Holdkísérő (1. szint Sötét Elf) - 0 váltó
  • Marsh Treading / Mocsárjárás (3. szint Sötét Elf) - 0 váltó
  • Moonshine / Holdfény (5. szint Sötét Elf) - 0 váltó
  • Antivenom / Ellenméreg (7. szint Sötét Elf) - 0 váltó
  • Reignited Curse / Újragyújtott Átok (10. szint Sötét Elf) - 0 váltó
  • Moonguide / Holdkísérő (1. szint Sötét Elf) - 1.000 váltó
  • Marsh Treading / Mocsárjárás (3. szint Sötét Elf)  - 2.000 váltó
  • Moonbreeze / Holdszellő (5. szint Sötét Elf) - 3.000 váltó
  • Face of the Moon / A Hold Arca (7. szint Sötét Elf) - 4.000 váltó
  • Reignited Curse / Újragyújtott Átok (10. szint Sötét Elf) - 5.000 váltó


KASZTFÜGGETLEN KÉPESSÉGEK (10) [10.000 váltó]

  • [0] Német nyelv - 0 váltó
  • [1] Angol nyelv - 0 váltó
  • [2] Írni és olvasni tanulás - 500 váltó
  • [3] Mesterképzettség : Tőrök - 2000 váltó
  • [4] Alkímia - 1.000 váltó
  • [5] Állatismeret : Hüllők - 1.000 váltó
  • [6] Éjszakai látás - 0 váltó
  • [7] Ambidexter - 2.000 váltó
  • [7/1] Páros fegyverforgatás - 0 váltó
  • [8] Mágiaérzékelés - 1.500 váltó
  • [9] Pusztakezes harc - 2.000 váltó
  • [9/1] Pusztakezes harc (régi) -  0 váltó
  • [10] Rejtőzködés - 1.500 váltó
  • [-] Nyomolvasás - 0 váltó
  • [-] Baljós megérzés - 0 váltó
  • [-] Zöld Ujjak - 0 váltó


PÁLYÁZOTT KÉPESSÉGEK (2+2) [3.500 váltó]

  • The Net / A Háló (Nameless Shadow) - 2.500 váltó
  • Midnight Tides / Éjsötét Áradat (Nameless Shadow) - 1.000 váltó
  • Dark Orb / Sötét Gömb (-) - 0 váltó
  • Shadows in the Moonlight / Árnyékok a Hold fényben (-) - 0 váltó


ALKÍMIA [23.340 váltó]

  • Gyenge gyógyital recept - 100 váltó
  • Élénkítő ital recept - 100 váltó
  • Gyengítő méreg recept - 100 váltó
  • Bódító ital recept - 100 váltó
  • Mágiaellenállás-itala recept - 150 váltó
  • Bőrkeményítő ital recept 150 váltó
  • Gyorsító ital recept - 150 váltó
  • Antiméreg recept - 150 váltó
  • Lassító méreg recept - 150 váltó
  • Idegméreg recept - 150 váltó
  • Gyújtókeverék recept - 150 váltó
  • Marókeverék recept - 150 váltó
  • Fojtógáz-keverék recept - 150 váltó
  • Hallucinogéngáz-keverék recept - 150 váltó
  • Alkohol(4) vásárlás - 200 váltó
  • Barlangi tinóru(4) vásárlás - 200 váltó
  • Angyaltrombita(5) vásárlás - 350 váltó
  • Bürök(2) vásárlás - 100 váltó
  • Lapályi murok(2) vásárlás - 100 váltó
  • Alkohol vásárlás - 50 váltó
  • Alkohol (2) vásárlás - 100 váltó
  • Lapályi Murok (1) vásárlás - 50 váltó
  • Barlangi tinóru (2) vásárlás - 100 váltó
  • Angyaltrombita (1) vásárlás - 70 váltó
  • Barlangi tinóru (2) vásárlás - 100 váltó
  • Lángfű (1) vásárlás - 100 váltó
  • Trollháj (1) vásárlás - 250 váltó
  • Alkohol (2) vásárlás - 100 váltó
  • Gargoylvér (1) vásárlás - 250 váltó
  • Gyöngyvirág (1) vásárlás - 50 váltó
  • Barlangi tinóru (4) vásárlás - 200 váltó
  • Alkohol (3) vásárlás - 150 váltó
  • Angyaltrombita (1) vásárlás - 70 váltó
  • Alkohol (10) vásárlás - 500 váltó
  • Barlangi tinóru (1) vásárlás - 50 váltó
  • Dongóméreg (1) vásárlás - 100 váltó
  • Sósav (11) vásárlás - 770 váltó
  • Bürök (2) vásárlás - 100 váltó
  • Szellemorchidea (1) vásárlás - 300 váltó
  • Gyöngyvirág (2) vásárlás - 100 váltó
  • Lángfű (2) vásárlás - 200 váltó
  • Gargoylevér (2) vásárlás - 500 váltó
  • Trollháj (2) vásárlás - 500 váltó
  • Angyaltrombita ( 8 ) vásárlás - 560 váltó
  • Erős gyógyital recept - 200 váltó
  • Trollháj (2) vásárlás - 500 váltó
  • Mandragóra (2) vásárlás - 1.000 váltó
  • Varázserő-visszaállító ital recept - 150 váltó
  • Tisztánlátás recept - 400 váltó
  • Tűzállóság ital recept - 200 váltó
  • Flaska (9) vásárlás - 180 váltó
  • Éjjellátó ital recept - 150 váltó
  • Antiméreg recept - 150 váltó
  • Erősítő ital recept - 200 váltó
  • Fagyállóság ital recept - 200 váltó
  • Tisztító ital recept - 200 váltó
  • Mély lélegzet recept - 300 váltó
  • Éjcsepp recept - 500 váltó
  • Trollháj - 250 váltó
  • Mandragóra - 500 váltó
  • Alkohol (2) vásárlás - 100 váltó
  • Barlangi tinóru (2) vásárlás - 100 váltó
  • Dongóméreg vásárlás - 100 váltó
  • Sósav vásárlás - 70 váltó
  • Bürök vásárlás - 50 váltó
  • Mandragóra vásárlás - 500 váltó
  • Állati szem vásárlás - 150 váltó
  • Borostyán vásárlás - 150 váltó
  • Mandragóra vásárlás - 100 váltó
  • Flaska (24) vásárlás - 480 váltó
  • Alkohol (2) vásárlás - 100 váltó
  • Barlangi tinóru (2) vásárlás - 100 váltó
  • Gargoyle vér (2) vásárlás - 500 váltó
  • Gyöngyvirág vásárlás - 50 váltó
  • Trollháj vásárlás - 250 váltó
  • Bürök (3) vásárlás - 150 váltó
  • Állati szem vásárlás - 150 váltó
  • Borostyán vásárlás - 150 váltó
  • Lapályi murok (2) vásárlás - 100 váltó
  • Sósav vásárlás - 70 váltó
  • Lángfű vásárlás - 100 váltó
  • Flaska (10) vásárlás - 200 váltó
  • Alkohol (3) vásárlás - 150 váltó
  • Barlangi Tinóru (2) vásárlás - 100 váltó
  • Trollháj vásárlás - 250 váltó
  • Flaska (3) vásárlás - 60 váltó
  • Trollháj (2) vásárlás - 500 váltó
  • Bürök (1) vásárlás - 50 váltó
  • Ektoplazma vásárlás - 150 váltó
  • Szellemorchidea vásárlás - 300 váltó
  • Ezüstszirom vásárlás - 500 váltó
  • Ezüstpor vásárlás - 150 váltó
  • Flaska (4) vásárlás - 80 váltó
  • Szellemorchidea. Lángfű, Ektoplazma vásárlás Marcus-tól - 700 váltó
  • Varjúszem, Kén, Jégsapka, Borsmenta vásárlás Mina-tól - 1.000 váltó
  • Trollháj és lapályimurok vásárlására Johnny-tól - 400 váltó
  • Bürök vásárlása Theo-tól - 100 váltó
  • Napraforgó és varjúszem vásárlás Lance-tól - 500 váltó
  • Fegyverolaj recept vásárlás - 100 váltó
  • Acélüveg recept vásárlás - 150 váltó
  • Szubsztantivitás recept vásárlás - 300 váltó
  • Ezüstpor (2) vásárlás - 300 váltó
  • Barlangi tinóru (5) vásárlás - 250 váltó
  • Bürök (2) vásárlás - 100 váltó
  • Flaska (9) vásárlás - 180 váltó


EGYÉB KIADÁSOK (22) [23.225 váltó]

  • Dracon (Sárkánygyík) - 5.000 váltó
  • Vasállkapocs (Sárkánygyík kiegészítő) - 2.000 váltó
  • Tárológyűrű (Eiryn) - 800 váltó
  • Vengeance (Hilde) - 350 váltó
  • Távcső (Ger) - 600 váltó
  • Fecskendő [3] (Ger) - 1.200 váltó
  • Fémdoboz (Ger) - 200 váltó
  • Egyszerű zár [2] (Ger) - 400 váltó
  • Finomított acl rugós penge (Ger) - 600 váltó
  • Jóslás az Orákulumnál - 200 váltó
  • Ékszerek (Eiryn) - 2.900 váltó

    • Álcalánc
    • Koncentráció Nyakéke
    • Erő és Kitartás
    • Töltőgyűrű


  • Titoktőr (Ger) - 700 váltó
  • Törlesztés Ger-nek - 6875 váltó
  • Bőrvért, Bőr alkarvédő (2), bőr lábszárvédő (2) vásárlása Freia-tól - 900 váltó
  • Harangvirág megvétele Johann von Nebeltrum-tól - 300 váltó
  • Harangvirág megvétele Aura von Neulander-től - 200 váltó



A hozzászólást Crispin Shadowbane összesen 102 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Aug. 25, 2019 9:21 pm-kor.


_________________
Crispin Shadowbane Fzb676
"Ki vagy te valójában a sok szöveg mögött, Cynewulf?"
- Armin Fairlight herceg

" You know the guy, the batshit loose one, thinkin’ two guys livin’ in his head. Good homie, just crazy and drunk most of the time. "
- Random nigga from the ghetto to Det. Christine Dalgarde

Cynewulf "Soberisthenewugly" Longtalk
- Szép kis megnevezés ala Darr

5Crispin Shadowbane Empty Fejlődés Kedd Ápr. 04, 2017 10:32 pm

Crispin Shadowbane

Crispin Shadowbane
Éjvándor
Éjvándor

FEJLŐDÉS

Elsődleges kaszt: Éjvándor
Másodlagos kaszt: Tünde druida
Tapasztalati pontok: 14.101 / 15.000


AZONNALIK (28) [4.250 TP]



ÉLMÉNYEK (40) [4.000 TP]


KÜLDETÉSEK / MAGÁNJÁTÉKOK (26) [5.550 TP]


EGYEBEK ( 8 ) [301 TP]

  • 1 TP - Ciel Eisenschnittel bocsánatkérése amiért a chat-en rákiabált Cyne-ra
  • 100 TP - Karácsonyi Aktivitás Jutalom (2016)
  • 100 TP - Karácsonyi Aktivitás Jutalom (2017)
  • 20 TP - [Teljesítmény] Majestic as the moon, rebellious as the night
  • 20 TP - [Teljesítmény] A ruha a bűn
  • 20 TP - [Teljesítmény] A titkos ajtó őre
  • 20 TP - [Teljesítmény] Milyen Darrakard?
  • 20 TP - [Teljesítmény] Lady of the Branches



A hozzászólást Crispin Shadowbane összesen 70 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Aug. 25, 2019 9:23 pm-kor.


_________________
Crispin Shadowbane Fzb676
"Ki vagy te valójában a sok szöveg mögött, Cynewulf?"
- Armin Fairlight herceg

" You know the guy, the batshit loose one, thinkin’ two guys livin’ in his head. Good homie, just crazy and drunk most of the time. "
- Random nigga from the ghetto to Det. Christine Dalgarde

Cynewulf "Soberisthenewugly" Longtalk
- Szép kis megnevezés ala Darr

6Crispin Shadowbane Empty Küldetésnapló Kedd Ápr. 04, 2017 10:32 pm

Crispin Shadowbane

Crispin Shadowbane
Éjvándor
Éjvándor

KÜLDETÉSNAPLÓ
FOLYAMATBAN LÉVŐ KALANDOK (6)


BEFEJEZETT KALANDOK (78)
AZONNALIK (57)


MAGÁNJÁTÉKOK (14)


KÜLDETÉSEK (12)


BEREKESZTETT KÜLDETÉSEK / MAGÁNJÁTÉKOK (6)


ÉLMÉNYEK & HELYZETJÁTÉKOK (62)
ÉLMÉNYEK (40)


HELYZETJÁTÉKOK (22)



A hozzászólást Crispin Shadowbane összesen 54 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Szept. 08, 2019 6:23 pm-kor.


_________________
Crispin Shadowbane Fzb676
"Ki vagy te valójában a sok szöveg mögött, Cynewulf?"
- Armin Fairlight herceg

" You know the guy, the batshit loose one, thinkin’ two guys livin’ in his head. Good homie, just crazy and drunk most of the time. "
- Random nigga from the ghetto to Det. Christine Dalgarde

Cynewulf "Soberisthenewugly" Longtalk
- Szép kis megnevezés ala Darr

7Crispin Shadowbane Empty Re: Crispin Shadowbane Vas. Okt. 22, 2017 1:39 pm

Crispin Shadowbane

Crispin Shadowbane
Éjvándor
Éjvándor

MEGVÉTELRE VÁRÓ PÁLYÁZATOK

Név:  Climbing rope / Mászókötél
Ár: 2000 váltó
Leírás: Egy egyszerűnek tűnő erős mászókötél, amelynek teljes hossza 15 méter. Használaton kívül azonban kompakt helyen is elfér, akár egy mellény zsebében is.

Név: Sticky Gloves / Ragacsos Kesztyű
Ár: 3000 váltó
Leírás: Egy speciális anyaggal kezelt kesztyű, amely könnyedén megtapad az érdes felületeken (fák törzse, kőfalak) és csak a sima felületekről csúszik le (pl. üvegablakok). A ragacsos anyag elég erős kapcsolatot hoz létre a hozzá érő felülettel ahhoz, hogy egy felnőtt súját megtartsa, és a szövetébe szőtt enyhe mágia miatt a használója szabályozhatja, hogy mikor engedjen el a kötés. Hátránya, hogy egy ponton egy kesztyű maximum öt percig maradhat, utána túlságosan megkeményedik az anyag ahhoz, hogy el lehessen választani a felülettől - ergo örökre ott marad.

Ragacsos kesztyű kép:


_________________
Crispin Shadowbane Fzb676
"Ki vagy te valójában a sok szöveg mögött, Cynewulf?"
- Armin Fairlight herceg

" You know the guy, the batshit loose one, thinkin’ two guys livin’ in his head. Good homie, just crazy and drunk most of the time. "
- Random nigga from the ghetto to Det. Christine Dalgarde

Cynewulf "Soberisthenewugly" Longtalk
- Szép kis megnevezés ala Darr

8Crispin Shadowbane Empty Tartalék főzetek Szer. Júl. 25, 2018 10:57 pm

Crispin Shadowbane

Crispin Shadowbane
Éjvándor
Éjvándor

Tartalékba helyezett főzetek küldetésekre
(A fel nem használt italok vissza kerülnek a felszerelés listába a Küldetések végével)
Ludum Finita Est...

  • 1 Gyenge gyógyital
  • 1 Erős gyógyital
  • 1 Élénkítő ital
  • 1 Bőrkeményítő ital
  • 1 Mágiaellenállás-itala
  • 1 Tisztánlátás
  • 1 Éjcsepp
  • 1 Gyengítő méreg
  • 1 Bódító ital
  • 1 Marókeverék
  • 2 Hallucinogéngáz-keverék



Ghetto Matters

  • Gyenge gyógyital
  • Erős gyógyital
  • Bőrkeményítő ital
  • Mágiallenállás itala
  • Tisztító ital
  • Gyengítő méreg


Arachnophobia


  • 2 Gyenge gyógyital
  • 1 Élénkítő ital
  • 2 Mágiaellenállás-itala
  • 1 Tűzállóság Itala
  • 1 Fagyállóság Itala
  • 1 Tisztánlátás
  • 1 Gyengítő méreg
  • 1 Bódító ital
  • 3 Hallucinogéngáz-keverék


_________________
Crispin Shadowbane Fzb676
"Ki vagy te valójában a sok szöveg mögött, Cynewulf?"
- Armin Fairlight herceg

" You know the guy, the batshit loose one, thinkin’ two guys livin’ in his head. Good homie, just crazy and drunk most of the time. "
- Random nigga from the ghetto to Det. Christine Dalgarde

Cynewulf "Soberisthenewugly" Longtalk
- Szép kis megnevezés ala Darr

Ajánlott tartalom



Vissza az elejére  Üzenet [1 / 1 oldal]

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.